Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał pijanego kierowcę ciągnika Lamborghini. Do zatrzymania doszło 9 lipca w miejscowości Wiewiórz w gminie Bedlno.

Policjant, który na co dzień pełni służbę w zespole dyżurnych Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, jadąc swoim pojazdem, zauważył jadący od Tomczyc ciągnik marki Lamborgini.

Zainteresowanie policjanta wzbudził fakt, iż tego dnia rozmawiał z kierującym wyczuwając od niego silną woń alkoholu. Ciągnik jechał drogą publiczną w terenie zabudowanym. Policjant wysiadł ze swojego auta i dał kierującemu ciągnikiem sygnał ręką by się zatrzymał. Po kilku metrach ciągnik się zatrzymał.

Policjant po raz kolejny wyczuł silną woń alkoholu od kierującego, wezwał na miejsce patrol policji. Okazało się, że 44-letni mężczyzna miał ponad 1,5 promila.

Policja, fot. arch. NŁ
Policja, fot. arch. NŁ

7 komentarzy

 1. A ja się zastanawiam jaki bogaty koleś jedzie nawalony Lamborghini, a to ku… traktor. Żenada autor powinien iść na długi, długi urlop.

 2. Wynika z treści że zatrzymał……….. znajomego. Kto się p.em urodził to i takim jest

  • jak rozumiem, preferuje Pan nawalonych kierowców stwarzających zagrożenie na drodze publicznej. Byleby nie być, hehe, FRAJEREM, PSEM. Gratulacje.

   • Jeśli wcześniej z nim rozmawiał i widział że jest pijany to powinien uniemożliwić mu jazdę,a nie czekać żeby móc się można wykazać.
    I tyle w temacie,ale to pewnie zbyt proste ………

 3. Ależ tytuł artykułu; “kierowca Lamborghini” okazuje się być traktorzystą, ale za to jak brzmi!

 4. Policjantem jest się zawsze więc nalezy się nagroda

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.