Wygrana nie dla Pelikana-2006 Łowicz

10:24, 21.10.2020 Gogo Aktualizacja: 10:25, 21.10.2020
Skomentuj Fot.: Radosław Skoczeń. Fot.: Radosław Skoczeń.

Nie udało się trampkarzom łowickiego Pelikana zdobyć żadnego punktu w meczu 10. kolejki I ligi wojewódzkiej trampkarzy. W sobotę, 17 października, podopieczni trenera  Marcina Rychlewskiego przegrali z TS Sokół Aleksandrów Łódzki.

Wyjazdowe spotkanie Pelikana-2006 Łowicz z Sokołem, po bardzo ciężkiej walce, zakończyło się wynikiem 3:2 na rzecz gospodarzy. Stratę dwóch bramek odniesioną w pierwszej połowie, łowiczanie odrobili po przerwie, ale Sokół również nie stał bezczynnie i odnotował jeden skuteczny strzał. Na listę strzelców w drużynie biało-zielonych wpisali się Szymon Ambroziak i Bartosz Plichta.

- Nie mogę przeboleć straty! Dobrze zagrali, ale dwie „sety” i dwa nie gwizdnięte rzuty karne - to zbyt wiele! Szkoda, bo pasują do tej ligi. W każdym meczu są równorzędnym rywalem. Szkoda mi tych dzieciaków… - opowiedział Marcin Rychlewski, trener MUKS Pelikan Łowicz.

10. kolejka I liga wojewódzkiej trampkarzy C1:

• TS Sokół Aleksandrów Łódzki - MUKS Pelikan-2006 Łowicz 3:2 (2:0); br.: Jakub Westwal (20), Przemysław Kot (27) i Krystian Maciejewski (60) - Szymon Ambroziak (51) i Bartosz Plichta (62).
    Pelikan-2006: Jakub Gąsecki - Szymon Ambroziak, Adrian Krakowiak, Bartosz Skonieczny, Szymon Zagajewski - Dawid Jagóra, Jakub Rychlewski - Jakub Stasiak, Bartosz Plichta, Maksymilian Czeczko - Jan Pietrzak. Na zmiany wchodzili: Oliwier Boczkowski, Szymon Kosmowski, Dawid Przybysz i Oskar Puchalski.
  • GKS Bełchatów SA - KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki SA 1:2
  • AKS SMS Łódź - ŁKS Łódź SA 1:0
  • SAP GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra - UKS SMS II Łódź 1:2