W miniony weekend bezpieczeństwa mieszkańców na terenie powiatu łowickiego strzegło kilkudziesięciu policjantów wspieranych przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Posypały się mandaty.

fot. KPP Łowicz

W niedzielne przedpołudnie łowiccy policjanci interweniowali na osiedlu Kostka w Łowiczu, gdzie przebywała grupa mężczyzn. Oświadczyli, że spotkali się, aby porozmawiać.

Posypały się mandaty, trzech mężczyzn zostało ukaranych za grupowanie się, a dwóch za spożywanie alkoholu.

Podobna sytuacja miała miejsce po godz. 18 na ulicy Młodzieżowej, gdzie koledzy również spotkali się aby porozmawiać. Młodzi mieszkańcy Łowicza za grupowanie się otrzymali od funkcjonariuszy mandaty karne.

W związku z łamaniem ograniczeń, stróże prawa w miniony weekend nałożyli 12 mandatów, skierowali 4 wnioski o ukaranie i pouczyli 15 osób.

13 komentarzy

 1. Tego gościa z osiedla Kostka dzisiaj zgarneli. Nie ma go więc pewnie siedzi. I o to chodzi

 2. Chyba sie sporo mantatow posypalo albo wnioskow o ukaranie do sadu. Gagster stiwen chyba juz kostka nie zadzi ? Brawo Policja.

 3. I bardzo dobrze im tak

 4. No i bardzo dobrze! Bo Polaka tylko kara uczy! Tyle sie krzyczy o pozostaniu w domu. A tym sie alkoholu zachcialo pic.

 5. Zgłoszenia jednego wieczoru były 4 czyli dzwoni sporo osób… szkoda tylko, że panowie wieją przed policją jak są takimi kozakami. W gębie mocni a w nogach jeszcze bardziej hahah.

 6. Ale ktos ksywke wymyslil, el frajerro . Wygladem moze i troche przypomina z cosanostry a sprintem przed policja niczym Usain Bolt.

 7. Fajna ksywka el frajero! W samo sedno. Jak pijany to co to nie on, osiedle jego. A chodzi po osiedlu i opowiada że policji się nie boi bo już mało życia mu zostało. W przeciągu 1 miesiąca był chory na tętniaka, raka trzustki a tak naprawdę to problem ma z głową. Dobrze że się biorą za tych ochlapusow bo już uszy więdną i oczy bolą jak się ich słucha i patrzy.

 8. Dokladnie, tez slyszalem to. El frajero ps. stiwen krzyczal iz zadzi cala pietnastka a jak Policja przyjechala to go juz nie bylo. taki jest el frajerro. Nadaje sie na bajkopisarza do lat 3.

 9. ofiara mafii łowickiej

  Do Gość1 – no i znowu os.Kostka. A kto śmiał zadzwonić, co? Jakiś czas mieszkał /sic!/ w Bl21 młody człowiek, który na zwrócenie uwagi na złe zachowanie reagował tak: tylko spróbuj zadzwonić na Policję to…..załatwię Ci miejsce w Sochaczewie, mam tam znajomości, a zresztą na Policji już Cie znaja to gówno Cie posłuchają. Pił w piwnicy, przed blokiem /wybita szyba w drzwiach wejsciowych/ na ….Placu Zabaw. Ciągle sprowadzał innych, biegali po parkingu, a 31.12.2o19r wyszli – z nowym kompanem- z klatki i szli prosto na mnie ale dobrze, że pojawila sie sąsiadka i błyskawicznie sie rozpierzchli – od tej pory ślad zaginął. Trzeba jednak pamietać, że podobnie zachowują sie zupełnie trzezwi ludzie. Jedni “znikają”żeby zwolinić miejsce drugim ale to nie reguła. A ta buta bierze się u nich stąd, że czują sie bezkarni .

 10. A może dobrze byłoby częściej podjezdzac koło słupa ogłoszeniowego na targowisku,gdzie koło nieczynnej budki z lodami codziennie gromadzi się kilku zulikow,,gdzie spod pazuchy wyjmuja tzw”małpki”i codziennie pija.To koledzy Albina,który został pchniety nożem 2 lata temu przez Gorgonia.Może policja zainteresuje się tymi panami?

 11. Bratkowice

  Jechac z moczymordami

 12. Apel do ŁSM i Policji

  Łowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa niech zrobi przegląd klatek schodowych oraz piwnic i zlikwiduje siedliska “pijaczków”, którzy notorycznie zanieczyszczają klatki schodowe, oś. Bratkowice 3b, 3c.
  Już tak się czują pewnie i bezczelnie, że zostawiają butelki po piwie na klatkach schodowych przy zejściu do piwnicy, często tłucząc je a butelki po tzw. małpkach wrzucają mieszkańcom do skrzynek pocztowych. 
  Widzę tu pole do działania dla spółdzielczych administratorów osiedli i dozorców osiedli oraz dla Policji.

 13. Na Oś Kostka grupka taka spotyka się co wieczór… picie, śmiecenie, wyzwiska. Jeden z panów tak krzyczał, że niech policja przyjeżdża, żeby dzwonić bo on tu rządzi, że on się nie boi. Efekt był taki, ze ów bohater na widok nadjeżdżającej policji wiał aż się kurzyło. Za rzucanie tych butelek po piwie i darcie tych mord, utrudnianie życia sąsiadom 30 tys kary to mało.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.