Łowiccy policjanci zabezpieczyli ponad 12 gramów marihuany w domu 23-latka z Łowicza. Mężczyzna usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP Łowicz

2 grudnia ok. godz. 12.00 policjanci interweniowali wobec kilku mężczyzn podejrzanie zachowujących się w samochodzie w rejonie osiedla Górki w Łowiczu. Będący pośród nich 23-letni mieszkaniec Łowicza miał przy sobie niewielką ilość marihuany, co ujawnili funkcjonariusze.

Mężczyzna został zatrzymany i spędził noc w policyjnym areszcie.

W międzyczasie policjanci dokonali przeszukania w jego miejscu zamieszkania, gdzie znaleźli ponad 12 gramów marihuany.

22 komentarze

 1. handlarze śmiercią z reguły żle kończą.w przypadku marcina dopały pewnie też tak będzie.

 2. Dobrze że jest diler kaiser bo inaczej byśmy po draagi do łodzi musieli latać.przywozi pod nos czego więcj chcieć. nie narzekajcie.

 3. sprawiedliwy

  won z łowicza handlarzu śmiercią.zdechnij smieciu kaizerze.

 4. No to akcja pod kryptonimem dopała. Będzie smród jak dopałe dorwią.

 5. jaki on ćpun ostry.frajer zwykły,alkoholik i narkoman.tłumok zdania sklicić nie umie.kaizer powiedz kto cię spłodził to cię pomścimy.nażryj się prochów i palnij sobie w ten parszywy ryj.

 6. zatorzanka

  Marcin to mądry facet jak obmyśli plan na biznes to nie łatwo się do niego dobrać.kiedyś kioski ruchu i sklepy wiejskie okradał i też się złapać nie dał.dopóki ktoś go nie sprzeda będzie działał.duże ryzyko ale marcin jest twardy i nie boi się więzienia nawet długoletniego.lubię go za to że jest ostrym facetem z mojego osiedla.lepiej mu w droge nie wchodzić bo ręka noga mózg na ścianie.dzięki marcin że jesteś wśród nas.

 7. silnoręki

  czy on dopała czyinny cwel gdyby mojemu dziecku dał narkotyki do handlu to ryj rozerwany.

 8. Na komendzie mówią na niego marcin dopała

 9. dlaczego nie siedzi bo kapuje innych konkurentów i zamykają ich.

 10. Kajzer to stara wycwaniona ćpunka

 11. Łukasz ale karalnośc zaa narkotyki eliminuje go z ubiegania się kiedyś o prace we wszystkich służbach mundurowych i tym podobnych.

 12. Panowie z Bonifraterskiej braać go ćpuna nie ma naco czekac.

 13. Następny młody człowiek wykorzystany i skrzywdzony przez kaisera.Wyrok i życia juz nie poukłada sobie tak jak by chciał.

  • Bez przesady; to nie morderstwo… Dostanie grzywnę albo zawiasy. Wyrok zatrze się po 1,5 roku bodajże. A co zrobi z życiem dalej to już w jego rękach ☺️.

  • Kto to jest ten Kaiser i czemu jeszcze nie siedzi skoro wiecie.

 14. samochody znajdą się jak złapią kaizera i z dupci walnie cwaniak.

 15. Brawo policja! Łowicz jest bezpieczny! Świat lepszy! Czy może przy okazji udało Wam się odzyskać skradzione ostatnio samochody albo zatrzymać włamywaczy do mieszkań?

 16. cwaniak będzie siedział spokojnie

 17. znowu narkotyki,ten bandzior kaizer zasypał cały łowicz narotykami.

 18. z pewnoscia dostanie zawiasy i tyle mu zrobia. A taki ktory działał w obronie własnej przed cpunem dostał rok ? bo był już karany. Nasze sądy takie sprawiedliwe.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.