Trzy zastępy straży pożarnej zostały wysłane do gaszenia pożaru samochodu dostawczego Mercedes, który zapalił się w rejonie skrzyżowania ulicy Warszawskiej z Bolimowską – na drodze nieopodal marketu Mila.

Fot. Nowy Łowiczanin
Fot. Nowy Łowiczanin

Częściowemu spaleniu uległy łubianki oraz wnętrze części ładunkowej pojazdu. Pożar nie przeniósł się do kabiny samochodu, którym jechało 2 mężczyzn. Został szybko opanowany. Nikt nie odniósł obrażeń.

– Dymiło mu się z krypy już kilkadziesiąt metrów od skrzyżowania – dowiedzieliśmy się od kierowcy, który jechał za palącym się samochodem dostawczym.

Pożar spowodował konieczność wstrzymania ruchu, więc w ciągu kilku minut na ulicy Bolimowskiej powstał korek samochodów, głównie ciężarowych, które zamierzały skręcać w kierunku mostu na Bzurze.

8 komentarzy

 1. A ci w Warszawie itp. Zastanów się trochę.
  Idę spać w dobrym nastroju.

 2. Januszu! A wy jak bardzo kochacie ciężarówki co wam ciuchy, żarcie i to co macie w blokach i bloki przywieźli.

 3. A może marudy z Zatorza podpalili.

  • Stefcio, Ty mowo nienawiści 🙂

  • Rodzic też

   Marudy z Zatorza powiadasz? To ciekawe jak wytłumaczysz fakt, że wystawione tu na sprzedaż nieruchomości nie mają nabywców właśnie z uwagi na ciężarówki, hałas i smród? Pewnie nie wytłumaczysz, tylko popełnisz jakiś bełkotliwy komentarz i na tym zakończysz dzień. Co do tych zbawiennych ciężarówek co nam wszystkie dobra wiozą. Życzę Ci, żeby obok Twojego domu powstała oczyszczalnia podobna do naszej i jakieś drobne wysypisko śmieci. To co nam przywożą zbawienne ciężarówki zamienia się w gó…no i śmieci, które też gdzieś trzeba umieścić.

   • Na Zduńskiej też są puste nieruchomości, więc nie trafiony argument

   • Argument trafiony, bo na Zduńskiej powodem braku transakcji są: wysokie ceny, które nie gwarantują zwrotu nakładów na zakup i to, że Zduńska padła. Na Zatorzu natomiast klienci wyraźnie podnoszą, że nawet za obniżoną cenę nie kupią mieszkania bo tiry, hałas, strach o dzieci wracające ze szkoły, itd.

 4. no co to to sie samo zapaliło .dziwne

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.