O takim meczu mówi się, że był do jednej bramki. I tak rzeczywiście wyglądało spotkanie 9. kolejki skierniewickiej ligi okręgowej młodzików młodszych pomiędzy MUKS Pelikan-2008 Łowicz a GLKS Laktoza Łyszkowice.  Zespół trenera Dawida Suta pokonał rywala 11:0 (5:0).

Wynik jest jednoznaczny i sam się broni. Biało-zieloni nie mieli żadnych problemów z pokonaniem Laktozy, dominując nad przeciwnikiem w każdym elemencie gry. Bez względu, czy grali pierwszym składem, czy drugim, mieli mecz pod swą całkowitą kontrolą, zasypując zespół z Laktozy gradem bramek. Do przerwy uzyskali przewagę pięciu bramek, a kolejnych sześć dołożyli w drugiej połowie.

– Mecz z Laktozą ciężko opisać. Mieliśmy piłkę przez niemal cały mecz. Zagraliśmy na dwa składy, zagrali chłopcy z młodszego rocznika i wszyscy gracze grali na zupełnie nowych pozycjach. Po spotkaniu rozegraliśmy jeszcze grę wewnętrzną, w której było duże zaangażowanie – ocenił trener Dawid Sut

Łowiczanie nadal utrzymują się na drugim miejscu w rozgrywkach ligowych z trzema punktami straty do lidera – Widoku Skierniewice, którzy dotychczas zachowali komplet punktów.

9. kolejka skierniewickiej j ligi okręgowej młodzików młodszych D2:
MUKS Pelikan-2008 ŁowiczGLKS Laktoza Łyszkowice 11:0 (5:0); br.: Witold Matusiak (8), Eryk Zabost (12), Szymon Kucharek 2 (18 i 60), Przemysław Garstka (20), Mateusz Wojda (23), Szymon Dubiel (32), Fabian Chlebny (35), Artur Boryna 2 (37 i 38) i Eryk Pietrzak (50).
Pelikan-2008: Kacper Pisarek – Witold Matusiak, Przemysław Garstka, Mateusz Wojda, Patryk Banaszczak – Filip Domińczak, Fabian Chlebny, Eryk Zabost – Bartosz Lus. Na zmiany wchodzili: Artur Boryna, Szymon Dubiel, Eryk Pietrzak, Szymon Gawlik, Szymon Kucharek, Fabian Skowroński, Filip Uczciwek, J. Uczciwek i Filip Miazek.

MLKS Widok Skierniewice – RKS Mazovia Rawa Mazowiecka 6:1
KS Jutrzenka Drzewce Unia Skierniewice Sp. zoo 2:2
Pauza: LKS Orlęta Cielądz.

1. MLKS Widok Skierniewice (1) 8 24 66-7
2. MUKS Pelikan-2008 Łowicz (2) 8 21 43-6
3. RKS Mazovia Rawa Mazowiecka (3) 7 10 29-20
4. Unia Skierniewice Sp. zoo (4) 8 10 20-24