Łowicka wokalistka Karina Sędkowska-Staszewska przy akompaniamencie gitarzystki Małgorzaty Lesiak oraz zespół Dr Queen, wykonujący utwory legendarnego Queen wystąpili dzisiaj, 9 listopada, podczas koncertu w łowickich Szkiełkach.

Koncert poświęcony był wybitnym twórcom muzyki rozrywkowej, którzy już odeszli. Karina Sędkowska-Staszewska w swoim występie przywołała m.in. zmarłych niedawno Korę, Zbigniewa Wodeckiego czy Wojciecha Młynarskiego.

Mirosław Elimer, lider zespołu Dr Queen, jest z kolei uważany za jednego z najlepszych w Polsce sobowtórów Freddiego Mercurego.

Koncert został zorganizowany przez władze powiatu łowickiego.

6 komentarzy

 1. Kozior to niech zrobi jakaś koncepcje jak za starych dobrych lat dla byłego kumpla Kalina. W jednej czapce powinni chodzić w końcu łączy ich Łowicz

 2. Udany koncert, show, super wokal Kariny i Freddiego. Bravo, bravo, chcemy więcej takich imprez.

 3. Byłem , naprawdę super koncert ! Czesław Niemen ( sobowtór) swietny , show Kariny a potem Fredii … Bravo ! Kto nie był niech żałuje , dużo dobrej muzyki było i bez tych … oczy zielone oszalały … Uff

 4. To władze powiatu to zorganizowały czyli Kosiorek? Myślałem że to centrum kultury takie coś organizuje .to po co oni są

  • Tomasz Matusiak

   Władze powiatu to nie tylko starosta, także inne instytucje, w tym podległe starostwu jednostki organizacyjne, takie jak np. Centrum Kultury Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej.

  • Panie Pioter, ale Pan to się lubi przyczepić do czegoś nieprzyczepialnego…. Takie coś i inne ciekawe inicjatywy to oczywiście Centrum Kultury, Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej organizuje jako “organ wykonawczy”, a także pomysłodawczy. Niemniej finansuje powiat i w tym kontekście władze powiatu były poniekąd organizatorem. Za wyjaśnienia nie musi Pan dziękować.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.