Poseł PSL z Łowicza Paweł Bejda będzie kandydował do Parlamentu Europejskiego w zbliżających się wyborach. Otrzyma nr 2 liście kandydatów Koalicji Obywatelskiej w województwie łódzkim.

fot. Paweł Bejda podczas Święta Ludowego w katedrze w łowiczu. fot. Archiwum NŁ
fot. Paweł Bejda podczas Święta Ludowego w katedrze w Łowiczu. fot. Archiwum NŁ

Poseł sam potwierdził tę informację w rozmowie z nami. Będzie jedynym reprezentantem PSL na liście w województwie łódzkim. O tym, że zarząd wojewódzki postawił właśnie na niego zdecydowało przede wszystkim czteroletnie doświadczenie w sejmowej komisji ds. Unii Europejskiej, w której był jedynym reprezentantem ludowców w tej kadencji.

Zanim został posłem Paweł Bejda był m.in. wiceburmistrzem Łowicza, radnym powiatu łowickiego, wicewojewodą łódzkim i członkiem zarządu Województwa Łódzkiego. Jest liderem struktur PSL w powiecie łowickim.

29 komentarzy

 1. Skończył się autorytet Psl, gdyby Witos żył to by Was rozliczył ,proszę nie zaczynać przemówienia od słów Witosa .
  Dowidzenia Psl

 2. Wprowadzi na wieś innowacyjność ,rolnik szuka męża .Jestem z tego środowiska ale żeby PSL się tak zeszmaciło to jest wstyd jak ty w kościele staniesz razem z ludżmi z kim się złączliście ,jak byście byli sobą to milibyście autrytet a tak to na psy ,z rowerzystami podpiać kontrakt

 3. Aniu , dzięki za info, wykupuje ale kiedy z modernizacją wystartuje

 4. Panie pośle Bejda , Grzesiu Schetyna rozegrał to po mistrzowsku – wszystkich przygarnoł do siebie wybierze sobie najwierniejszych a resztę wypluje.

 5. Jeżeli ktoś będzie głosował na Pana Bejdę człowieka z naszych stron który sprzedał się i oczywiście Was wszystkich którzy głosowali na Niego do Parlamentu to dzieci Wam nie wybaczą. Człowiek pochodzący z rodziny z tradycjami a sprzedał się dla kasy. Potomni jego przewracają się w grobach. A jednak ten Pan Bejda nic sobie z tego nie robi. Ośmiesza się w telewizji- no cóż z chłopa powstałeś – w butach słoma ale na salony się pcha.Jak łowicoki na niego zagłosują to już o nich całkowicie zmienię zdanie.Powodzenia – głos na Bejdę— wychodzi LGBT a może i Cimoszewicz????????????????????????

 6. Bejda wrócił do korzeni:
  ZSL, PZPR, SD ….
  sami swoi.
  K o a l i c j a z PRLu.

 7. Bejda z tęczowego ZSL poczuł się jak Car. Ojro zawiało, nareszcie długi spłaci. Ile tysiaczy franków szwajcarskich panie Bejda zostało jeszcze do spłacenia???

 8. A jak już o tęczy piszecie to czy przypadkiem synalki Pana bejdy nie są z pod tego znaku?
  Coś mi się kiedyś o uszy odbiło.
  Precz z gejami!!!

  • Szkoda leszku że tylko o uszy ci się odbiło a o nic więcej bo może byś zmądrzał. A tymczasem idż słuchaj swojego bezzębnego dewelopera oszusta oraz kłamcę Mateuszka i nie zapomnij o przelewie do Torunia bo ostatnio żaden bezdomny nic podobno nie darował. Precz z PiSem !!! Podła zmiana.
   Poczytaj sobie o operacji Hiacynt to sporo dowiesz się o ciepłym wujku jarku.

 9. Do Truskawki: właśnie miasto wykupuje teren przed dworcem PKP Łowicz Przedmieście od PKP, żeby zrobić tam porządek!!!!

 10. Głosujesz na Bejdę z PSL, wybierasz Belkę, też na B.

 11. Tęczowy ZSL pokazał swoją prawdziwą twarz.
  Wstyd panie Bejda!

 12. Panie Bejda a może by Pan powiedział co zrobił dla Łowicza jako parlamentarzysta zanim zacznie Pan wytaruje i wylicytuje kolejne obietnice do Parlamentu Europejskiego

  • Kubuś Puchatek

   Jak to co? Załatwił na A-2 przed zjazdem w Łyszkowicach zmianę na tablicy informacyjnej z “Jamno” na “Łowicz”. Mało?

 13. GŁOSUJĘ NA PIS A TAM PIĄTKA KACZYŃSKIEGO-NIE MA LEPSZEJ WŁADZY JAK PIS!!!.

 14. Głosujta na mnie to bedzie mi lepij.

 15. Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek.Takie czasy -wszystko dla kasy.Głosując na niby swojego ,wybierzemy gościa ”tęczowego”.

 16. Dobry sposób na znalezienie kasy na długi bankowe,a szczególnie jak się tkwi w długach po uszy.

 17. parodia westernu

  tęczowa koalicja, LGBT z ang. Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender WYCHOWAJĄ PRZYSZŁE POKOLENIE POLAKÓW.

 18. Panie Europośle, zrób pan drogę dojazdową i zatoczkę na auta na pkp przedmieściu pełniącym obowiązki pkp główny, stan drogi fatalny , parking prowincjonalny.A burmistrz JK głuchy i ślepy na prośby podróżujących i mieszkańców.Przyjedź Pan z miasta Łodzi koleją a żonka niech spróbuje odebrać autkiem, to się Pan rozsmakuje w podróży.

 19. Panie Bejda a jak będą kształtować się stosunki Państwo – Kościół, bo koalicjant naciska?
  A pan tak na tle ołtarza.

 20. Głosujesz na Bejdę z tęczowego ZSL a wskakuje Ci PZPR.

 21. Koniec swiata!Jesce go tamuj nie belo! Panie Byjda tam winksze korytko bo w ojro!