Nieskuteczność przyczyną porażki Pelikana-2007

21:45, 16.06.2021 Gogo Aktualizacja: 21:45, 16.06.2021

Zaległy mecz 3. kolejki II ligi wojewódzkiej okazał się porażką biało-zielonych. MUKS Pelikan-2007 Łowicz uległ w sobotę, 12 czerwca, na własnym boisku drużynie UKS Orlik Ujazd 0:3 (0:1).

Zapowiadał się wyrównany mecz, patrząc na notowania Orlika w ligowej tabeli, ale rzeczywistość zweryfikowała nadzieję na punkty. Gra w wykonaniu biało-zielonych nie stała na najwyższym poziomie, zwłaszcza jeżeli chodzi o skuteczność w zdobywaniu bramek, za to goście potrafili wykorzystać swoje atuty i przełożyć je na gole. Już w 8. minucie Wojciech Kępa wyprowadził zespół Ujazdu na prowadzenie. Do końca pierwszej połowy nie wpadła już żadna bramka, ale za to po przerwie rywalom udało się jeszcze podwyższyć wynik, strzelając dwa kolejne gole przez Kępę i Antoniego Balcerczyka.

- Zagraliśmy przeciętny mecz. Mieliśmy swoje okazje, ale nie udało się. Teraz jest czas na grę dla wszystkich zawodników w większym wymiarze czasowym, żeby ogrywali się i lepiej poczuli drugą ligę wojewódzką. Ujazd był tego dnia zespołem lepszym i zasłużenie wygrał. Nam brakuje tej kropki nad „i”, czyli strzelania bramek. Będziemy nad tym pracowali… - ocenił Michał Adamczyk, trener MUKS Pelikan-2007 Łowicz.

Szansę na zwycięstwo Pelikan-2007 Łowicz będzie miał w sobotę, 19 czerwca, a rywalem będzie zespół MUKS Korab Łask. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu o godz. 12.00.

Zaległy mecz 3. kolejki II liga wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2:

• MUKS Pelikan-2007 Łowicz - UKS Orlik Ujazd 0:3 (0:1); br.: Wojciech Kępa 2 (8 i 52) i Antoni Balcerczyk (67).
    Pelikan-2007: Bartosz Ciupiński - Maksymilian Mularski, Jakub Świdrowski, Rafał Ugarenko, Tomasz Zrazek - Alan Masłowski, Dominik Nowak, Iwo Zuchora, Tomasz Kochanek - Szymon Pilichowski, Michał Pawlina. Na zmiany wchodzili: Kacper Ceroń - Krzysztof Kutermankiewicz, Maciej Kępka i Jakub Barański.
  • WKS 1957 Wieluń - AKS SMS Łódź 2:0
  • KS PSV Łódź - KS Warta Sieradz 0:5
  • UMKS Korab Łask - TS Szczerbiec Wolbórz 3:4

Zaległy mecz 6. kolejki II liga wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2:

• MUKS Pelikan-2007 Łowicz - KS PSV Łódź 1:2 (0:2); br.: Vladyslav Symonenko (59) - 2 (3 i 39).
    Pelikan-2007: Bartosz Ciupiński - Maksymilian Mularski, Jakub Świdrowski, Rafał Ugarenko, Tomasz Zrazek - Jakub Barański, Dominik Nowak, Iwo Zuchora, Alan Masłowski - Szymon Pilichowski, Michał Pawlina. Na zmiany wchodzili: Kacper Ceroń - Krzysztof Kutermankiewicz i Vladyslav Symonenko.