W niedzielę 13 stycznia odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcję można wesprzeć wrzucając pieniądze do puszek w ramach zbiórki publicznej, ale też licytując przedmioty na aukcjach internetowych. Wiele z nich zostało przekazanych przez celebrytów i osoby publiczne.

Fot. Spotkanie Pary Prezydenckiej z uczestnikami V Światowego Zjazdu Polonii i Polaków z Zagranicy. Źródło: Igor Smirnow / KPRP (www.prezydent.pl)

Pierwsza Dama RP Agata Kornhauser-Duda przekazała w tym roku na licytację sukienkę z żakietem i paskiem od pochodzącej z Boczek Chełmońskich projektantki Eli Piorun. Do kompletu dołączone jest zdjęcie, przedstawiające ubraną w ten zestaw Panią Prezydentową, wraz z jej podpisem.

„Zdjęcie zostało wykonane 20 września 2018 roku w Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego, po uroczystościach V Światowego Zjazdu Polonii i Polaków z Zagranicy, które odbywały się w ogrodach Pałacu Prezydenckiego” – czytam w opisie aukcji.

Aktualna cena sukienki w wynosi 910 zł (stan na 4 stycznia, godz. 9.30), licytują ją 3 osoby. Licytować można do 22 stycznia, czyli jeszcze przez 18 dni.

Podajemy link do aukcji.

Przypomnijmy, że w tym roku WOŚP zbiera na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

3 komentarze

  1. Szlachetna Inicjatywa
    Pieknie
    Z Sercem dla ludzi

  2. Jak to…na WOŚP?

  3. tak się jej spodobała że po niecałym pół roku oddaje. hnio hnio hnio.