Do potrącenia pieszego przez skuter doszło dziś, 16 października, po godz. 14. w Głownie, na ul. Swoboda. Uwaga na utrudnienia w ruchu w tej części miasta. 

fot. ljs

Jak udało nam się dowiedzieć na miejscu, potrącony mężczyzna w wieku ok. 65 lat w momencie przyjazdu karetki pogotowia był przytomny. Odcinek ul. Swoboda na wysokości pizzerii Europa, gdzie doszło do zdarzenia, zabezpiecza straż pożarna. Oczekiwany jest przyjazd policji, która ustali szczegółowe okoliczności zdarzenia.

fot. ljs

Objazdy nie zostały jeszcze wyznaczone. Kłopoty z dotarciem do celu podróży mogą mieć kierowcy, którzy skręcają z DK 14 w stronę centrum Głowna na skrzyżowaniu z ul. Swoboda oraz ci jadący z kierunku ul. Zgierskiej w kierunku DK 14. 

fot. ljs

Aktualizacja: 

Z ustaleń policji wynika, że 64-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego wtargnął nagle na jezdnię pod koła motoroweru, wychodząc zza zaparkowanego samochodu. Motorowerem kierował 53-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego. Obydwaj mężczyźni byli trzeźwi. Pieszy, którego odwieziono do szpitala, został ukarany mandatem. Ulicę w niedługim czasie udało się odblokować. 

 

 

15 komentarzy

  1. bardzo prosze osobę z rodziny potraconego Pana prosze o kontakt mój e-mail: magdalenakowalczyk117@o2.pl

  2. Lepiej niech kierowcy zachowują wiecej ostrożnoci.Kiedyś tez nędzie starszy.

  3. Chyba należ zachować ostrożność.Brawura kierowców.

  4. Zainteresowany

    Swoją drogą ciekawe z jaką prędkością jechał kierowca który potracił pieszego?

  5. Zgadzam się z komentarzem wyżej,nie patrzą a się pchają a potem jest płacz.

  6. Tak te ludzie chodzą a w szczególności starsze osoby ładują się pod samochody nie oglądają czy czy coś jedzie

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.