Dużą przewagę bramek uzyskał MUKS Pelikan-2003 Łowicz w meczu z Mazovią Tomaszów Mazowiecki, który odbył się w środę, 3 maja 2017 roku na wyjeździe. Podopieczni trenera Dawida Ługowskiego pokonali gospodarzy 7:2, dzięki czemu awansowali na drugie miejsce w tabeli rozgrywek ligowych trampkarzy.

Wysokim zwycięstwem biało-zielonych zakończył się mecz 6. kolejki II ligi wojewódzkiej trampkarzy, choć pierwsza połowa nie była tak obiecująca. Do przerwy łowiczanie zdobyli tylko jedną bramkę, której strzelcem był Krystian Kruk w 7. minucie gry. Gospodarze dosyć szybko doprowadzili do remisu i taki rezultat utrzymał się do gwizdka kończącego pierwszą odsłonę spotkania.

Zdecydowanie lepiej łowiczanie radzili sobie po przerwie, czego efektem było sześć kolejnych goli, którym w żaden sposób nie byli w stanie przeciwstawić się obrońcy Mazovii. Mimo ładnego wyniku, trener Ługowski dosyć krytycznie ocenił jego przebieg

– Wygrana, ale styl zwłaszcza do przerwy, był slaby. Zlekceważyliśmy przeciwnika, który okazał się bardzo waleczny. Druga polowa trochę lepsza, zwłaszcza pod kątem skuteczności. Jest dużo aspektów gry do poprawy, zwłaszcza techniczno-taktycznych. W najbliższą  sobotę gramy mecz z WKS Wieluń o 16.00.

6. kolejka II liga wojewódzkiej trampkarzy C2:
AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki – MUKS Pelikan-2003 Łowicz 2:7 (1:1); br.: 2 (14 i 46) – Krystian Kruk 2 (7 i 69), Marcel Wnuk 2 (37 i 39), Piotr Lisicki 2 (57 i 61) i Paweł Graczyk (63).
Pelikan: Maciej Mionsek – Jonathan Politowicz, Bartosz Wojciechowski, Piotr Lisicki, Szymon Dębski – Marcel Frątczak, Jan Zagajewski, Paweł Graczyk, Mateusz Kołaczyk – Marcel Wnuk, Krystian Kruk. Na zmiany wchodzili: Marek Piekacz, Kacper Olak, Kacper Styszko, Przemysław Kutkowski, Filip Stobiecki i Bartosz Tomaszkiewicz.

UKS AP Piotrków Trybunalski – RTS Widzew Łódź 0:6
MLKS Widok II Skierniewice – MGUKS Pogoń Zduńska Wola 2:3
WKS Wieluń – MULKS Łask 1:4

1. RTS Widzew Łódź (1) 6 18 35-3
2. MUKS Pelikan-2003 Łowicz (3) 6 10 28-14
3. MGUKS Pogoń Zduńska Wola (4) 6 10 15-28
4. MLKS Widok II Skierniewice (2) 6   8 16-15