W niedzielę 10 marca ok. godz. 18.30 doszło do potrącenia 17-letniej pieszej w Zielkowicach. Została zabrana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Warszawie.

Śmigłowiec LPR, fot. arch. NŁ
Śmigłowiec LPR, fot. arch. NŁ

Z ustaleń policji wynika, że 17-latka została potrącona przez 28-letnią kierującą Fiatem Panda. Obie to mieszkanki powiatu łowickiego.

– Wyjaśniamy przyczyny i okoliczności wypadku. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie – poinformowała nas rzecznik KPP w Łowiczu Urszula Szymczak.

Strażacy zabezpieczali miejsce lądowania śmigłowca LPR.

10 komentarzy

 1. Szkoda dziewczyny nacierpi się trochę ale drugim razem będzie wiedziała która strona drogi chodzą piesi…mam nadzieję że takie przypadki będą uczyć wszystkich że przepisy ruchu drogowego każdego obowiązują i należy najpierw zadbać o swoje bezpieczeństwo… szybkiego powrotu do zdrowia jej życze

 2. Dobra kolezanka

  Dziewczyna w szpitalu w śpiączce ma złamaną nogę prawdopodobnie i coś z biodrem czeka ją operacja jeszcze się nie obudziła miała krwotok wewnętrzny i obrzęk mózgu

 3. Czy wiadomo co z dziewczyną? Żyje?

 4. Akurat dziewczyna szła pieszo
  Najważniejsze żeby z tego wyszła…

 5. “Jak zwykle “rowerem za krowami” “prawdziwy Janusz to pisał, na tej ulicy ruch jest coraz większy, mam nadzieje ze coś zrobią np ścieżki rowerowe lub chodniki zanim dojdzie do tragedii, ciężko maja się minąć 2 samochody osobowe a jeżdżą tu i tiry, a o poruszaniu pieszym lub rowerowym można zapomnieć.

 6. A kiedy będzie chodnik. Może jak ktoś zginie…

 7. Miastowe panisko?A nie wystaje ci sloma z butow?

 8. Jak zwykle “rowerem za krowami” a później wieśniaczce kierownicę. Maksymalny mandat i pokrycie wszystkich kosztów naprawy samochodu. Zobaczy ile kosztuje 5 sekund cierpliwości.

  • Janusz, wez ty sie zacznij leczyc na nogi…bo na głowę to juz w twoim przypadku za pozno.

  • Jak typowy katol zycze Ci zeby Ciebie pi…nął samochod, zebys mogl soe przekonac na wlasnej skorze jakie to mile uczucie przeleciec sie smiglowcem.