Bardzo atrakcyjnie zapowiada się pierwsza niedziela września w pałacu i parku w Sannikach.

Pałac w Sannikach, fot. arch. NŁ
Pałac w Sannikach, fot. arch. NŁ

Tego dnia zaplanowany jest nie tylko koncert chopinowski, ale też festyn rodzinny w parku, koncert w muszli koncertowej oraz pokaz filmu „Regiony z historią. Sanniki oczami Chopina”.

Biletowany koncert w pałacowej sali odbędzie się o godz. 14. Wystąpią muzycy będący m.in. laureatami Międzynarodowego Forum Pianistycznego Złote Parnasy: Markijan Popil (Ukraina) oraz Kacper Zaromski.
Pomiędzy utworami fragmenty prozy będzie czytał Piotr Machalica.

Od godz. 15. organizatorzy zapraszają do parku na Festyn Rodzinny, podczas którego będą się odbywały m.in. kiermasze sztuki ludowej, a przede wszystkim będzie przygotowanych wiele atrakcji dla dzieci. Ponadto animatorzy związani z ZOO w Płocku zaprezentują się z programem „Fascynujący świat zwierząt”.

Na scenie muszli koncertowej za pałacem, o godz. 17 zaplanowany jest występ „Piosenki Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Roberta Kudelskiego”.

Popołudnie pełne wydarzeń zakończy o godz. 19 w sali koncertowej w pałacu premierowa prezentacja filmu „Regiony z historią. Sanniki oczami Chopina” w reż. Leszka Lombarskiego. Ten kilkunastominutowy film powstał na zlecenie kanałów tematycznych TVP.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.