Zamknij

Pelikan-2002/04 dominował na boisku

13:04, 20.09.2020 Gogo Aktualizacja: 13:05, 20.09.2020
Skomentuj Fot.: Paweł A. Doliński. Fot.: Paweł A. Doliński.

Po drugim wygranym meczu, z dorobkiem sześciu punktów, zespół trenera Pawła Kutkowskiego awansował na 3. miejsce w ligowej tabeli rozgrywek juniorów A1.

W meczu 3. kolejki KS Pelikan-2002/04 Łowicz spotkał się na boisku z LKS Dar Placencja. Spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem biało-zielonych 6:0, ale tym razem przeciwnik grał w niepełnym składzie, więc łowiczanie mieli dużo łatwiejsze zadanie. Rozegrano tylko jedną połowę meczu. Sam wynik również mógł być dużo wyższy, gdyby wszystkie podejmowane próby zakończenia akcji bramką były skuteczne. A skuteczności biało-zielonym trochę brakowało.

Na listę strzelców wpisali się: Jakub Firak i Marcel Frątczak, zdobywając po dwie bramki oraz Bartosz Wojciechowski i Jonatan Politowicz.

Fot.: Paweł A. Doliński.- Przeciwnik przyjechał w niekompletnym składzie, dlatego rozegraliśmy tylko jedną połowę, która była pod całkowitą naszą dominacją. Szacunek dla przeciwnika, że zdecydował się wyjść na boisko, ale nie mogło się to zakończyć inaczej niż było. Osiągnęliśmy wysoki wynik do przerwy, a tak naprawdę mogło być jeszcze wyżej, gdybyśmy wykorzystali wszystko, bo przeciwnik nie zagroził naszej bramce - powiedział Paweł Kutkowski, trener juniorów łowickiego KS Pelikan.

3. kolejka liga okręgowa juniorów A1:

• KS Pelikan-2002/04 Łowicz - LKS Dar Placencja 6:0 (6:0); br.: Jakub Firak 2 (1 i 25), Marcel Frątczak 2 (12 i 16), Bartosz Wojciechowski (20) i Jonatan Politowicz (23).
    Pelikan-2002/04: Mikołaj Pietrzak - Dominik Wróbel, Bartosz Wojciechowski, Mateusz Kołaczyk, Fabian Pliszka - Mateusz Motyl, Kacper Olak (25 Marcel Wnuk) - Jakub Firak (25 Kacper Olesiński), Kacper Kosmowski, Jonatan Politowicz (25 Piotr Strycharski) - Marcel Frątczak (25 Paweł Graczyk).
  • LKS Start Złaków Borowy - GKS Olimpia Chąśno 2:5
  • GKS Bedlno - LKS Czarni Bednary 4:0
  • GLKS Laktoza Łyszkowice - LKS Sokół Regnów (n, godz. 15.00)