Dni Łowicza i Księżackie Jadło – to dwie największe imprezy plenerowe w naszym mieście. Obie są już za nami. W tym roku grali na nich artyści, których sami wybraliśmy. Już teraz można zgłaszać propozycje koncertów na przyszły rok.

Tłumy młodych ludzi bawiły się na koncercie Dawida Kwiatkowskiego na Dniach Łowicza. Fot. Archiwum NŁ

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku ŁOK po raz pierwszy przeprowadził plebiscyt, w którym poprosił o wybór artystów na łowickie imprezy. Najwięcej głosów zyskał Dawid Kwiatkowski – na jego koncercie na Dniach Łowicza bawiły się tłumy młodych ludzi. Spośród wybranych wykonawców udało się zaprosić też kilku innych, jak Saszan i Kamil Bednarek. A ŁOK udowodnił, że nie rzuca słów na wiatr i szanuje wybory mieszkańców.  

Ruszyła druga edycja plebiscytu. Głosować można w ankiecie na stronie ŁOK, którą znajdziecie pod linkiem: http://lok.art.pl/wybieramy-zespoly-artystow-na-imprezy-plenerowe-w-2018-roku/

Każda osoba może zaproponować 3 wykonawców, których koncertu chciałaby posłuchać podczas jednej z imprez plenerowych w 2018 roku. 

Głosowanie potrwa do 15 października.

2 komentarze

  1. wielkie G, znowu małolaty wybiorą jakieś gówno. Po co wgl robić dwi imprezy ? nie lepiej zrobić jedną dwudniową ? porządnie tak jak np. w Skierniewicach ? pozdrawiam 🙂

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.