W strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Gzince spotkali się dzisiaj, 29 września, mieszkańcy Gzinki i Nowych Grudz, a także zaproszeni przez organizatorów goście.

Było to otwarte dla wszystkich spotkanie integracyjne, bez sztywnego programu. Obowiązywała formuła “koszyczkowa” – każdy przynosił ze sobą coś na stoły. Bawili się zarówno dorośli, jak i dzieci czy młodzież.

Podobne spotkanie było organizowane po raz trzeci (wcześniej rok temu, a także na powitanie lata w tym roku).

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. proboszcz i diecezjalny kapelan strażaków ks. Jerzy Modelewski, dyrektor szkoły w Łyszkowicach Małgorzata Zielińska oraz były wójt Włodzimierz Traut.

18 komentarzy

 1. To,że Włodzimierz T. i były zwierzchnik druhów OSP w gminie to się nie dziwię,bo wszyscy już to towarzystwo ,,dobrze”znają,na co ich stać,no ale żeby ksiądz i dyrektor szkoły firmowali kieliszki z alkoholem to wstyd żeby nie powiedziec gorzej.Dokąd zmierzasz kk i oswiato?

  • Pełen podziw dla abstynenta.
   Pewnie szkoda, że nie zaprosili.

   • Nie korzystam z uroczystości w której uczestniczy szemrane towarzystwo,a jeśli chodzi o picie alkoholu to robię to wśród przyjaciół ,nigdy w obecności dzieci.

 2. Zielińska i spółka zoo

  Poznał się na lokalnym towarzystwie i nie chce mieć z nimi nic wspólnego ?

 3. Łączą nas Łyszkowice

  A dlaczego Selenta startuje od burmistrza a nie z Pisu? Przecież jest dyrektorem biura poselskiego Witolda Waszczykowskiego Ministra Spraw Zagranicznych z Pisu. Wie może ktoś coś?

 4. Krajewski, Traut, Zielińska PIS +PSL no ładnie to już nie dno ale szambo , i sie nie dziwie że Ksiądz głowe ma opuszczoną takich karierowiczów od przewalania firmować. A swoją drogą co robią kieliszki od alkocholu ponoć to dzieci święto a nie was opasów. Jak tacy dobrzy jesteście to wyjdżcie do ludzi a nie wykorzystujecie dzieci.

 5. Może w końcu poseł Bejda pokaże że ma jaja i skończy z takimi ludźmi jak Krajewski, Foks, Rześny którym tyko zależy na stołkach i kasie.

 6. Krajewski teraz w PiSuarze. Totalne dno.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.