Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Popowie Głowieńskim przygotowuje się do obchodów stulecia placówki i prosi mieszkańców o podzielenie się archiwalnymi fotografiami.

Każdy, kto posiada zdjęcia dokumentujące życie szkoły na przestrzeni dziejów, jej rozwój i ważne wydarzenia, a także grupowe fotografie klas, może przyczynić się do wzbogacenia archiwum placówki. Wypożyczone zdjęcia zostaną zeskanowane i zwrócone właścicielom.

Zaproszenie do udziału w okrągłym jubileuszu społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Popowie Głowieńskim wraz z Radą Rodziców i wójtem gminy Głowno kieruje do byłych pracowników szkoły, jej absolwentów oraz wszystkich zainteresowanych.
Obchody odbędą się 19 marca, a rozpoczną się o godz.13.
W sprawie przekazania do szkoły archiwalnych zdjęć, można kontaktować się z sekretariatem telefonicznie tel. 42 719 55 33

43 komentarze

 1. Niezainteresowana

  Nie wiem,nie znam sprawy,ale 100-lecie szkoły ,to nie lada wydarzenie.Piękna rocznica ,,,,i tyle.

 2. Zatroskany

  Szkoda, że główni bohaterowie wydarzeń nie dostrzegają problemu….

 3. Bo może nikt nie ma ochoty z nim świętować! A szkoły po prostu szkoda …

 4. obserwator

  Nikt słowa nie napisał o szkole z przed 100 lat i o tamtych ludziach ,tylko o obecnym dyrektorze,który jest tu od niedawna.Prośba była inna,zupełnie inna niż to co piszecie w komentarzach.Bardzo to niskie, Skąd w ludziach tyle jadu?

  • Tak masz rację bo to on stanowi największy problem! Zniszczył reputację nie tylko wójtowi ale i szkole!!!
   Trzeba to wreszcie rozwiązać! Mam nadzieję że wójt to wreszcie dostrzeże i wywali to na zbity pysk razem z kochanką -żoną!

 5. a kto normalny do tego burd***u przyjdzie

 6. To jest czlowiek jak swinia bez wstydu i honoru on zawsze powie ze deszcz pada taksamo zresztą jak jego “dobrodziej” wojt

 7. Karakan i wielka krzykliwa pysykata baba para idealna tylko radnej D. do tego zespołu brak ona tez dziamot

 8. wybaczać,wybaczać,nie 7 ale 77 razy

 9. Może archiwalne zdjęcia z pewnego biwaku w szkole

 10. Im pomoże tylko zmiana miejsca pracy tutaj są spaleni już

  • i to gdzies daleko stad bo tu w okolicy duzo osob ich z tej seks afery zna miejscowi celebrycii mozna powiedziec 😉

 11. On już miał swoją szansę i co!? Nauczyciele poodchodzili, czesc dzieci przepisana do innych szkól. Bez powodu nikt z pracy nie rezygnuje i dzieci też nikt nie zabiera tym bardziej że miały tu kolegów i koleżanki! A seksafera?! Jak on wygląda w stosunku pracodawca-pracownik, przecież taki układ jest niezgodny nie tylko z kartą nauczyciela ale przede wszystkim gdzie tu moralność. Do jasnej cholery to przecież jest szkoła!!!
  Ale widać po nich że jest im wstyd, te ich nerwowe ruchy jak się ich obserwuje. Proponuję psychiatrę i coś lepszego na uspokojenie.

 12. Zupełnie nie rozumiem,,,,,,co by ten człowiek nie robił,to wszystko jest BE,wszystko złe!!!No przecież,dajmy szanse każdemu.No pora na jakies zrozumienie. ……a może ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ !!!!!!!!!!!!!!!

  • Dokładnie tak po prostu niewłaściwy czlowiek na niewłaściwym miejscu! Ale trzeba go poznać żeby to dostrzec. ..

  • Sorry ale to jego wina że tak bo teraz ludzie postrzegają.bez powodu to się nie stalo. Sam mógł sobie pomóc i odejść do innej szkoły

 13. Nie mylmy nienawiści z faktami.

 14. LUDZIE,ile w Was nienawiści,DLACZEGO? Sami sobie szkodzicie zalewając się tym jadem.

 15. Czasy kiedy rodzice zabiegał żeby niczego nie brakowało minęły bezpowrotnie. Skoro taka zacna uroczystość to może tym razem Napoleon z żonką cos upichcą, a my rodzice chętnie skosztujemy.
  P.S. proszę o zabieranie tel napoleonowi jak jest na sesji bo cały czas w nim grzebie! Jak go nie interesują poruszane tematy to niech lepiej weźmie się w szkole za jakąś robotę!

  • Bo nie ma już takich głupich i naiwnych i tych co wiecznie czas mają bo nic nie robia poza tym kobity mają robote w gospodarce i domu i nie mają czasu na pieczenie placków do szkoly

  • Pewnie pisze z następną kochanką 😉 mały ale brany 😉

   • Nie ma się co dziwić przejrzał na oczy i teraz szuka atrakcyjnej a nie jak obecnie znacznie poniżej przeciętnej.

   • On też raczej znacznie poniżej przeciętnej… O wzroście już nie wspomnę…

 16. Ja nie jestem vipem, jakbym był chociaż sołtysem to co innego 😉

  • zaproszeni są wszyscy zainteresowani ty widzę że jesteś zainteresowany więc możesz czuć się zaproszony, poczęstunek w tej szkole był zawsze dla wszystkich dla ciebie również

   • Nie mam w zwyczaju przychodzić do osób o wątpliwej reputacji… Ale za zaproszenie dziękuję 😉

 17. możesz przyjść i ty to się nawp…….lasz

 18. Ile tym razem ta impreza będzie gminę kosztować żeby się vipy sripy za darmo nawpierdaj***ły???

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.