Od kilku dni do naszej redakcji napływają sygnały o tym, że w miniony weekend doszło na ul. Warszawskiej w Łowiczu do pobicia, którego następstwem była śmierć mieszkańca powiatu łowickiego.

Policja, fot. arch. NŁ
Policja, fot. arch. NŁ

W pierwszej kolejności zwróciliśmy się o potwierdzenie tych doniesień do KPP w Łowiczu. Rzecznik Urszula Szymczak odmówiła nam komentarza w tej sprawie, a po wszelkie informacje odesłała do Prokuratury Rejonowej w Łowiczu. Dotychczas nie udało nam się skontaktować z prokurator rejonową Magdaleną Bursą.

Według zebranych przez nas nieoficjalnie, nie potwierdzonych przez organy ścigania informacji, wynika że do tragicznego w skutkach pobicia doszło w nocy z 4 na 5 marca w pobliżu kwiaciarni przy ul. Warszawskiej. Karetka była tam widziana około godziny 23 w sobotę. Pobity został 42-letni mężczyzna, mieszkaniec naszego powiatu, który zmarł 6 marca w jednym ze szpitali w Łodzi.

W dalszym ciągu próbujemy skontaktować się z prokuraturą. W najbliższym numerze Nowego Łowiczanina mamy nadzieję podać więcej informacji.

8 komentarzy

 1. racja za duzo tu jest ich

 2. wygnac ukraincow

 3. wyrzucic z lowicza tych ukraincow ,a nie dawac im prace

 4. wyrzucic tych smierduchow ukraincow ,a nie dawac im wiecej pracy,

 5. BUNGA-BUNGA

  Zamknąć wszystkie pijalnie bo wieczorami tam sama patologia przebywa wydając kase z chorego programu 500+ ,a dzieci same w domach siedzą uzależnione od smartfonów

 6. a policja gania kierowców przy pks gdzie 1 autobus na godzinę i czeka na tych ,którzy mają zamiar tam zawrócić gdzie po drugiej stronie przejazdu tłoczą się auta do lewoskrętu do biedry, kiedy ktoś tym się zainteresuje jako zagrożeniem dla ludzi ,a niech kiedyś auto komuś zgaśnie i zablokuje przejazd . Byłem w tym rejonie odwożąc znajomą na stację awantura w barze przy stacji na cztery fajery , wrzaski tutaj nawet strach autem się poruszać .
  Piesze patrole jedyne co można i powinno się zrobić i nie o poranku na targowicy w sobotę tylko wieczorami i nocą w newralgicznych punktach miasta .

 7. Na pewno od kilku dni dopływają do Was informacje i dopiero dziś potwierdzacie te informacje w policji i prokuraturze. Dziwnym trafem kiedy artykuł ukazał się na innym portalu….. żenua!

 8. zatorzanka

  Należy zlikwidować wylęgarnie patologii i pijaczyn które się mnożą jak któliki. MÓWIĘ TU O PIJALNI POD JABŁONKĄ ( baza wylęgarnia śmierdzieli i pijaków) i następny bar przy dworcu następny punkt społecznych niedorozwojów pijackich. Strach wyjść na własnym osiedlu.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.