Otoczenie muszli koncertowej w Parku Błonie w Łowiczu tętni dziś, 12 maja, życiem. O godzinie 15 rozpoczął się kolejny już Piknik Europejski, a od 17 gości kuszą skwierczące na grillu kiełbaski i kaszanki.

Piknik Europejski to coroczna impreza, w kórej biorą udział działające na terenie Łowicza i powiatu łowickiego stowarzyszenia i inne organizacje pozarządowe.

Impreza rozpoczęła się od odczańczenia na scenie poloneza przez przedstawicieli wszystkich tych organizacji. Później można było oglądać kolejne atrakcje, takie jak na przykład koncert pieśni patriotycznych, konkurs “Jaka to melodia?” czy pokaz strojów z lat 20. i 30. ubiegłego stulecia. Zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się też stoiska prezentujące działalność poszczególnych organizacji, a jeszcze większym loteria fantowa.


Zaraz po zakończeniu Pikniku Europejskiego rozpoczęła się zorganizowana przez władze Łowicza oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji Majówka Grillowa. Tak jak rok i dwa lata temu mieszkańcy Łowicza i przyjezdni mogą liczyć na gorące mięsne przekąski, grillowane osobiście m.in. przez miejskich samorządowców i pracowników ratusza czy OSiR.

5 komentarzy

  1. Ile Ci co jedli kiełbaski i kaszankę za nią płacili? Czy przyszli za darmo napełnić swoje brzuszki?

  2. Zazdrość ludzka nie zna granic… Bardzo przyjemna impreza. Byłem, widziałem.

  3. kalin i tak cie rozliczymy za 12 lat

  4. impreza roku !!!!!!!!!!!!!

  5. Masakra …

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.