93 tys. zł będzie kosztować powstający plac zabaw dla starszych dzieci wraz z siłownią plenerową dla dorosłych przy ul. Konopackiego, na terenie dawnego Gimnazjum nr 1.

Realizacja inwestycji jest już zaawansowana, jak powiedzieli nam obecni na miejscu pracownicy montujący urządzenia, brakuje jeszcze ławek, koszy, kilku drzew i krzewów oraz stołu do gry w szachy.

Zamontowano zaś już sześć zaplanowanych urządzeń do ćwiczeń dla dorosłych, m.in. wioślarza, orbiteka i biegacza. Oprócz tego, na położonym obok placu, stoją już przewidziane w projekcie urządzenia do zabawy, np. konstrukcja łącząca siatki do wspinania i wiszące koła, przez które należy przejść.

Plac zabaw wraz z siłownią zostanie udostępniony najprawdopodobniej już w przyszłym tygodniu.

Inwestycja jest realizowana w ramach budżetu obywatelskiego.

8 komentarzy

  1. Wolski kandydacie Pisu jakie masz wykształcenie???

  2. Będzie zionęło puchą jak na innych tego typu siłowniach. Zwykli ludzie w tej Polsce to nie mają czasu na relaks. Ja z utęsknieniem czekam na nowe ścieżki rowerowe, nawet takie, które łączyłyby miasta.

  3. A dlaczego twierdzisz że nie potrzebna?! Ja jestem zdania że bardzo dobry pomysł placów zabaw dla dzieci nigdy za wiele! Gdzie młodzierz ma się bawić i spędzać czas?! W piłkę koło bloków grać nie wolno bawić pod oknami też noe bo starszym to przeszkadza więc co mają robić? na ławkach siedzieć żeby było tanio? Po twojej wypowiedzi widać że nie masz dzieci…..

  4. Kiernozia

    Kolejna niepotrzebna plenerowka. 93 tysiące!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.