Urząd Miejski w Łowiczu wybrał wybrał firmę, która wykona modernizację placu zabaw w parku Błonie. MultiGrass Sport Rafała Bazantkiewicza z Krosna otrzyma za to zlecenie 94.726,90 zł.

Roboty polegać będą na częściowej wymianie nawierzchni placu zabaw dla dzieci starszych oraz na renowacji tzw. linarium. Planowana jest też wymiana zniszczonych furtek prowadzących na plac.

Prace mają rozpocząć się pod koniec maja, ich zakończenie zaplanowano na koniec czerwca.

Jak dzisiaj wygląda ten plac zabaw – pokazujemy na zdjęciach i filmie. Co o tym myślicie – piszczcie w komentarzach.

7 komentarzy

 1. Andrzej*

  Kiedy budowano park w 2010 i 2011 roku była powódź i nowe place zabaw stały pod wodą.po kilku latach używania sztuczna nawierzchnia wypacza się.Zamiast wydawać tysiące na nową nawierzchnię nie prościej założyć trawę z rolki? przecież firma z Miedniewic która zajmuje się zielenią kosi trawę co tydzień jakby to miały być korty tenisowe czy pola golfowe

 2. Od autorki

  Pomyślano o tym wcześniej. Te prace były zaplanowane w tegorocznym budżecie miasta, który był przyjęty na przełomie roku. Teraz włoniono wykonawcę.

 3. ASKSIĘŻAK

  Szkoda, że nie pomyślano o tym remoncie, gdy obowiązywał (i nadal jeszcze obowiązuje) zakaz używania placów zabaw. Prawdopodobnie rozpoczęcie remontu zbiegnie się ze zniesieniem ww. zakazu.

 4. Agnieszka

  Podtrzumuję swoje zdanie w tym temacie: jeśli place zabaw nie będą odpowiednio pilnowane i technicznie serwisowane, na nic remont za remontem. Bramki same się nie zniszczyły, podobnie jak sprzety na placu, ktorych małe dzieci raczej nie zepsuly . Nocami odbywają się tam dzikie melanże. Starsza mlodzież i dorośli notorycznie piją na placu , palą a nawet załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne. O przestawianiu i wyrywaniu ławek nie wspomnę. Ani razu nie widziałam aby zjezdzalnie czy huśtawki były myte tudzież dezynfekowane. Itd itd. ..
  Lifting? Popieram, ale na jak dlugo starczy?

  • bratkowiczanin

   Agnieszko zgadzam się z Tobą. Byłem tam w ubiegłym roku w z wnuczkami, plac zabaw był w stanie opłakanym.

 5. Znowu pieniądze w błoto.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.