Dwa ciekawe koncerty szykują się w najbliższy weekend w klubie HopKultura w podwórku ŁOK. W piątek 2 listopada o godz. 20.00 wystąpi zespół Power of Trinity, zaś w niedzielę 4 listopada o godz. 19.00 zagra Farben Lehre.

Power of Trinity to łódzki zespół założony w 1996 roku. Muzyka grana przez grupę charakteryzuje się oryginalnym stylem, poprzez łączenie gatunków rock, reggae i elektronikę. 7 września br. swoją premierę miał czwarty, studyjny album zespołu – „Ultramagnetic”. Płyta zawiera 11 utworów, które powstały w czasie wielu zmian: zarówno zespołowych, jak i prywatnych. W warstwie lirycznej można odnaleźć osobliwe opowieści o otaczającej nas rzeczywistości, muzycznie to 100% energetycznego rocka.

Farben Lehre powstało we wrześniu 1986 roku, od tamtego czasu ukazało się 12 płyt studyjnych zespołu. Grupa aktywnie koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Od 2004 roku Farben Lehre był pomysłodawcą oraz jednym z głównych wykonawców trasy koncertowej Punky Reggae live, która rokrocznie odwiedzała kilkadziesiąt klubów w większości dużych polskich miast, a w 2018 roku – po kilka latach przerwy – ponownie powróciła na polską mapę koncertową.

Bilety na każdy z tych koncertów są dostępne w klubie HopKultura.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.