Nie uszło na sucho dwóm pijanym dwudziestoletnim mężczyznom pobicie przechodnia. Policjanci jeszcze tego samego wieczoru odnaleźli ich i zatrzymali. Teraz zajmie się nimi sąd, grozi im kara do 3 lat więzienia.

22 listopada, tuż przed północą na osiedlu Reymonta w Łowiczu, dwaj dwudziestolatkowie bez powodu zaczepili, a po chwili zaatakowali 30-letniego mężczyznę. – Napastnicy przewrócili go na ziemię, uderzali pięściami i kopali po całym ciele, po czym uciekli w kierunku dworca – przekazała nam rzecznik Komendy Powiatowej Policji Urszula Szymczak.

Dyżurny komendy policji, który otrzymał telefoniczne zgłoszenie o pobiciu natychmiast skierował na miejsce patrol policji, ten po sprawdzeniu rejonu dworca kolejowego Łowicz Główny ujął mężczyzn. Jeden z nich okazał się być mieszkańcem Łowicza, drugi z powiatu kolskiego. Obaj byli pijani, mieli w organizmie 1,2 i 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty pobicia.

8 komentarzy

  1. Narkotyki tego pana wiele złego ludzią uczyniły i czynią wciąż.Wierzę jednak że jeszcze do swiąt bedzie aresztowany.

  2. Po kajzerowej amfie to się w głowach wywraca. Nie wiedzą co czynią.

  3. Jakie więzienie, rok przymusowej pracy przy niepełnosprawnych ofiarach takiej przemocy i zaraz im się odechce napadać przypadkowych ludzi.

  4. naćpają się gnoje fety i póżniej taakie efekty.guma wąskie drzwi.

  5. Guma blondyna wody i chleba i tak codzienne zaraz by sie za robote wzieli a nie ludzi napadac

  6. ofiara mafii ŁOWICKIEJ

    W Łowiczu tworzone są mafijne patrole w skład których wchodzi skorumpowana zaraza. To był akurat młodzieżowy patrol ,jeden miejscowy i jeden obcy, są też grupki dużo wieksze np:5 w tym 3obcych, ale zapewniam, są też patrole, czujki utworzone z ….DZIECI!!! Patrole mają na celu wprowadzenie obcych celem wskazania mafijnej ofiary, a przy tym balanga.

  7. gowniarze wypija i cwaniakuja. powinien dostac jeden i drugi wiecej niz 3 lata! Strach wyjsc wieczorem gdziekolwiek bo jak widac patologia lata po calym lowiczu

  8. co za bydło ! powinni dostać 3 lata ale cięzkich robót !!