Zamknij

Pewne zwycięstwo Pelikana-2008

18:36, 24.10.2021 Gogo Aktualizacja: 18:42, 24.10.2021
Skomentuj Fot.: Paweł A. Doliński. Fot.: Paweł A. Doliński.

MUKS Pelikan-2008 Łowicz idzie jak burza. W sobotę, 23 października, pokonał KS PSV Łódź, co jest już czwartym z rzędu zwycięstwem drużyny trenera Macieja Grzegorego.

Rozpędził się zespół łowickiego Pelikana-2008 i od kilku tygodni żaden rywal nie jest go w stanie zatrzymać. W sobotę biało-zieloni walczyli na wyjeździe o ligowe punkty z zajmującym 2. miejsce w tabeli KS PSV Łódź, a mimo to doskonale rozpracowali przeciwnika i wyszli zwycięsko z meczu, nie tracąc przy tym żadnej bramki.

Pierwszego gola zdobył już w 22. minucie Maciej Majchrzak, a drugą okazję do podwyższenia wyniku wykorzystał po przerwie Jakub Lach w 80+1. minucie.

Zadowolenia z postawy swoich podopiecznych nie kryje szkoleniowiec, podsumowując mecz słowami: - Zagraliśmy bardzo dobrze taktycznie w tym meczu. Spychaliśmy ataki rywala w boczny sektor, praktycznie nie dopuszczając do sytuacji pod naszą bramką. Wykorzystaliśmy swoje szanse i pozostaje się tylko cieszyć. W ostatnich 5 kolejkach wygraliśmy aż cztery mecze i to wszystkie z bardzo mocnymi rywalami. Przed nami starcie z Pilicą, nie możemy sobie pozwolić na rozluźnienie i z pewnością zrobimy wszystko, żeby się dobrze zaprezentować w tym meczu.

Kolejne spotkanie zespół Pelikana-2008 zagra przed własną publicznością w niedzielę, 31 października o godz. 10.00, a rywalem będzie UKS Pilica Tomaszów Mazowiecki.

11. kolejka I ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2:

• KS PSV Łódź - MUKS Pelikan-2008 Łowicz 0:2 (0:1); br.: Maciej Majchrzak (22) i Jakub Lach (80+1).
    Pelikan-2008: Kacper Pisarek - Szymon Kucharek, Michał Pytkowski, Antoni Haczykowski - Witold Matusiak, Paweł Płacheta, Aleksander Siemieniec, Maciej Majchrzak - Filip Miazek, Patryk Banaszczak, Bartosz Pszczółkowski. Na zmiany wchodzili: Jakub Lach, Fabian Chlebny i Fabian Skowroński.
  • ŁKS Łódź SA - MGUKS Pogoń Zduńska Wola 4:0
  • KS Warta Sieradz - KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki SA przełożony na 2 listopada 2021 roku (wt) na godz. 18.00.
  • UKS Pilica Tomaszów Mazowiecki - KS Widzew Łódź SA przełożony.