1 października około godz. 18 na ul. Strzeleckiej w Łowiczu dzielnicowi zauważyli podejrzenie zachowujących się mężczyzn. Po wylegitymowaniu ich okazało się, że jeden z nich był poszukiwany przez policję do odbycia kary więzienia – nakaz wydał Sąd Rejonowy w Łowiczu.

Dzielnicowi dokonali kontroli osobistej tego mężczyzny i znaleźli przy nim 29 g amfetaminy. 22-latek został zatrzymany i dodatkowo usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co z ustawy o przeciwdziałania narkomanii grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. 

12 komentarzy

 1. Morderców przez prochy szczególnie działających latami powinno się piętnować i podawać dane.Uratowało by to wielu ludzi i było wskazówką dla policji jak wyeliminować tą patologię.Niech trują swoje dzieci,biznesmeni narkotykowi.

 2. Płotki na pożarcie a gruba ryba ze Zdun znikła z komentarzy i dalej zaopatruje miasto i nie tylko.Podziałały układy?

 3. Widzę ze elita narkobiznesowa sie nie zmienia

 4. A Łukasz Ł TO chalup nakupowal , koles interesy z Bobikiem CZ.

 5. Q przedsiebiorce pewnie chodzi o starego handlarza i ich kolege OPONKE ? czy tak ten co mu syn zginal ? to wariat z papierami i cpunek i pijaczek ,ale leb do interesu to słyszalem ma

 6. Zamiast tylu dilerów niech zamkną i to chociaż na tyle lat przez ile truje innych i się tym zajmuje tego co im dostarcza to i źródło się utnie.Ale masz rację z tymi układami,sami się tym chełpią.Wszyscy wiedzą kto wstawia,kto przewozi a policja latami nie?

 7. Policja nic nie robi też z kornetem z bratkowic w Adamem ozimkiem nikolasem z Pekinu adim z bielawskiej Paulinka wiejska to agenciara ładna skoczek z kostki też ładnie leci a i ten że Zduńskiej też przesądza jak mu tam Marcinek niech wszystkich zamkną i do kamieniolomow zabijają nasze dzieci i nie tylko pozdro dla policji niech wasze dzieci umierają kajzer i spółka też układy z nimi maja

 8. Przedsiębiorca pracuje dla niego,wyciszył się na jakiś czas,bo miał rewizję,ale wznowił działalność.Też chyba układy,bo nic nie znaleźli?Siwy stary ćpun z żółtymi papierami ale często jeździ do Niemiec to przydatny.

 9. Marcinka Kajzerowka latami truje mlodziez ,chyba jakies wtyki ma ,bo nikt z tym nic nie robi ,poukladal sie z policja czy co ?
  ,ze ma na to przyzwolenie tyle lat

 10. Jemu przewozi przedsiębiorca bez prawka a kierowcy co go wozili mieli ubaw bo co chwila musieli się zatrzymywać żeby się naćpał.Żółte papiery ale jaki łeb do interesów.

 11. Dopóki nie zrobią porządku z wymienionym i drugim dostarczycielem przedsiębiorcą dalej będzie w Łowiczu kwitł narkobiznes.Dziwne,że od lat to robią na ogromną skalę,a wpadają same płotki.

 12. marcinowa holenderka

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.