Kogo zobaczmy w tym roku? Oto najmocniejsze punkty programu 55. edycji Jazzu nad Odrą we Wrocławiu!

Już teraz warto zarezerwować nocleg w Hostelu Trzy Kolory (https://hosteltrzykolory.pl/jazz-nad-odra-wroclaw/),
czeka nas bowiem aż pięć dni wypełnionych muzycznymi doznaniami i niezwykłą atmosferą festiwalu Jazz nad Odrą we Wrocławiu. Zastanawiasz się, kto wystąpi? Poznaj daty i godziny koncertów największych gwiazd!

Jazzmeia Horn

Artystka o niezwykłym, wyrazistym wokalu, która zachwyci publiczność JnO już 26 kwietnia o 19:00 w Sali teatralnej Impartu. Jazzmeia nominowana jest do Nagrody Grammy, natomiast w 2015 roku została laureatką Thelonious Monk Competition, co przyniosło jej ogromną popularność.

Tribute to Komeda

Andrzej Jagodziński to wielokrotny zdobywca Fryderyków, który zachwyci publiczność festiwalu swoimi aranżacjami utworów Krzysztofa Komedy. Trybut odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 21:00 w Sali teatralnej Impartu. Pianiście towarzyszyć będą wokalistki w postaci Grażyny Auguścik i Agnieszki Wilczyńskiej. Nie zabraknie również wybitnych polskich muzyków: Czesława Bartkowskiego, Adama Cegielskiego i Henryka Miśkiewicza.

Keyon Harrold

Trębacz jazzowy amerykańskiego pochodzenia i zdobywca Grammy ożywi Wrocław już 27 kwietnia o godzinie 21:00 w Sali teatralnej Impartu. Artysta w swoich aranżacjach odwołuje się także do funku, afrobeatu i hip-hopu. Występował między innymi z Eminemem i Beyonce.

Andrei Kondakov Trio

Niezwykły rosyjski instrumentalista zabierze wrocławian i przyjezdnych w podróż po wschodnim jazzie. Wraz z utalentowanymi towarzyszami sięgnie do licznych popkulturowych odniesień – nie zabraknie dźwięków inspirowanych muzyką filmową XX wieku! Andrei wystąpi w Sali kameralnej Impartu już 28 kwietnia. Start o 21:00!

Komentowanie nie jest możliwe.