– Niestety do łowickiego McDonald’s już raczej nie pójdę. Ale gdyby tak się zdarzyło to będę sprawdzać dokładnie co konsumuję… – napisała do nas łowiczanka, która 9 grudnia po południu odwiedziła tę restaurację w Łowiczu.

Tak wyglądał spód bułki zakupionego w restauracji hamburgera.

Zamówiła hamburgera i wtedy zauważyła, że na spodzie bułki jest pleśń. Zareklamowała produkt u kierownika zmiany, zadzwoniła również do centrali McDonald’s w Polsce, gdzie radzono jej wypełnianie wniosku, który jest zamieszczony na stronie internetowej „Uwagi i komentarze dotyczące funkcjonowania restauracji”.

Reklamacja została uznana i za hamburgera zwrócono jej pieniądze. Klientka uważa jednak, że należy ostrzec innych, aby sprawdzali, co jedzą, bo nie ma złudzeń, że zjedzenie pleśni może się skończyć zatruciem.

38 komentarzy

 1. Dobra bułeczka z wkałdką

 2. eko... logicznie...

  Oddychamy trującym smogiem, stąpamy po planecie, na której przez katastrofę klimatyczną wymiera coraz więcej gatunków, zanieczyszczamy Ziemię tonami plastiku, a przejmujemy się małą pleśnią na bułce.
  Człowiek jest głupi i małostkowy. Nie umie myśleć długofalowo dlatego nasze dzieci nie uświadczą takich śniegów jak my, a i będą potwornie męczyć się w zabójczych upałach sięgających 45°C.

  LUDZIE, POBUDKA!

 3. Gall Anonim

  Jak czytam niektóre komentarze z błędami ortograficznymi, nóż się w kieszeni otwiera, mam ochotę wydłubać sobie oczy, powiesić na najbliższym drzewie i włożyć sztuczne.
  Piszcie w Wordzie ze sprawdzaniem błędów – potem jeszcze sprawdźcie ze słownikiem ortograficznym. Nie idzie tego czytać bo mózg się lasuje. Niestety debilizm i nieuctwo wychodzi teraz.

 4. Kupujecie obrazki a zjadacie zdrapki ….z pleśni 😬😜😂 amerykański sen tez ma swoje wady nie tylko kaloryczne jak widac 😪

 5. Żenua
  Pewnie wziął do domu ktoś
  Leżało z 4 dni i zaszło pleśnią
  Od razu każdy wszystko łyka i się spina
  Polecam sprawdzić dokładniej informacje a nie robić dramy

 6. Hahaha, pieniądze oddane, reklamacja uwzględniona i dobrze

 7. Nie to że coś, ale czemu jest tylko jedno zdjęcie tej pleśni? Zazwyczaj robi się pełną dokumentację z większej ilości perspektywy i dodatkowo paragon jako dowod mile widziane. Weryfikuj @lowiczanin informację A nie lykasz jak pelikan wszystko….

 8. A takie wielkie otwarcie śpiewy tańce by przywitać maka…..
  A taki ładny amerykański szkłoda no szkłoda hihi mamo dziękuję że mnie tam nie zabrałaś

 9. Ciapaty to określenie chindusa a turki nie mają z nimi nic wspulnego , zgadzam się u jednych i drugich bardzo cienko z chigieną w gastronomi jeśli wogule jest.

  • Hindus, Turcy, wspólnego, higiena i w ogóle cienko – zaleca się używanie słownika ortograficznego albo lepiej powstrzymanie od wypowiedzi pisemnych, nie tylko z powodów ortografii.

 10. Oj widzę wielu nie na rękę że otworzyli tę gastronomię, pewnie pani co znalazła pleśń jest z konkurencyjnej “budki z burgerami” 😜 I boli że się kljeci odbijają.
  Pracowałem kilka lat w restauracjach, starałem się podawać jedzenie takie jakie sam chciałbym dostać, chociaż widziałem co potrafią podawać do zjedzenia, (kucharze) porostu btak kontroli, kultury, chonoru…

 11. Jak wam nie pasuje ta sieć,to idźcie na Nowy czy Stary Rynek do ciapatych.Tam jest”higiena”!Kiedyś byłem tam,więcej nie pójdę!Nie jest przyjemnie,gdy się widzi młodego ciapatego,który wychodzi z WC nie myjąc rąk z szyderczy uśmiechem!Smacznego!Moja noga więcej tam nie wstąpi!

 12. Ciekawe jest to że pleśń się pojawiła na bułce która jest tak naszpikowana chemia że nic jej nie powinno ruszyc???!!!😂😂😂

 13. .........

  Do redakcji — czy moglibyście oszczędzić czytelnikom tego widoku (dosyć obrzydliwego) i nie umieszczać spleśniałego burgera w zdjęciu wiodącym artykułu?

 14. W USA to by mogła walczyć o grube miliony $ odszkodowania, a u nas tylko kasę zwrócili.

 15. Ciekawe z jakiego baru ta Pani, tyle lat jadam w McDonald i nigdy mi się to nie przytrafiło.

 16. A gdzie Sanepid? Nie kontrolował lokalu i żywności przed otwarciem? Drobnych przedsiębiorców (piekarzy, cukiernikow) kontroluje szczegółowo. Tu nie pobrano próbek???

 17. Ale. WIADOMOŚĆ!!!!!!!

 18. Skąd to oburzenie? Kupujesz g..o dostajesz g..o. Tak na marginesie – jakoś nie słychać protestów w marketach jak ludzie bez rękawiczek grzebią w bułkach wybierając poszczególne dla siebie. Nie wiadomo czy wcześniej nie byli w wc i nie umyli rąk, albo nie głaskali psa lub nie drapali się po tyłku, pod pachą, czy w innym nosie. Chyba takie czasy, w większości obywatele najjaśniejszej jedzą g..o, mają słabe wychowanie i szkaradne obyczaje, ale mniemanie o sobie takie, że klękajcie narody. NŁ jak zwykle BRAVO – im głupszy news, tym lepiej go opublikować.

  • Widzę, że zaszczycił nas ktoś o niebanalnym wychowaniu a jego mniemanie o sobie rozp***la chmury :v

   • Jestem zwykłym człowiekiem. Obserwatorem jak każdy. Jak widzę nie odnosisz się do treści, dowodząc np., że w Polsce jest inaczej niż napisałem, mamy wysoką kulturę i piękne obyczaje. Walisz jedynie między oczy autora. Tym samym Kmicicu nie zasługujesz na rewanż w postaci kontrargumentów. Co do mniemania, to przydomek który sobie nadałeś wyjaśnia sporo. Nie jestem godzien ran Twoich całować. Co więcej, emocja w Twoim wpisie świadczy żeś dotknięty do żywego moją uwagą, znaczy jej godny adresat.

 19. Ludzie co z wami. Po co to publikować i robić aferę?? To jest nowe, ludzie się ucza dopiero co to jest ruch i bar szybkiej obsługi… No niestety czasem są błędy i tutaj tak jak np. Pleśń czy robaki w markecie w cukierkach czy gdzieś. Idź do kierownika zgłoś ale nie roztszasaj na nie wiadomo jaka skalę… sprawdzaj co jesz ale nie publicznie 😉

 20. Ostatnio kupowałam dla dziecka zestaw z zabawką po czym wracam do domu a tam niema zabawki tylko pusta otwarta folia. Rada bierzecie na wynos sprawdzajcie co jest w środku

 21. Przynajmniej jest dowód na to, że nie dodają do pieczywa konserwantów. Ktoś inny pozostawił kanapkę na pół roku z podobnego lokalu i podobno nie nie zmieniła swego wyglądu…

 22. Wtopa jak h(…)j

  • Really???If you know what I mean!!!!!####xd h(…)j??????? Słownik ortograficzny się kłania!!!######xd

 23. Ale wtopa.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.