Jednego wieczoru na ul. Łódzkiej w Łowiczu funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego łowickiej policji zatrzymali dwóch kierowców, którzy w terenie zabudowanym zamiast 50 jechali ponad 100 km/h.

Policja, fot. arch.
Policja, fot. arch.

Pierwszego kierowcę zatrzymali 4 sierpnia około godz. 21.35 – 23-letnia kobieta z powiatu łowickiego jechała 101 km/h samochodem marki Volkswagen Golf, nieco później, już 5 sierpnia, o godz. 00.25 zatrzymali 21-letniego kierowcę Forda Mondeo, który podróżował z prędkością 108 km/h.

Kierowcy byli trzeźwi, za przekroczenie prędkości zostali ukarani mandatami i stracili prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

7 komentarzy

  1. Szkoda, że nasza policja nie potrafi zrobić niczego z motocyklistami, testującymi swoje pojazdy niemal codziennie, a właściwie, co wieczór, na ulicy Tuszewskiej i obwodnicy. Jeżeli nie są w stanie skontrolować ich prędkości, to może chociaż poziom emitowanego hałasu?

  2. Jeżeli nie znacie kodeksu ruchu drogowego to po co zbędne komentarze najpierw się zapoznajcie a później komentujcie a po drugie mg jechać 99 to by mieli prawko

  3. ta dziewczyna co jechala 101 tez nie powinna stracic prawka bo tolerancja w dol jest 3% a wiec wg prawa jechala poniżej 100 pi razy drzwi 98 !!! do sadu i wygrana gwarantowana

  4. Czemu chłopak z Forda stracił prawojazdy skoro po 23 jest do 60 i przekroczył o 48?

  5. Faktycznie, wielki sukces łowickiej policji. Pogratulować

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.