Zamknij
REKLAMA

Українки почали працювати в лікарні в Ловичі. «Я нікому не відмовлюся в допомозі»

14:43, 29.04.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Двоє з них приїхали з Кшеменчука, а одна з Харкова – українки з медичною освітою почали працювати в лікарні в Ловичі. Кажуть, що в Польщі пережили стільки добра, що тепер хочуть допомагати іншим.

Директор бригади охорони здоров’я в Ловичі Уршула Капуста-Тимощук радіє, що персонал лікарні знайшов хороших спеціалістів, які з великим ентузіазмом займаються своєю роботою. Серед них два лікарі та одна медсестра, які почали працювати в гінекологічному та педіатричному відділеннях та в Інтерні. Однак на цьому прийом медиків з України для роботи в лікарні не закінчується, а найближчим часом до команди має приєднатися нейрохірург.

Валерія Захаріна родом з Кременчука, а в Україні працювала в приватній гінекологічній клініці. Вона приїхала до Польщі з дочкою перед початком війни, у серпні минулого року, і знайшла свою першу роботу у Свебодзіні. З 16 листопада працює в лікарні в Ловичі: спочатку у внутрішньому відділенні, а тепер в гінекології та акушерстві, а також чергує в приймальній.

Валерія каже, що в Україні такому молодому лікарю без спеціалізації, як вона, дуже важко пробитися в професію. Тому після початку роботи в Ловичській лікарні вона була приємно здивована, що весь персонал хоче їй допомогти. Вона також має велике бажання працювати і – як вона наголошує – нікому не відмовить у допомозі!

Після початку війни в Україні разом із 12-річною донькою Наталією Васильєвою переїхала до Доманєвіце поблизу Ловича. Вони родом із Харкова, одного з найбільш обстріляних міст. Пані Наталія працювала в Україні медсестрою в дитячій поліклініці. Після приїзду до Польщі вона намагалася знайти будь-яку роботу, але довгий час безуспішно. Після того, як вона влаштувалася за фахом у лікарню в Ловичі, вона вважає, що їй дуже пощастило.

У нинішній ситуації дуже важливим виявилося працевлаштування в лікарні м. Лович Ярослава Олексієнка, педіатра з Кшеменчука. Зараз заклад відвідує багато маленьких пацієнтів з України. Діти, природно, бояться лікарів, а те, що хтось розмовляє з ними іноземною мовою, додає стресу.

— Напишіть, будь ласка, поляки — супер! – запитали нас українки, які зараз працюють у лікарні в Ловичі. Вони наголосили, що отримали багато добра в нашій країні та в самому Ловичі, за що хочуть відплатити своєю працею. Вони також вдячні директору Уршулі Капусті-Тимощук, яка допомогла декому з нього орендувати квартиру.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

gggg

1 0


To raczej nie jest w naszym języku. Czemu ? 13:33, 30.04.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

123123

0 1

ŻEBY PRZECZYTAĆ CO TAM DO UKRÓW PISZĄ TO MUSISZ W GOOGLE CHROME NA TEKSCIE KLIKNĄC PRAWYM PRZYCISKIEM NA "PRZETŁUMACZ NA JĘZYK POLSKI" I MASZ

A JA MAM PYTANIE - TO NIECH POKAŻĄ TE KWITY NA TE PIELEGNIARSTWO?
NA PEDIATRĘ DO DZIECI WZIELI UKRAINCA - WY NAPRAWDĘ BANDYCI JESTEŚCIE ALE JUŻ NIE DŁUGO 11:52, 11.05.2022


123123

0 1

Ukrainciec na pediatrę - tak oni mają baardzo duuże doświadczenie z dziećmi - ale NIE leczeniu 11:53, 11.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%