Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, do Łowickiego Ośrodka Kultury wracają stałe sekcje zainteresowań. Każdy może poszukać czegoś dla siebie.

Od 7 września próby wznawia Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Ludowy „Koderki”, którego kierownikiem i choreografem jest Katarzyna Polak. Spotkania będą się odbywały w Szkole Podstawowej nr 1 ul. Kaliskiej w poniedziałki i czwartki w godz. od 16 do 19.

Od 15 września do ŁOK wraca też Studio Piosenki, które prowadzi instruktor śpiewu Karina Sędkowska-Staszewska. Zajęcia zaplanowano w piątki od godz. 16.30 do 19.30 w sali tanecznej w ŁOK.

12 września powróci też dobrze znane koło plastyczne „Akwarelki” dla uczniów szkół podstawowych. Instruktor Jerzy Dołhań zaprasza na spotkania do sali plastycznej w ŁOK we wtorki w godz. od 16 do 17.30.

13 września odbędą się zajęcia pokazowe z baletu dla dzieci w ramach Kids Academy. Prowadzi je instruktor Dagmara Jagodzińska. Regularne zajęcia będą się odbywały w środy (począwszy od 20 września) w godz. od 16.30 do 18.30 w sali tanecznej w ŁOK.

Dla uczniów szkół średnich adresowane jest koło plastyczne Impress, którego instruktorem jest Aldona Zając. Począwszy od 15 września będą się one odbywały w sali plastycznej co piątek w godz. od 16 do 18.

Przypominamy, że w piątki próby będzie miała Łowicka Orkiestra Kameralna pod kierownictwem Bohdana Fudały i Adama Wojciechowskiego. Zajęcia będą odbywały się w ŁOK według grafiku. 

Pierwszy set filmowy w ramach DKF „Bez Nazwy” zobaczymy w weekend od 15 do 17 września. Program poznamy niebawem. 

5 października o godz. 15 w sali barokowej w Muzeum w Łowiczu nowy rok akademicki zainauguruje Łowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku, którego prezesem jest Bożena Wójt. Zapisy do kół zainteresowań w nowym roku akademickim będą przyjmowane na dyżurach zarządu ŁUTW, które rozpoczną się od 1 września w godz. 12-13. 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.