Według wstępnych informacji, do jakich dotarliśmy, mandatu w wyborach do Parlamentu Europejskiego nie zdobył poseł Paweł Bejda (PSL), który był numerem 2 na liście Kolacji Europejskiego w okręgu łódzkim.

Szef jego sztabu wyborczego Michał Sobczak powiedział nam, że wszystko wskazuje na to, że Koalicja Europejska zdobyła w okręgu łódzkim 1 mandat i będzie on należał do Marka Belki, który startował z numerem 1. 

Według danych opublikowanych na stronie PKW (brakuje jeszcze danych z części komisji obwodowych) Marek Belka uzyskał w okręgu łódzkim 180.076 głosów, zaś Paweł Bejda miał ich 27.680.

61 komentarzy

 1. ciąg dalszy dokończenie od obserwatora .Katolik jest często wyśmiewany tylko temu nie wierzącemu jak zabraknie zdrówka to wtedy staje się pokorny przypomina mu się kościół a czasami prosi księdza na pożegnanie co was opętało, staliście się bankrutem politycznym.Pozdrawiam i przepraszam za jakiś nietakt ale to zbierało mi się na sercu i chciałem głośno wykrzyczeć. Po tej organizacji nigdy nie spodziewałbym się tego

 2. Panie Bejda czy przeczytałeś te komentarze o sobie zadnego pozytywnego ja wyjechałbym z tej okolicy w siną dal ze wstydu a ty jeszcze mowy głosisz mowy. zaczeliście walkę z kościołem to macie z kim się połączylićie starych komunistów do uni wytypować ,ksiądz Popiełuszko w grobie się przewraca. żeby rowerzystów akceptować w gdańsku z waginą na transparencie paradować ja wiem że ze wsi się śmieją w kuluarach bo są niewykształceni i ciemni i tylko zostało im do kościoła chodzić

 3. pannaMarple

  za przestępstwo posłów/urzędników p-ko Rodakom – Polakom!!! powinna być w RP kara śmierci-to jest zdrada interesów Polski i Polaków, ale nie ma.. i żadna z partii takiej opcji nie wprowadza, a nawet nie proponuje wprowadzenia, dlatego mamy to, co mamy – okładają i wykorzystują nas z lewa i z prawa wyłącznie wedle swoich potrzeb!!

 4. Iwona z Sobockiej Wsi

  hm, czy szefem jest nadal niejaki Kosiak-Kamysz?? rodowity Krakus, inteligent- lekarz?? co może wiedzieć taki intelektualista wystrugany długopisem do rządzenia partią na wsi o życiu ludzi ze wsi???

 5. Kultura debaty

 6. bambruś

  chłopki w pole i do obory a nie do rządzenia 🙂

 7. Poseł Bejda jeśli go ktoś posłuchał w telewizji jakie głupoty gada to się zastanawia czy aby ten pan nie skończył edukacji na podstawówce. Więc wynik głosowania mówi sam za siebie

 8. Zeskaratek

  Jaki powiat procentowo oddał najwięcej głosów na PiS????/

 9. wyborca

  I bardzo dobrze,nie zasługuje na taki awans , zmiana poglądów dla pieniędzy dyskwalifikuje takiego polityka.

  • Iwona z Sobockiej Wsi

   O! dokładnie TAK! zmiana poglądów wyłącznie dla pieniędzy dyskwalifikuje każdego, a w szczególności tzw. posła!!!

 10. Ci co głosują na sprzedajną koalicję niech się przeniosą do kraju wnuka dziadka z Wermahtu,zobaczą jak pomiatają takimi i jak tam będą mieć dobrze,znamy to z historii.

 11. Zakłamana koalicja nazywa to rozdawnictwem,a to PiS wreszcie zadbał o opiekę socjalną Państwa,tak jak jest w innych krajach Unii.Po prostu nie rozkrada pieniędzy jak wermahtowcy,nie tworzy prawa pozwalającego na afery pod siebie tylko działa dla kraju i ludzi.

 12. WIARYGODNOŚĆ

  P.Bejda,
  nie bilbordy i plastikowa buzia
  a WIARYGODNOŚĆ !!!

 13. Jak Mateusz tyle lat temu kupił tanio ziemię,to miał szczęście,każdy by tak zrobił.Chwała mu za to,bo przynajmniej zostanie w Polsce.Nie tak jak targowiczanie,którzy zapomnieli ile krzywd nasz kraj doznał od dziadków z Wermahtu i szkalują PiS,chcąc rozgrabić co nie zdążyło PO-PSL.Niech wyjaśnią afery:stoczniową,z kamienicami w tylu miastach i wszystkie inne sprzedawczyki kłamcy.

 14. Głupi cwaniaczek

  Bejdzie nie pomogły zajęte wszystkie tablice aby rozwiesić swoje banery.

 15. pedo-phill

  brawo Piss, j…ć czerwoną stąkę, nareszcie sobie poużywawany, budować wierze, kópować ziemię tanio od klachów jak to zrobił Mateusze, niech żyje, je…ć biedę, nareście jesteśmy gurą,,, reszta frajery

 16. Łysy Michałku po Blichu uciekaj z tego PSL – bo okręt tonie – i utoniesz razem z Bajdą który właśnie się skończył i wszystkie drzwi własnie się przed nim zamykają

 17. A kredycik trzeba spłacać…

 18. Były żołnierz

  Gratuluję PIS-owi, ale cieszę się, że Wiosna weszła do PE.

 19. Przerost ambicji i chciwość,bo jak można tak zmieniać poglądy żeby się lepiej sprzedać.Oby go pogonili jesienią,pokazał jaki jest sprzedajny a ludzi ma w czterech literach.

 20. prawda p.Bejda?

  Koalicja Tęczowych to jest tak szkatułka, głosujesz na tęczowego Bejdę a wyskakuje Gomułka, taki współczesny PZPR, np. Marek Belka.

 21. hahahaha

  Panie Bejda to ile tysięcy złotych jest lżej w kieszeni?

  • I tak się dziwie co to za zjeby głosowały na Beje chyba już ci ludzie to nie wiedzą co robią , PSL z Gejami a przecież jak dowodzą statystyki środowisku LGBT czyli m.i Gejów, biseksualistów i osób trans jest najwięcej spośród znanych pedofilów… może to jeszcze nie tragedia ale już zły kierunek

   • Michał

    Bejdzie do Geja może daleko , ale tym bardziej to źle o nim świadczy , choć to nie jego bajka zrobi wszystko , podpisze pakt z diabłem byle się zębami koryta trzymać – a teraz banerami sobie płot wyklej dookoła to ci zimą nie będzie śnieg wwiewał na podwórko

 22. Stachu ze stachlewa

  Pisiory zesta ih wybraly do brukselowego koryta to tero uny (tyz pisiory)powiedzom wom zebysta tamuj ih pocalowaly w d””e muj swogier Walus z woli kalkowy pedziol ze godol z sanem eskobarem i preziu kacka z nowogrocki go tam wyslal aby nie wolel obciahu tak jak tyn waldek wojciehoski z wicia

 23. Tytanik z zsl idzie na dno za sprawą tak wybitnych mążow jak Bajda i Figus.

 24. PSLowiec

  Najbardziej zasłużony poseł w sejmie (było 4,5 miliona) , kliniki przepisane na dzieci w Warszawie, kombinuje, kasa by mu się przydała a tu ZONK! poznali się na nim.

 25. Porażka

  Powinien zmienić nazwisko na:
  #wielkaporazka
  lub
  #niemialemszans
  lub
  #teczowoikolorowo

 26. Magdalena

  On dużo mówi a mało robi. Zgodnie z przysłowiem krowa która dużo muczy mało mleka daje.

 27. Jakby był porządny to nie zaprzedał by się tęczowym.A jakie bzdury mówił w telewizji.

 28. Księża w rodzinie?A do Promyków do pracy wolał przyjmować świadków Jehowy?Może też dla korzyści?

 29. małzycok

  No toźwa se pogłosowali. teroz do nos zjadom sie te imigranty z SanEscobar.

 30. A kto go w Zdunach wybierze?Karierowicz nie mający nic wspólnego ze wsią.A ze Zdunami to chyba tego wuja z afery i księży z afer z wujem.Ale rodzinę też ma gdzieś,bo tęczowy.Ważny stołek,nie ludzie.

 31. Leżałam w szpitalu gdzie jego mama była pielęgniarką,oby on nie był taki do ludzi.Chyba,że żądzą pieniądza i pomiatanie ludźmi też może być rodzinne

 32. i to by było na tyle Panie Bejda, czas wrócić może na Sołtysa Zdun

 33. Tęczowy sprzedawczyk dla pieniędzy i kariery.Ciekawe czy pokaże się w kościele,chyba w Zdunach,gdzie wuj w spółce z księżami w aferze nabroili.A co na to drugi wuj ksiądz?

 34. Smok wawelski

  On jest bardzo dobry jak coś potrzebuje, ale jak Ty coś chcesz wtedy NIC NIE MOGĘ!

 35. To przede wszystkim porządny człowiek. Tacy ludzie powinni nas reprezentować w parlamencie. Niestety bardzo często są to aparadczycy, dla których liczy się przede wszystkim władza i stołek.

  • i to właśnie on jest przykładem klasycznego aparatczyka, dla którego liczy się przede wszystkim władza i kasa. Umówmy się, gdyby nie to, że od lat buja się po różnego rodzaju stanowiskach w administracji publicznej to raczej nie miałby łatwego życia bo sam na siebie nie zarobi, vide Promyk i to jak skończył…

 36. Przykładów mógłbym podać wiele, ale co to zmieni?
  Kiedyś mnie przed nim ostrzegano, teraz kogo mogę ja ostrzegam.

 37. chciał zwiać czyli dla Polski tutaj w sejmie tez już nie ma nic do zaoferowania

 38. Nie tęczowy

  A podobno łysy i nocny telefonista już nastrzykiwali usta.

 39. Konstruktywnie mówiąc bardzo do dobrze że tęczowy Paweł NIC NIE MOGĘ Bejdą się nie załapał, dobrze dla ojczyzny i regionu!

 40. Wyborca

  Mam odmienne zdanie. To dobry .,normalny człowiek, który starał się robić wszystko co do niego należało jako poseł. Przedmówcy pytam -.czego oczekiwaliście od naszego posła i czy ktokolwiek próbował z nim rozmawiać na temat tych oczekiwań. Krytyka jest konstruktywna ,gdy jest oparta na przykładach..

  • Nie ważne co mówi prywatnie, ważne co robił jako poseł.

  • zawiedziony wyborca

   próbowałem, byłem ze sprawą ważną dla Łowicza w biurze na pijarskiej, ale mnie zbyli i więcej się nie odezwali

 41. POPIERAM przedmowcow nic dla Łowicza nie zrobił już dawno nie powinien zasiadać na urzędach, mniej niz zero

 42. Cieszę się

 43. I bardzo dobrze, miejmy nadzieję, że w październiku także go pogonią z Sejmu bo to więcej niż słaby poseł…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.