Gostynińscy policjanci poszukują kobiety, której wizerunek widać na zdjęciu. Osoby, które ją rozpoznają są proszone o kontakt z prokuraturą lub policją pod numerem 24/26-11-222.

poszukiwana kobieta
Policja w Gostyninie podaje wizerunek kobiety, która posługuje się przywłaszczonymi kartami płatniczymi. Kto rozpoznaje kobietę proszony jest o kontakt z policją – anonimowość zachowana. Fot. KPP

Kobieta jest podejrzana o dokonywanie transakcji przywłaszczonymi kartami płatniczymi. Od kilku miesięcy policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie prowadzą postępowanie przygotowawcze. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze uzyskali wizerunek kobiety, która jest podejrzewana o dokonanie przestępstw. Jest problem z ustaleniem jej tożsamości.

– Osoby, które rozpoznają kobietę dokonującą transakcji w jednym z banków, z wykorzystaniem bankomatu, są proszone o kontakt z policją lub prokuraturą. Zapewniamy anonimowość – mówi asp. Paweł Łuczak.

Za pomocą przywłaszczonych kart kobieta “wyczyściła” konta kilku osobom. Jeśli nie zostanie zatrzymana, ofiarą jej działań może zostać jeszcze wiele osób. Większość obecnie używanych kart może dokonywać transakcji do 50 zł bez podawania PIN.

4 komentarze

  1. Bożena, jebnij się w łeb, może zmądrzejesz pustaku

  2. Bozenka zaraz ciebie namierza.

  3. ile zapłacicie za info ???

    jak Ona nie da więcej to wam podam namiary