Kierujący samochodem osobowym Porsche Cayenne 25-letni mieszkaniec powiatu łowickiego uderzył około północy ze środy na czwartek (1/2 maja) w szczyt budynku gospodarczego w Polesiu w gminie Łyszkowice. Okazało się, że kierowca był pijany.

Uszkodzony budynek w Polesiu, fot. Czytelnik
Uszkodzony budynek w Polesiu, fot. Czytelnik

Jak informuje rzecznik prasowy łowickiej Komendy Powiatowej Policji podkom. Urszula Szymczak, do zdarzenia doszło około godziny 0.20.

– Kierowca zjechał z drogi, po czym samochód uderzył w płot i budynek. Ponieważ nikt nie doznał poważniejszych obrażeń zdarzenie zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa – mówi.

Kierowca, jak i pasażer mogą mówić o dużym szczęściu – szczytowa ściana zawaliła się. W budynku nikogo nie było, od jakiegoś czasu już nie był użytkowany.

Kierowca odpowie nie tylko za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, ale również za jazdę pod wpływem alkoholu. Badanie bowiem wykazało, że miał ok. 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Gdyby był trzeźwy, prawdopodobnie skończyłoby się na mandacie.

Policja, fot. arch. NŁ
Policja, fot. arch. NŁ

7 komentarzy

  1. 2 MINUTY WCZESNIEJ PRZEJEZDZAŁEM TAMTĘDY. TO CUD ZE NIE TRAFIŁEM NA NIEGO

  2. Zabrać prawo jazdy dożywotnio idiocie ,który pijany wsiada za kierownicę .To morderca!!!!!Dzięki Bogu,tym razem nikogo nie zabił! IDIOTA!

  3. szpanował i po szpanie

  4. Kupuje Porsche cayenne i usługi wyburzanie ruder otworze 😉

  5. Dobrze ze w budynek a nie w dziecko lub innych ludzi bo by bylo ze jest nieświadomy i zawiasy zamiat do paki

  6. Ale przydzwonil 🙂 🙂 🙂

  7. Dobre i tyle. ..to nawet AC nie wyplaci 😉