– Najważniejsze to zachować spokój i nie panikować, a to coraz bardziej staje się wyczuwalne. Zapewniam, że służby cały czas monitorują sytuację – powiedział nam starosta łowicki Marcin Kosiorek.

zdjęcie ilustracyjne / www.Freepik.com

Starosta potwierdził nam, że dziś do jednego łódzkich szpitali trafił z terenu powiatu mężczyzna na badania w związku z podejrzeniem koronawirusa.

Jak udało nam się ustalić, chodzi o mężczyznę w sile wieku, który miał przez ostatni czas kontakt z synem, który przyjechał do niego z Belgii. Mężczyzna ten pojawił się w z ośrodku zdrowia, z objawami lekkiego przeziębienia.

To, że został zabrany do szpitala im. Biegańskiego to raczej efekt paniki wywołanej okolicznościami, w której mężczyzna zachorował, niż faktycznych oznak choroby.

Starosta powiedział nam, też że aktualnie 9 osób z terenu Łowicza i powiatu łowickiego znajduje się pod obserwacją lekarską, osoby te mogły mieć kontakt z nosicielami wirusa.

31 komentarzy

 1. Hehe, jeśli każdy posprzatałby przed swoją furtką, zdecydowanie wszędzie byłoby czysto…
  A Msze Św. są transmitowane na żywo np w internecie, teraz pewnie będą i w tv oraz radiach, wczoraj jakaś była w tv i naprawdę na tak duży kościół może było na tej Mszy z 10 osób, także naprawdę…
  Modlitwa i różaniec wspólny w rodzinnej atmosferze nie zaszkodzi, a wiele może zmienić…
  https://youtu.be/39QAvBNi0J8

 2. Tomasz grodzki na test to podszedł do przychodni po 3dniach od przyjazdu,mówił to samozwaniec bezczelny w programie Monice Olejnik.

 3. Ten grodzki mający się za Boga to największa wsza w naszym kraju.Ludzi ma za nic,tylko władza i pieniądze.Dokumenty ze szpitala w Szczecinie,gdzie tylu pacjentów oskarża go o wymuszanie łapówek(za darmo nikomu życia nie ratował) też dziwnym zbiegiem okoliczności teraz zostały zniszczone.Niech ta wsza znika i nie szkodo Polsce.

 4. Plotki też są. Ja słyszałem, że w belchowie to kobieta, która przyjechała z Włoch. Tez, że wczoraj były zamknięte wszystkie drogi do w/w miejscowosci

 5. Płakać się chce jak ostatnio polityk PIS mówi,że będzie montowana linia do produkcji maseczek to tak jak strażacy by powiedzieli,że musimy wykopać studnie bo mamy pożar.Rząd przespał trochę ta sytuację

 6. JAK Mnie taki konkretny i kompetentny gość jak starosta zapewnia że jest ok to znaczy że jest. Wystarczy na niego spojrzeć – pewniak.

 7. 2miliardynatelewizjęaludzieumierają

  Spokojnie Jarosław polskę zbaw nas obroni jak tylko wyjdzie spod pierzynki bo na razie obmyśla genialny plan jak pokonać wirusa

  • Spokojnie, Grodzki z Włoch powrócił i jako wybitny lekarz da radę.

   • Wyznawco pis-dzielcow. Grodzki nie ma na nic wpływu. Rządzi twoja ukochana partia która nie wie co robi. Już się nie da zwalić na Tuska to teraz Grodzki. A testów brakuje i to jest fakt.

   • Tobie testów nie należy robić żadnych bo w dupie byłeś i gowno widziałeś. A inreligencją na pewno nie grzeszysz.

 8. Proponuję koronkę do najświętszego serca serca jezusa za każdy przypadek koronawirusa. Tylko szturm modlitewny nas uratuje , dobrze że mamy w Łowiczu tyle kościołów!!! Apeluję , wszyscy chodźmy masowo na msze !!

 9. Spokój, Spokój i jeszcze raz Spokój.

 10. Lord Albin

  Akurat padło na Bełchów Osiedle

 11. wróżka

  Czyżby zaczęła sprawdzać się przepowiednia Sybilli o żółtej zarazie???

 12. Proszę nie siać paniki rozmawiałem z tym człowiekiem i po prostu tak zareagował pan doktor jak usłyszał że syn przyjechał z za granicy . A syn pracuje jako kierowca i dalej przebywa za granicą. To raczej nadgorliwość ale może i wskazana dla tego trzeba poczekać a nie od razu rozpisywać się i straszyć.

  • Do pana Marka!!!!!!!! Istoto,jeżeli pan rozmawiał z tym wywiezionym do Łodzi człowiekiem, to powinien pan to zgłosić odpowiednim służbom,że miał pan z nim kontakt.CZY JEST PAN CZŁOWIEKIEM ROZUMNYM, czy może rozumiejącym inaczej????? Proszę zgłosić to odpowiednim służbom,w przeciwnym razie ,ja to zrobię!!!!!!

   • Nie wiedziałem że przenosi się wirus telefonicznie. To może niech pan tez zgłosi bo rozmawiał pan ze mną przez internet to też groźne.

   • Najpierw pomyśl potem komentuj

    • Jednak jesteś istotą rozumiejącą inaczej. Zgłaszam Cię .

    • A to,że w przychodni jest kwarantanna istotko to oczym to świadczy? Poza tym ,teraz masz już pełne porty i dopiero wyjaśniasz,że rozmawiałeś telefonicznie!!! Życzę Ci szczęścia,bo o zdrowie musisz zadbać .

   • Z ostatnie chwili wynik ujemny dla twojego spokoju info nawet nie telefoniczne ale SMS

   • A kwarantanny żadnej nie ma przychodnia była czynna już po południu w dniu zdarzenia masz nie sprawdzone info

 13. i tak wszyscy umrzemy….módlmy się

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.