Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu odebrali w okresie świąt Wielkiej Nocy prawo jazdy 4. kierowcom za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Dwoje z nich pędziło prawie 120 km/h.

Policja, fot. arch.
Policja, fot. arch.

19 kwietnia około po godz. 18. na ul. Poznańskiej w Łowiczu prawo jazdy straciła 53-letnia mieszkania Gdyni, która jechała infiniti z prędkością 119 km/h. 20 kwietnia po godz. 11. w Gzince w gminie Łyszkowice uprawnienia stracił 25-letni mieszkaniec powiatu łowickiego, który pędził audi z prędkością 103 km/h drogą wojewódzką 704.

Tego samego dnia w Krępie na drodze krajowej nr 14 po godz. 12. policjanci odebrali prawo jazdy 38-letniemu mieszkańcowi powiatu opatowskiego, który jechał bmw 119 km/h. Ostatni kierowca 29-letni mieszkaniec Skierniewic wpadł w Bełchowie jadąc drogą krajową nr 70. Prowadzony przez niego mercedes poruszał się z prędkością 101 km/h.

Zatrzymani kierowcy nie tylko stracili uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy, ale także zostali ukarani mandatami.

1 komentarz

  1. Dobrze drogóqwka. O to chodzi

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.