Jest wreszcie sukces Pelikana-2006 Łowicz! W trzecim podejściu rundy wiosennej II ligi wojewódzkiej młodzików, podopieczni trenera Marcina Rychlewskiego pokonali AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki 4:1 (1:0).

Pogoda nie była sprzymierzeńcem żadnej z drużyn, ale biało-zieloni zdołali stawić czoła zarówno aurze, jak i rywalowi. Rozkręcali się powoli i po pierwszej połowie schodzili na przerwę wygrywając 1:0. Drzemiący potencjał wykorzystali w pełni dopiero w drugiej odsłonie, strzelając trzy kolejne bramki, choć okazji do podwyższenia wyniku było jeszcze kilka. Oby to nie była tylko “pierwsza jaskółka”. Skutecznymi strzałami na bramkę Mazovii, przyczyniając się  w ten sposób do  zwycięstwa swojej drużyny, wykazali się: Jakub Stasiak, Jan Pietrzak, Szymon Ambroziak i Jakub Rychlewski.

3. kolejka II liga wojewódzkiej młodzików D1:
MUKS Pelikan-2006 Łowicz – AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki 4:1 (1:0); br.: Jakub Stasiak, Jan Pietrzak, Szymon Ambroziak i Jakub Rychlewski – (45).
Pelikan-2006: Paweł Kozanecki – Szymon Kosmowski, Maksymilian Czeczko, Stanisław Uczciwek – Szymon Ambroziak, Jakub Rychlewski, Jakub Stasiak, Bartosz Skonieczny – Jan Pietrzak. Na zmiany wchodzili: Kacper Woźniak, Szymon Mostowski, Oliwier Boczkowski i Dawid Przybysz.

UKS APN Piotrków Trybunalski – RAP Radomsko 0:0
AKS SMS Łódź – Łódzka Akademia Futbolu Łódź (n, godz. 13.00)
GKS Bełchatów SA – MKP Boruta Zgierz (n, godz. 16.00)

1. RAP Radomsko (1) 3 7 7-0
2. UKS APN Piotrków Trybunalski (2) 3 7 4-1
3. AKS SMS Łódź (4) 2 4 3-0
4. AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki (3) 3 4 6-6
5. GKS Bełchatów SA (5) 2 3 6-7
6. MUKS Pelikan-2006 Łowicz (8) 3 3 6-9