Druhowie z OSP w Popowie Głowieńskim powitali samochód strażacki. Uroczyste przekazania auta dla OSP Popów przez Państwową Straż Pożarną w Strykowie odbyło się dziś, 9 lutego.

Oficjalne odczytanie aktu przekazania samochodu, symboliczne podarowanie kluczyków oraz dowodu rejestracyjnego, a następnie poświęcenie auta – tak wyglądała uroczystość powitania ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego marki Jelcz przez OSP Popów. Druhowie otrzymali go od PSP w Strykowie.

Podczas uroczystości nie zabrakło prezentacji samochodu przy dźwiękach strażackiej syreny. Fragmenty tego wydarzenia prezentujemy na naszym nagraniu.

 

 

30 komentarzy

 1. Zdejmij ta czape i podetnij te wąsiska!

 2. Zniesmaczony

  Nikogo nie interesuje że samochód życie i mienie ludzkie będzie ratował tylko to że radnych na darmowe żarcie nikt nie zaprosił i pewnie większość komentarzy to od nich zenada

  • No tak. Twoi się za to objedli 🙂 nie o żarcie tu chodzi, trzeba włączyć myślenie i być odpornym na populizm żeby to zrozumieć.

  • Zniesmaczony – jedzonko darmowe nie smakowało czy zaszkodziło? 😉

 3. I po co tyle hejtu – słoma wychodzi z kaloszy? Polityka na bok bo inaczej potrzebny będzie hydraulik do waszych ubikacji które z-a-s-r-a-c-i-e z nienawiści do rzeczywistości.

 4. Nawet stary, poczciwy Jelcz przyczyną kwasów. Na zdrowie Polacy!

 5. I tak właśnie promują się za Nasze pieniądze… zdjęcia roku.

 6. mieszkaniec 2-go sortu

  Nie Było PANI RADNEJ Z POPOWA !!!!!!!!!!!! Cóż to za zlekceważenie tak ważnego wydarzenia :-))))))). A może po prostu nikt radnych nie zaprosił i tyle, bo co oni tam – PRAWDA???

  • Tylko wibitne jednostki, które przyczyniły się do sukcesu mogą być na zdjeciu. Jak Pan nowy radny powiatowy i Państwo nowi radni wojewódzccy. Oni wszyscy najwięcej pomogli.

  • Radna z Popowa, będąc również druhna tut. jednostki, była obecna na zebraniu, w przeciwieństwie do niektorych druhow, którzy jeszcze w minionym roku wyborczym chętnie pojawiali się to tu, to tam 😉

   • Od kiedy ona druhną w OSP jest? Chyba w orszaku ślubnym Shreka i Fiony Pamietam jak ona przyspiewki na oczepinach robiła to dopiero byla masakra gorszego wycia nie słyszałam

   • Hehe ja też to pamiętam choc wolala bym nie matka ją wszedzie pchala i teraz jest powtorka z rozrywki ta swoja coreczke pcha do wszystkiego

   • Po co to beztalencie sie pchalo jak to spiewac nie potrafi

 7. OSP Głowno

  Wstyd to dla Radnych, ze nie było nikogo!!!!

 8. A co Ci Państwo na zdjęciach tzw. VIP-y z PiS zrobili, żeby auto pozyskać? Miało być auto w czerwcu na 100 lecie – tyle pomogli. Z rady gminy, która w budżecie dala na to pieniądze nie ma nikogo. WSTYD dla zarządu OSP Popów i Wójta.

  • Wiedzący

   Niestety OSP masz rację . Większość VIPów na zdjęciu nie przyczyniła sie w żaden sposób do pozyskania tego samochodu a wręcz niektórzy to opóźniali , a osób którzy rozpoczęli sprawę i koło niej chodzili – brak. No cóż sukces ma zawsze wielu ojców.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.