Wycieczki do wioski afrykańskiej czy wodnego placu zabaw, festiwal kolorów, seanse filmowe oraz animacje w plenerze – te i inne atrakcje znalazły się w tegorocznym programie projektu „Witamy wakacje z GOK” realizowanego przez ośrodek kultury w Domaniewicach.

Jak co roku na początku wakacji, także i tym razem dzieci będą mogły wziąć udział w szeregu atrakcyjnych, choć odpłatnych wyjazdów, m.in. do Energylandii czy Wioski Afrykańskiej w Sobanicach.

Zakończenie wakacji w GOK bywa równie atrakcyjne. Na zdjęciu zeszłoroczna wyprawa do Magicznych Ogrodów koło Puław. fot. GOK Domaniewice

Dla wszystkich dostępne będzie spotkanie pod hasłem „Wakacyjne inspiracje” w trakcie którego uczestnicy wezmą udział w animacjach z użyciem kolorowego piasku oraz seansie filmowym. Odbędzie się ono na terenie domaniewickiego ośrodka kultury we wtorek 2 lipca w godzinach 11.00-15.00.

Na zakończenie tygodniowego cyklu spotkań, w piątek 5 lipca, dzieci będą mogły spróbować zabawy z użyciem kolorowych proszków holi podczas odbywającego się w godzinach 11.00-15.00 na terenie GOK-u Festiwalu Kolorów.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6 – 13lat. W wycieczkach mogą wziąć udział dzieci od 7 roku życia. Zapisy i szczegóły dostępne są w domaniewickim GOK-u.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.