5 lat więzienia grozi 24-latkowi, który 1 października o godz. 18.30 na Starym Rynku w Łowiczu ukradł taksówkę Renault Megane. Mężczyzna został wczoraj zatrzymany przez policję, dzisiaj (3 października) usłyszał zarzuty.

Zatrzymany 24-latek. Fot. Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu

Jak informuje policja, szybkie zatrzymanie było możliwe m.in. po analizie zapisów monitoringu oraz ścisłej współpracy pokrzywdzonego ze stróżami prawa.

24-latek jest mieszkańcem powiatu łowickiego, a przestępstwa dopuścił się w warunkach tzw. recydywy. Tym bardziej może dziwić decyzja prokuratora rejonowego w Łowiczu, o zastosowaniu wobec niego jedynie dozoru policyjnego oraz wydania zakazu opuszczania kraju.

Taksówkarz utracił nie tylko pojazd o wartości około 10 tys. zł, ale też „warsztat” pracy.

7 komentarzy

 1. Proszę Bartus się zokreca a rodzice jego mówię że ktoś przestępca prędzej czy później zrobił by to samo narkotyki wyprawy mu mozg

 2. Pytam się dlaczego

  Rodzice wiedza bo młodzież była pełnoletnia, pomogli i masz problem z tym nie rozumiem nie pozdrawiam

 3. ofiara mafii łowickiej

  Cytuje: ” Pytam się dlaczego
  3 października 2018 at 19:48 · Reply
  Czemu nie napisali że młodzież znalazła przestępcę i go śledziła dała policji pokazując gdzie się znajduje jak na tacy ? Ale nie to oni go znaleźli i oni dostali nagrodę a nie podziękować młodzieży za szybka reakcje ” – młodzież i dzieci – pełniąc dyżury piesze i rowerowe – skutecznie też sledzą ofiarę mafijną -też nagroda? Czy rodzice o tym wiedzą?!

 4. Pytam się dlaczego

  Czemu nie napisali że młodzież znalazła przestępcę i go śledziła dała policji pokazując gdzie się znajduje jak na tacy ? Ale nie to oni go znaleźli i oni dostali nagrodę a nie podziękować młodzieży za szybka reakcje

 5. Aż Kusi żeby Zaje*** Furke za Jakies 300tys i Moze sie Uda Uciec a nawet Jak nie to i Tak wypuszcza?? żenujące 🙂

 6. Dobra zmiana:-)))

 7. Prokurator jest chyba jakimś idiotą żeby gościa recydywiste wypuścić za taki numer… Wychodzi na to że w tym kraju można robić wszystko co się podoba a i tak nie pójdzie się siedzieć… Sprawa śmierdzi na kilometr!!!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.