Dzisiaj, tj. 15 sierpnia, parafia pod wezwaniem św. Mikołaja w Bąkowie świętuje odpust. Z tej okazji do godz. 23 trwać będą atrakcje organizowanego po raz szesnasty Festynu Rodzinnego.

Od rana trwa loteria fantowa, w której jest aż 39 głównych nagród. Będą one losowane o godz. 18. Wtedy też zaplanowano podsumowanie turniejów i konkursów. Na scenie przy kościele można będzie jeszcze obejrzeć chór parafialny ze Śleszyna, o godz. 17 rozpocznie się pokaz iluzji w wykonaniu Tomasza Jusza – uczestnika telewizyjnego programu “Mam talent”. Na zakończeni – od godz. 19.30 do 23. zaplanowano zabawę taneczną z zespołem Eden.

 

5 komentarzy

 1. Rolnicy-Podatnicy-Mieszkańcy powiatu ŁOWICZ, nie tylko za to płacicie, przede wszystkim “doją” Was powiatowi i gminni pseudo-urzędnicy, poczytajcie sobie o moich przygodach z samorządowymi i powiatowymi karykaturami urzędników Z IMIENIA I NAZWISKA-Szczęść Boże!

  https://lowiczanin.info/absolutorium-dla-wojta-gm-bielawy/#comment-19977

 2. Wierny słuchacz

  Hej.

  Zapraszam do udziału w zbiórce na koncert łowickiej orkiestry Sonus.
  https://odpalprojekt.pl/p/orkiestrasonus

 3. Witam wszystkich ROLNIKÓW sam jestem dostawcą mleka do OSM Łowicz i chciałbym sprostować że wypożyczyłem z mleczarni dwa namioty na Łowickie żniwa i na festyn w Bąkowie dlatego rozstawiliśmy dwie flagi i jeden baner . Nie mogę zrozumieć dlaczego psełdorolnicy nie mogą zdążyć na festyn który rozpoczyna się o 9 rano i kończy o23 dlatego nie plujcie na tych którzy chcą wam dostarczyć trochę rozrywki . pozdrawiam.

 4. Mleczarnia jest szczodra nie ze swojej kieszeni. Sponsoruje imprezy w skansenie i w Łowiczu rozdając produkty i finansując występy artystów. Płacą za to rolnicy, niestety nawet nie mogą uczestniczyć w tych wydarzeniach bo pora występów przypada na porę dojenia krów. Za kasę członków spółdzielni to wszystko .Ale już nie dla nich.Za to dostają po kieszeni po każdej imprezie zwiększoną ilością somatycznych i bakterii, bo mleczarnia musi sobie wyrównać sponsorowanie.

 5. OSM Łowicz sponsoruje słabe imprezki a rolnicy z głodu niedługo będą umierać za ich marną cenę mleka!…. Udziały lepiej niech mleczarnia wypłaci a nie zabawy sponsoruje. Wstydzcie się!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.