Zespół trenera Marcina Rychlewskiego rozłożył MGUKS Pogoń Zduńska Wola na “łopatki” wygrywając mecz 5. kolejki 16:0 (4:0). Spotkanie odbyło się we wtorek, 10 września 2019 roku.

To był typowy mecz do jednej bramki, o czym świadczy sam wynik. Biało-zieloni bez problemów radzili sobie z rywalem, “żonglując” piłką na boisku, na co zawodnicy Pogoni nie mieli żadnego wpływu. Do przerwy różnica nie była jeszcze tak znacząca, ale druga odsłona z każdą minutą pogrążała zespół ze Zduńskiej Woli. Gwizdek sędziego kończący mecz zatrzymał wynik na 16 bramce.

– Byliśmy lepsi w każdym elemencie gry. Brawo zespół! – podsumował trener Rychlewski.

5. kolejka II liga wojewódzkiej trampkarzy C2:
MUKS Pelikan-2006 Łowicz – MGUKS Pogoń Zduńska Wola 16:0 (4:0); br.: Dawid Jagóra (6), Szymon Lasota 2 (12 i 49), Jakub Rychlewski 2 (15 i 44), Jan Pietrzak 4 (25, 58, 67 i 75), Wojciech Białas (42), Maksymilian Czeczko 2 (53 i 65) i Dawid Jagóra 4 (55, 56, 76 i 78).
Pelikan-2006: Szymon Mostowski – Oliwier Boczkowski, Adrian Krakowiak, Bartosz Skonieczny, Szymon Kosmowski – Maksymilian Czeczko, Jakub Rychlewski, Szymon Lasota, Jakub Stasiak – Dawid Jagóra, Jan Pietrzak. Na zmiany wchodzili: Paweł Kozanecki – Kacper Adamczyk, Wojciech Białas, Dawid Przybysz, Kacper Stępniewski, Szymon Ambroziak i Bartosz Plichta.

MKP Boruta Zgierz TS Sokół Aleksandrów Łódzki 3:3
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki LKS Ceramika Opoczno 7:0
RAP Radomsko KS Sport Perfect Łódź 3:1

1. MUKS Pelikan-2006 Łowicz (1) 5 15 34-2
2. TS Sokół Aleksandrów Łódzki (2) 4 10 12-6
3. AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (6) 4   4 11-9
4. MKP Boruta Zgierz (4) 3   4 7-7