Paweł Kolas na konferencji prasowej zorganizowanej dzisiaj, 3 lipca, w restauracji „Polonia” potwierdził chęć ubiegania się o stanowisko burmistrza Łowicza w nadchodzących wyborach.

Wraz z nim na konferencji pojawili się popierający go: architekt Jarosław Śmigiera, dyrektor PGE w Łowiczu Piotr Pikulski oraz chirurg Dariusz Trepto. Przypomnijmy, że Jarosław Śmigiera to najbardziej rozpoznawalna osoba opozycyjnego wobec obecnych władz miejskich „Projektu Łowicz”, przed czterema laty był w II turze wyborów na burmistrza.

Urodzony w 1964 roku w Łowiczu Paweł Kolas był radnym Rady Miejskiej w Łowiczu III kadencji i zastępcą burmistrza w 1998 roku. W latach 1999-2004 był dyrektorem Departamentu Współpracy Regionalnej w Państwowej Agencji Inwestycji Zagranicznych S.A. w Warszawie. Ma 12 lat doświadczenia w konsultingu gospodarczym jako właściciel firmy konsultingowej JODKA Consulting.
Więcej na temat kandydata – w czwartek w Nowym Łowiczaninie.

16 komentarzy

 1. Ja z innej beczki – czy ktoś ma wiedzę na temat tej kupy ziemi przy ul.Piłsudskiego, która już zaczyna wyglądać jak zamknięte wysypisko śmieci? Czyżby to był dar Maspexu na 100-lecie Niepodległości??? Maszt z flagą w bliskim sąsiedztwie a ta góra niedługo będzie wyższa. Jeśli ten obiekt ma już z nami zostać na zawsze( jak Czerwona Góra) to nazwijmy to Kopiec Niepodległości, doróbmy legendę, może turyści przyjadą podziwiać…

 2. Poczytajcie szczegółowo o patologii urzędniczej w powiecie łowickim – z imienia i nazwiska opisuje tych skorumpowanych pasożytów, bo mam ich dość!
  Walczę z tą zorganizowaną grupą przestępczą urzędasów i funkcyjnych w powiecie łowickim od 2015 roku!!!

  Umarłego by ruszyło!

  https://lowiczanin.info/absolutorium-dla-wojta-gm-bielawy/#comment-17211

 3. “Burmistrz Kolas nie będzie zatrudniał bo partia każe ale zrobi egzaminy na urzędników na poziomie matury- …….” Gdyby to nie była pusta zapowiedz przedwyborcza a prawda zagłosuję na tego Pana. To co się dzieje w lokalnej budżetowce przy naborach na stanowiska w urzędach w szczególności kierowniczych rodzi w ludziach niebywały niesmak, ponadto należałoby zlikwidować niektóre urzędy na czele z Urzędem Pracy, który jest tylko patologicznym organem w pośredniczeniu pracy dla znajomych i w urzędach, dla całej reszty pozostają firmy prywatne.

 4. Paweł Kolas jest najbardziej merytorycznie przygotowany do sprawowania urzędu Burmistrza Łowicza- niestety obecny burmistrz popadł w bufonadę przy której bufonada Pawła Kolasa jest skromnością- a że niektórzy kwiczą – normalne- żal tracić posadki Burmistrz Kolas nie będzie zatrudniał bo partia każe ale zrobi egzaminy na urzędników na poziomie matury- każdy urzędnik w każdej jednostce powinien znać co najmniej dwa języki obce- zachodnie i mieć pojęcie z zakresu kpa nie będzie politycznie będzie merytorycznie

 5. Profesor Jędrzej

  Niezły umysłowy niedołęga z tego agenta CAS-u, kto będzie na tę pisowską amebę skorumpowaną głosował…
  Wszyscy się zastanawiają dlaczego on pracuje na ćwierć etatu jak on dostaje grubą kasę za zbijanie bąków, trzeba tę całą organizację zniszczyć, a tego człowieka nie poważać.

  Dzień Dobry Szczęść Boże
  Pozdrawiam, Wielki Mentor.

 6. Śmieszne, bardzo śmieszne 🙂

 7. Tak antypatycznego i zadufanego w sobie człowieka chcecie na burmistrza ! Brawo Wy!

 8. Paweł Kolas to inteligetny władający kilkoma językami profesjonalista w pozykiwaniu środków zewnętrznych to on także zabiegał o pozyskiwanie terenòw pod budowę wiaduktu który post tylu latach buduje name PKP

  • Łoj Franek! A co konkretnie załatwił przy budowie wiaduktu. Widzę, że masz wiedzę w tej sprawie. Podziel się z nami. Chcemy wiedzieć, komu zawdzięczamy łowicki wiadukt.

 9. Klementynka

  Gdyby nie chirurg to całym sercem bym poparł . Nazwisko tego lekarza przekreśla kandydata. Myślę że wiele osób wie dlaczego. Panie Kandydacie na burmistrza proponuję rozsądniej dobierać autorytety które mają ludzi zjednoczyć. Jeśli przyszły burmistrz ma tak traktować wyborców jak wiadomy chirurg pacjentów to ja mówię NIE.

 10. Cała szkoła pijarska będzie na Pana glosowala.

 11. Panie Pawle Kolas, aleś Pan wdepnął…

 12. Sarkazm To Moje Drugie Imię

  Nawet najsympatyczniejszy i najbardziej empatyczny łowicki chirurg go popiera, głosujcie!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.