Trio Music Club powstaje przy ul. Katarzynów w Łowiczu – w dawnych pomieszczeniach po Fachowcu. Będzie to największy klub dyskotekowo-rozrywkowy w mieście. Otwiera go właściciel klubu „Kurs na PRL”, który od blisko roku działał przy ul. Krakowskiej. Gwiazdą otwarcia będzie Loverboy.

– W dotychczasowym lokalu brakowało nam już miejsca, stąd decyzja o przeniesieniu do dwukrotnie większego lokalu na Katarzynowie – powiedział nam właściciel Bartek Błędowski.

Nowy klub będzie działał na powierzchni ok. 410 m2. Dla porównania klub Trójkąt, który przed 5 laty (!) działał na Nowym Rynku w Łowiczu miał powierzchnię ok. 320 m2. W pomieszczeniach przy Katarzynowie 46 trwają jeszcze roboty wykończeniowe.

– Mamy nadzieję, że na wielkim otwarciu będzie nawet tysiąc osób – mówił właściciel, a biorąc pod uwagę, że zaprosił discopolową gwiazdę, zespół Loverboy, jest to prawdopodobne.

Oprócz dyskotek prowadzonych przed DJ oraz występów zespołów discopolowych w klubie mają też odbywać się innego rodzaju imprezy, np. zdobywające coraz większą popularność kabaretowe stand-upy (8 marca wystąpi Michał Pałubski). Klub będzie działał głównie w piątki i soboty, czasami w niedziele.

Podsumowując: w sobotę 18 stycznia od godz. 21. imprezę pożegnalną w Kursie na PRL poprowadzą DJ Ann. K & DJ Hajdi.

Otwarcie Trio Music Club na Katarzynowie zaplanowane jest natomiast 1 lutego o 21.

Z tej okazji klub organizuje akcję, w której do wygrania jest 5 podwójnych wejściówek. Szczegóły w wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/759699857850133/

15 komentarzy

  1. tam glowno rzadzi (…) po calosci….

  2. Pytanie techniczne : a z tej rampy bez balustrady to będą napite małolaty skakać na głowy ? trochę to niebezpieczne jak znam życie

  3. No i pięknie

  4. Będę tańczył

  5. Bardzo dobrze, brakuje w Łowiczu konkretnego miejsca z imprezami gdzieś gdzie można się wyszaleć. Na krakowskiej było super jedyny mankament to zakończenie o 2. Mam nadzieje ze teraz będzie można bawić się do białego rana i w końcu będzie lepsza impreza niż Rowiska i to na miejscu. Właściciele ogarnięci, dobrze prowadzą i zarządzają widac ze starają się osiągnąć coś naprawdę fajnego, nie boja się zmian i ryzyka, trzymam mocno za Was kciuki. A piwnica ta mordownia gdzie oddychać się nie da przez wewnętrzna palarnie w końcu może zacznie szanować klientów. Kurs na PRL brawo!!!

  6. @Wspomnień czar B-) Nie martw się już niedługo ! 🙂

  7. @Wspomnień czar B-) Nie martw się juz niebawem ! 🙂

  8. Trzymam kciuki! Loverboy super!

  9. Największy klub w mieście? Chyba jedyny XD a grane będzie tylko disco polo czy bardziej klubowa muzyka tez?