Sympatycy łowickiego Pelikana mogą oglądać zmagania swoich idoli już w niedzielę, 29 października 2017 roku, na Stadionie Miejskim w Łowiczu. Zespół trenera Marcina Płuski zmierzy się w meczu 14. kolejki III ligi z MKS Ełk. Początek spotkania planowany jest na godz. 11.15.

Fot.: KS Pelikan Łowicz

O ostatnim spotkaniu, rozegranym tydzień temu, zarówno kibice, jak i sami zawodnicy z pewnością chcieli szybko zapomnieć. Teraz rywalem biało-zielonych jest zespół mający tylko trzy punkty mniej w klasyfikacji generalnej niż łowiczanie. W tabeli Ełk wprawdzie stoi niżej, ale na wyjazdach potrafi grać nieźle, więc łowiczanie muszą się mieć na baczności, aby ta kolejka przyniosła ze sobą trzy punkty.

14. kolejka III ligi – grupa I (2017.10.28-29):
KS Pelikan Łowicz – MKS Ełk (n, godz. 11.15)
TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki – KS Ursus Warszawa (s, godz. 13.00)
ŁKS 1926 Łomża – KS Warta Sieradz (s, godz. 14.00)
Rolimpex GKS LZS Wikielec – CWKS Legia II Warszawa (s, godz. 15.00)
KS Polonia WarszawaRTS Widzew Łódź (s, godz. 17.00)
OKS Sokół Ostróda MLKS Victoria Sulejówek (s, godz. 18.00)
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (n, godz. 11.00)
KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – MKS Kaczkan Huragan Morąg (n, godz. 11.00)
BKS Tur Bielsk Podlaski ZKS Olimpia Zambrów (n, godz. 14.00)

Zaległy mecz 12. kolejki III ligi – grupa I:
KS Polonia Warszawa – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:2 (1:0); br.: Mariusz Marczak (36) i Bartosz Wiśniewski (81) – Mateusz Gabrych (70) i Karol Drwęcki (90+3).

1. TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki (1) 12 31 22-5
2. RTS Widzew Łódź (2) 13 30 28-9
3. RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki (3) 13 26 21-15
4. KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubuskie (4) 13 26 23-19
5. MKS Kaczkan Huragan Morąg (5) 13 23 18-14
6. MLKS Victoria Sulejówek (6) 13 21 26-22
7. CWKS Legia II Warszawa (7) 13 20 26-14
8. KS Polonia Warszawa (8) 13 19 20-12
9. KS Ursus Warszawa (10) 13 18 12-16
10. KS Pelikan Łowicz (9) 13 18 31-24
11. ZKS Olimpia Zambrów (12) 13 15 13-21
12. MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (14) 13 15 23-24
13. MKS Ełk (11) 13 15 11-13
14  ŁKS 1926 Łomża (13) 13 15 12-18
15. OKS Sokół Ostróda (15) 12 14 16-19
16. KS Warta Sieradz (16) 13 12 17-22
17. BKS Tur Bielsk Podlaski (17) 13  5   5-40
18. Rolimpex GKS LZS Wikielec (18) 13  3 10-27


15. kolejka III ligi – grupa I (2017.11.03-05):
CWKS Legia II Warszawa – KS Pelikan Łowicz (n, godz. 12.00)
MLKS Victoria Sulejówek – TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki (ptk, godz. 19.00)
MKS Kaczkan Huragan Morąg BKS Tur Bielsk Podlaski (s, godz. 13.00)
MKS Ełk – KS Polonia Warszawa (s, godz. 13.00)
KS Ursus Warszawa KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (s, godz. 13.30)
ZKS Olimpia Zambrów Rolimpex GKS LZS Wikielec (s, godz. 14.00)
KS Warta Sieradz – RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki (s, godz. 14.00)
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki OKS Sokół Ostróda (s, godz. 16.00)
RTS Widzew Łódź ŁKS 1926 Łomża (s, godz. 18.00)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.