37-letni mieszkaniec powiatu łowickiego 18 sierpnia został zatrzymany na tym, jak kierował Oplem Zafirą mając 3 promile alkoholu. Do zatrzymania doszło dzięki interwencji funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu, który zainterweniował, mimo że był wtedy poza służbą.


Do zatrzymania doszło w Bogorii Dolnej w gminie Zduny. Policjant jechał swoim prywatnym samochodem, kiedy zauważył dziwnie poruszającego się Opla, za którym ruszył. Po zatrzymaniu go w rejonie skrzyżowania, otworzył drzwi kierowcy i od razu poczuł od niego zapach alkoholu. Wyciągnął więc kluczyk ze stacyjki i powiadomił dyżurnego z komendy. Wkrótce na miejscu pojawili się funkcjonariusze pełniący w tym momencie służbę.

Kierowca stracił prawo jazdy, poza tym grozi mu do 2 lat więzienia.

8 komentarzy

 1. Jeszcze powinien mu posłużbową pałką przez łeb przywalić ;).

 2. Bratkowiczanin

  Śledztwo Onetu. Farma trolli w Ministerstwie Sprawiedliwości, czyli “za czynienie dobra nie wsadzamy”
  Wiceminister sprawiedliwości i prawa ręka Zbigniewa Ziobry stoi za zorganizowanym hejtem wobec sędziów, którzy sprzeciwiają się wdrażanym przez PiS zmianom w wymiarze sprawiedliwości. Onet ustalił, że wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak aranżował i kontrolował akcję, która miała skompromitować szefa największego sędziowskiego Stowarzyszenia “Iustitia”.

  • Tobie to już nie wiele pomoże, ale weź leki , może choć złagodzą objawy, i przestań oglądać te onety i tvny bo nie będzie już czego leczyć

   • Wypieranie prawdy nic nie zmieni – obecny rząd stosuje taką propagandę i takie metody, że komuniści mogliby się od nich uczyć 😱!

   • Bratkowiczanin

    Były już wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak nie był jedynym współpracownikiem Emilii w ministerstwie. Internetowa hejterka współpracowała także z innymi urzędnikami resortu. Jednym z nich jest sędzia Jakub Iwaniec, zaufany człowiek byłego wiceministra Piebiaka – ustalił Onet.pl. Celem ataków był Krystian Markiewicz, szefa stowarzyszenia Iustitia, które sprzeciwiało się zmianom w sądownictwie forsowanym przez Prawo i Sprawiedliwość. Jakub Iwaniec sugerował Emilii, że sędzia Krystian Markiewicz mógł mieć romans z żoną innego sędziego z Iustitii. Iwaniec podał jej też dane dotyczące dziecka Markiewicza, jego wiek oraz nazwisko partnerki. Informacje te miały być publikowane w internecie.

 3. A ch…. co chcą to robią aby innym krzywdy nie zrobili

 4. Super. Jak można się napruć i usiąść za kierownicą???? To przecież bezmózgowie. Do końca życia zakaz prowadzenia pojazdów.

 5. Brawo. Tępić pijaków na drogach !

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.