Obywatel Gruzji, od kilku dni poszukiwany międzynarodowym listem gończym w związku z podejrzeniem popełnienia zabójstwa na tle seksualnym na 28-letniej łodziance, w marcu przebywał w Głownie.

Świadczą o tym m.in. jego zdjęcia znad Mrożyczki, które znajdują się na facebookowym profilu poszukiwanego. Fotografii z Głowna jest kilka, datowane są na 8 marca br.

Wśród głownian informacja o tym wywołuje poruszenie i jest szeroko komentowana w internecie.

Jak czytamy na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP na podstawie postanowienia prokuratora o poszukiwaniu listem gończym prowadzą działania zmierzające do ustalenia miejsca pobytu: Khetsuriani MAMUKA ur. 12 lipca 1979 (39 lat), obywatela Gruzji.
Rysopis: wzrost 178 cm, oczy zielone, krępej budowy ciała, w ostatnim czasie posiadał rudy zarost.

  Poszukiwany międzynarodowym listem gończym. Zdjęcie udostępnione przez KWP w Łodzi.
Poszukiwany międzynarodowym listem gończym. Zdjęcie udostępnione przez KWP w Łodzi.

Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo na tle seksualnym, którego ofiarą padła 28-letnia Paulina D. Kobieta zaginęła 20 października br. Jej zwłoki odnaleziono w piątek 27 października w okolicy Stawów Jana.

Jak informuje KWP w Łodzi, w ostatnim czasie poszukiwany przebywał na terenie Łodzi, skąd wyjechał w godzinach popołudniowych 20 października 2018 roku i 21 października 2018 roku w godzinach porannych przekroczył granicę z Ukrainą. Obecnie prawdopodobnie przebywa na terenie Gruzji.

W toku policyjnego postępowania w sprawie zabójstwa Pauliny D. zatrzymano 3 osoby (2 mężczyzn i kobietę) podejrzewane m.in. o zacieranie śladów i zatajanie zbrodni. .  

Wszystkie osoby, które dysponują wiedzą na temat miejsca pobytu ukrywającego się przed organami ścigania proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Łodzi przy ulicy Lutomierskiej 108/112 lub telefonicznie pod numerami: 42 665- 21-49, 692- 403- 506 lub 997/112. Policja zapewnia anonimowość.

5 komentarzy

  1. Ten bandyta odpowie za ta zbrodnie!!!Przed chwila TVN24podał ze został zatrzymany na Ukrainie!

  2. Podobno pracował w zakładach mięsnych w Głównie.

  3. I co z tego że w marcu był w Głowno a wcześniej w 20 innych miastach

  4. Powinni zrobic mu to samo
    Widac z mordy

  5. Jezeli ten bandyta uciekł do Gruzji,władze tego kraju powinny wydac go Polsce.W przeciwnym razie nasz kraj nie powinien popierac czlonkostwa w UE i NATO.Gruzja sie o to usilnie stara i zabiega o poparcie min.Polski.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.