45-letnia kobieta z poważnymi obrażeniami została zabrana do szpitala śmigłowcem LPR po wypadku na drodze wojewódzkiej 703, na wysokości Bochenia w gminie Łowicz.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, 19 czerwca, po południu. Kobieta kierowała osobowym Citroenem podczas burzy z wichurą. Przewróciło się na nią przydrożne drzewo, wgniatając dach od strony kierowcy.

W samochodzie był też 41-letni pasażer, który również ucierpiał. Kobieta została zabrana śmigłowcem do Łodzi, mężczyzna karetką do szpitala w Łowiczu. Oboje to mieszkańcy powiatu łowickiego.

10 komentarzy

 1. Przyroda w dzisiejszych stała się przedmiotem kultu.Ja jestem miłośnikiem przyrody.W Polsce mamy dużo gleb piaszczystych ,nadających się tylko do zalesienia.A dodatkowo nadprodukcje żywności.Tak to jest gdy politykę uprawia się na ulicy i robią to oszołomy.A cierpią i giną ludzie.Od wieków tak mało cenione jest ludzki życie.

  • sami nie cenimy swego życia bo zanieczyszczamy własną planetę. człowiek to głupi gatunek, ktory dąży do zniszczenia planety. szkoda mi reszty zwierząt, owadów, drzew, ryb itp. a brak ludzi w perspektywie Ziemi wyszedłby jej na dobre…

 2. Sadzenie drzew w pasie drogowym lub/i w bliskim pobliżu powinni być zabronione prawnie. O ile mniej ofiar śmiertelnych byloby, gdyby nie drzewa.. Drzewa sadzone były kiedyś przy drogach aby w czasie zimy, kody nie było odśnieżania aż takiego drog, wyznaczały właśnie one drogę. W obecnych czasach są tylko zagrożeniem

 3. czytelnik

  W Łowiczu wydano masę kasy na cięcie nawet małych, kulistych drzew, tymczasem na ul. Kolejowej pomiędzy Kaliską a Powstańców oraz w Parku Mickiewicza stoją suche drzewa. Informowałem o tym władze miasta, na razie bez odzewu.

 4. Lepiej może apelację do zarządcy dróg żeby nie sądzić drzew i kopać rowów w pasie drogowym bo napewno by było mniej poważnych wypadków bo wjechać w pole A wpaść w rów i trwać to są 2 różne rzeczy

 5. Darujcie sobie te głupie komentarze… Najważniejsze jest teraz życie i zdrowie dwojga poszkodowanych.

 6. Mogła wcześniej się zatrzymać przeczekać tam nie wszędzie są drzewa ! A propos drzew teraz co wyciąć wszystkie drzewa przy drogach bo ludzie nie potrafią myśleć przed burzą ?????

 7. Bunga-Bunga

  W taką burzę się nie jeździ

  • Jak burza złapie cie w takim terenie to nie bardzo masz gdzie się schować,żeby kobieta wiedziała ,że się przewróci to by się położyła,zacznijmy od tego ,że drzewa takie jak to stanowią zagrożenie w tym miejscu i ich tam nie powinno być . Drzewa ? Ok ,ale może jakieś niskopienne i w większej odległości od drogi ,a nie tak jak jest w tym przypadku .
   Potężne drzewska stojące w rzędzie tuż przy drodze ,z konarami zwisającymi nad drogą nawet tak ,że naczepy potrafiły o nie zahaczyć.

   • Zwierzęta wybić, drzewa wyciąć, pola zalać asfaltem. Wtedy ludzka głupota zdobędzie przestrzeń do popisów. Chory gatunek.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.