Prosto z konwencji PiS w Warszawie, premier Mateusz Morawiecki przyjechał dzisiaj (2 września) na spotkanie z mieszkańcami Łowicza. Podczas wystąpienia na Nowym Rynku przedstawił mieszkańcom kandydata na burmistrza naszego miasta z ramienia PiS, którym będzie – tak jak przypuszczaliśmy – Jakub Wolski.

Łowicz był pierwszym miastem na trasie tzw. „PiS-busa”, którym partia rządząca zamierza ruszyć w Polskę. Przez mieszkańców przybyłych na spotkanie premier został przyjęty bardzo ciepło, skandowano jego imię i okrzyk „Dziękujemy!”. 

Najwięcej miejsca w swoim wystąpieniu Mateusz Morawiecki poświęcił omówieniu programu na nadchodzące wybory samorządowe, które podczas konwencji głównej zostały nazwane hasłami: #CiepłyDom, #DobraOkolica, #NowoczesnaGmina, #InternetSzybciejWięcej i #MieszkaszDecydujesz.

Dotyczą one m.in. deklaracji przekazania 100 mld zł na program termomodernizacji domów mieszkalnych, obniżenia opłat za wywóz śmieci, modernizowania dworców i transportu lokalnego, poprawy warunków w domach seniora, współfinansowania bezpiecznych dróg do szkoły i podpięcia jak największej ilości z nich do internetu światłowodowego. Zmiany mają też objąć budżet obywatelski, który ma być dodatkowo dotowany z budżetu centralnego. 

Więcej o programie PiS na nadchodzące wybory samorządowe oraz spotkaniu premiera z mieszkańcami Łowicza przeczytasz w najnowszym wydaniu Nowego Łowiczanina, 6 września.

175 komentarzy

 1. Tez widzialam dzisiaj na targowisku pisowcow,zbierajacych podpisy poparcia dla dojnej zmiany.Nie widziałam wielkiego zainteresowania ludzi,jak to widzi pisowski CBOS!Zauważyłam cyniczne drwiace usmiechy tych panow,do ktorych podchodzili nieliczni mieszkancy aby złozyć podpis.Klasyk(!?)by to spuentowal krotko:ciemny lud to kupi!!!

 2. Kalinski malo zrobil malo ludziom szkodzil poprostu taki typ czlowieka……zobaczycie jak wybierzecie pacienta z pislamu to wszystko co dzieje sie teraz w kraju przeleje sie na nasze podwórko lokalne a wolski absolutnie nie bedzie miala prawo glosu.chcecie wybierajcie.wysoki ladny jest.

 3. Spier…..j cwaniaku,oszuscie,zle traiłeś kanciarzu.Redakcjo,prosze skasowac to ogłoszenie lichwiarzy!

 4. jakóp powiedz no wreszcie coś:)

  • Olga,popraw sie w pisowni…

  • Jakie miasto, taki burmistrz! Chyba PiS go za nazwisko nominował. W końcu sam Kaczyński śpiewał “z ziemi polskiej do Wolski”… A jak prezes powiedział, to powiedział, a Łowicz ma się słuchać…

 5. Wy wszyscy zwolennicy p.Wolskiego zanim coś napiszecie,zasiegnijcie opinii u pracownikow,ktorzy pracuja w jego firmie.Wtedy zmienicie zdanie.Jak ten pan ma traktowac przyszłych pracownikow Ratusza,tak jak w swoim folwarku to ja dziekuje za takiego włodarza miasta!

  • ale jaka on ma firme…zamawia w internecie plakaty marże doliczy i goni dalej..zadajcie mu na fb pytanie ile ludzi zatrudnia

   • On i tak nie odpowie.Dzis na targowicy stoi cała elita”dojnej zmiany” na czele z Kosiorkiem i”niemową”Wolskim.Nie widziałem aby wokoł tych hipokrytow kreciły sie “tłumy” jak sie pisowska propaganda chwalila po “spedzie” na Nowym Rynku.

 6. Ogromnie cieszę się, że kandydat to młody przedsiębiorca. Większa dofinansowania na otwarcie czy prowadzenie działalności albo projekty dla młodych przedsiębiorców w końcu mogą stać się rzeczywistością w Łowiczu. Trzymam kciuki!

  • Tutaj nawet nie chodzi o to, że jest przedsiębiorcą. Wydaje mi się, że każdy inny kandydat będzie lepszy od obecnego. PSL jest kuźwa wszędzie. Tylko staruchy, którzy nie chcą zmian będą dalej ich popierać.

   • To również
    Tutaj wszystkie placówki są obłożone (prywatne i publiczne), a ludzie na tych stołkach nie pozwolą na zmiany. PiS wydaje się rozsądniejszym rozwiązaniem na obecny moment – Morawiecki składa rozsądne obietnice.

   • Wszyscy moi wujkowie mówią o PSL, ale mówią o nich jedynie z przyzwyczajenia. Właśnie z takim podejściem należy walczyć – musimy w końcu wypróbować inną władzę. Dla naszych dzieci i naszego świętego spokoju. Bo przepraszam bardzo, ale Łowicz stoi teraz w miejscu. Jak szybko czegoś z tym nie zrobimy to nasze miasto opustoszeje.

  • Zaściankowy Łowicz w rękach PiS wciąż będzie zaściankiem. Niech wam młody przedsiębiorca nie zamydli oczu! Chociaż skoro pokochaliście bankstera-premiera, to pokochacie każdego ślicznego, którego PiS wam da…
   Dlatego uciekłam z tego małego piekiełka pełnego układów i układzików, jakim jest Łowicz…

 7. Ja tam mu daję szansę. Jest świeżakiem i jeszcze może nas nie raz zaskoczyć.

  • Pan Wolski chyba sam sobie te niby pochwały pisze. A nie, przepraszam, za parę groszy można wynająć płatnych trolli… tacy niby niepewnie popierający… Aha! Już wam PiSie uwierzę!

 8. W końcu ktoś nowy. Moim zdaniem ma spore szanse.

 9. Ale to ma być burmistrz Wolski, czy burmistrz Łowicza? 😉

 10. Ponadto takich młodych, dynamicznych to poznać po tym skąd zarobili kasę we własnych firmach , czyje zlecenia realizowali?, na pewno nie prywatne ale budżetowe . Przyznam szczerze , że żadna kandydatura mnie nie urzekła, wolałabym w końcu kogoś z poza partii politycznych, wybierając polityków na gospodarzy miast nie pozbędziemy się tych układów towarzysko-politycznych, rozbuchanej, aroganckiej, nieudolnej administracji..

 11. Zanim coś napiszecie pochlebnego o pewnym kandydacie na Burmistrza to radzę zapoznać się ze składem obecnej Rady Miasta, jakie ugrupowanie stanowi większość? dla czyjej fanaberii przegłosowano zakup Kaliskiej? wciągając miasto w zadłużenie? . W nagrodę chcecie przekazać władzę takim nieodpowiedzialnym ludziom, dobre sobie. Ponadto radzę posłuchać na żywo choćby jeden przebieg z posiedzeń Rady to wtedy ocenisz, ile jest osób merytorycznie przygotowanych do roli radnego, ja zauważyłam tylko 3-ch, no 4-ch reszta to patyki do głosowania.

 12. jakób powinien isc w parze z Prezydentową….ani me ani be..tylko.. kukuryku im brakuje..a kukuryku siedzi w Italy i zdjecia na fb wrzuca..

 13. jak chcecie miec dyrektywy z pisu na lokalnym podworku glosujcie na kandydatów z pis!zaraz wam podniosa podatki ścieki wode wymysla jakies inne daniny w miescie co by uszczelnic 500+ na czele z burmistrzem-

 14. Podpisujący sie jako anonim-wcale nie jesteś anonimowy-jesteś kolesiem z partii panow Gedka i Dyla,nienawidzisz osob,ktore krytykuja kler i twoje ugrupowanie Wolni i solidarni.Zostałes sfotografowany w niedziele obok swoich kolesi-Gedka i Dyla wraz z tymi niezaradnymi zyciowo czubkami z tzw.Veritasu.Dla zainteresowanych:jesteś uwieczniony na czwartym zdjeciu od gory obok p.Gedka!

 15. Wolski jakie masz wykształcenie? Marionetka Kosiorka i Szrajberta. Głosujesz na niego wybierasz Kosiorka – nieudacznika z rady nadzorczej ???
  bohater z rady miasta – fachowiec od strzyżenia owiec ?

 16. Rządziliście z Kalińskim. Teraz się go wypieracje. Tchórze!!! Szczury pierwsze uciekają z …

 17. Jakub no powiedz coś ???? tylko się odezwij ?

 18. Z taśm prawdy Mateusza Morawieckiego :

  “W dalszym fragmencie rozmowy Morawiecki pozytywnie ocenia posunięcia gospodarcze ekipy Tuska. Odnosi się między innymi do projektów energetycznych PGE (stenogram nie wyjaśnia, o jakie przedsięwzięcia chodzi).

  – Dobrze to rozegraliście – zwraca się do Kiliana i Matuszewskiej. – To był wielki projekt, bardzo trudny. Pewne informacje, które zaczęły przedostawać się, były informacjami opartymi o racjonalność, o logikę, o logikę systemową, co warto, co nie warto (…) ”

  Jak widać to typowy farbowany lis i karierowicz.
  Obieca wszystko i wszystkim

 19. Wcale nie jest łatwo oczyszczać Polskę z tego bagna w jakim się znalazła po układzie okrągłego stołu.Te układy i patologie były utrwalane przez tyle lat i teraz potrzeba ludzi prawych i uczciwych, którzy się nie boją zerwać z postkomuną i oczyszczać to bagno przede wszystkim w samorządach.Miasto oraz gmina Łowicz są przykładami istnienia takiej postkomunistycznej sitwy, która rządzi od wielu lat!!!

  • A czy panu Gedkowi prezes Kaczynski nie zmniejszył emerytury jako byłemu członkowi PZPR?Pierwszy(i ostatni)polski kosmonauta Hermaszewski-nota bene teść żarliwego europosła PIS-Ryszarda Czarneckiego nie miał tego szcześcia!Za to Stachu Piotrowicz(ten jego cyniczny uśmiech!)jest jednym z gwiazdorow partii rzadzacej!Chichot z historii!Precz z komuną-tak grzmiał z trybuny sejmowej prokurator stanu wojennego!!!

 20. Ile ludzi tyle opinii na temat kandydatów.Dobrze,że będą maksymalnie 2 kadencje i trzeba mieć nadzieję,że te patologie i układy uda się stopniowo rozwalać. Wojciech Gędek, który nie ma postkomunistycznej przeszłości,nigdy nie sprzeniewierzył się pewnemu systemowi wartości ma dużą wiedzę w zakresie prawa, jest bardzo uczciwy i swoje kandydowanie traktuje jako misję jest dobrym kandydatem na burmistrza!!!

  • Budowniczy kościołow do kolegi Rydzyka do Torunia,tam jest dużo wakatow,dla p.Gedka coś sie znajdzie!

  • W PZPR był? był, chyba że to drugi Piotrowicz

  • Ratunku! Kto chwali Gędka? Chyba ktoś kto nie pamięta, że pan Gędęk miał za komuny ogromne mieszkanie, samochód i gości z zagranicy… Żył jak pączek w maśle. Oj, strasznie uciemiężony przez władzę komunistyczną! Daj panie Boże takie uciemiężenie każdemu uczciwemu człowiekowi…
   Proponuję, by pan Gędek dopisał do programu wyborczego kapliczkę przed każdym blokiem z budżetu partycypacyjnego. A kto rano i wieczorem się nie pomodli publicznie, to na zsyłkę na Czajki…

 21. Pis w polsce przetrącił konstytucje i probuje sądy jak wybierzecie kandydata pisowskiego cala ta machina bedzie na lokalnym podworku i wowczas beda przetrącali lokalne społeczenstwo ludzie zastanowcie sie czy chcecie miec dyrektywy z nowogrodzkiej na lokalnym podworku…..

 22. Pan Wolski to Gedek bis,rożnia sie jedynie wiekiem a obaj maja wspolny cel:służba kościołowi,zabiegaja obaj o elektorat”moherowych beretow”Wcale sie nie zdziwie jak pan Wolski zasiadzie w Ratuszu,to bedziecie miec kolejny kościoł na Gorkach,tym sposobem podziekuje “fanom” Rydzyka za poparcie.Ludzie zastanowcie sie,polityka wchodzi do światyn,za przyzwoleniem kleru,co pokazał prezydent”wszystkich Polakow”ktorego nawet własna zona chciała powstrzymac od uprawiania polityki w kosciele!

 23. A kto to, ten Wolski?A co takiego Wolski jako radny zrobił dla Łowicza? Chyba nic,tak jak większość.No tak kolejny Pan z gromadką dzieci,zagorzały katolik-dobre.Do kościoła z dziećmi chodził na pokaz,,jaki to dobry ojciec”,a Księdza podczas wizyty Duszpasterskiej do domu nie wpuszczał.Gdzie ten człowiek się pcha? ano do koryta do żłoba…..a państwo da…..amen.

 24. Życzę powodzenia Panu Wolskiemu, ale nie będę na Niego głosował. Dotychczasowe działania PIS -u uprawdopodobniają przypuszczenie, że nie będzie rządził samodzielnie. Najprawdopodobniej będzie sterowany przez panów, którzy zasiadają w Radach Nadzorczych.

 25. wolski poprawnie zdania nie potrafi skleic jak wypowiada sie w radzie a zobaczymy jak bedzie dukał na wiecach przedwyborczych …czy wogole bedzie..

 26. Prawda jest taka że prawdziwego kandydata nadal brak !!!

 27. i p. Kaliński. ma Łowicz w sercu, nowe drogi, rozwój firm (może nie taki jak oczekujemy). Miasto się zmienia, lecz Łowiczanie potrafią tylko krytykować i opluwać, Kaliński ma negatywny PR bo u władzy, nie zawsze wychodzi na doradcach jak np. były p. A.M. a i inne błędy nie pomagają np. zakup Kaliskiej i naznaczenie tam Kosiorka, a ten dziś – żmija na własnej piersi wyhodowana. Zawsze lepiej pluć na rządzących, a gloryfikować opozycję. Ale ten się nie myli co nie robi. I gdyby kilka osób w ratuszu do roboty pogonił, oni też robią jego zły PR. a ludzie nierobów widzą.

 28. i p. PK tylko nielicznych szanuje, wywyższający się, jak księża niektórzy. Wszyscy na nowo kochają Łowicz od kilku miesięcy. O p. W. od taczek szkoda słów – folklor wyborczy i jego 5 osób z GP. Pozostaje dwóch: p. Siewiera i p.Kaliński. Jeden i drugi potrafią mówić, jeden młody z pomysłami, drugi starszy z doświadczeniem. P. Siewiera – otwarty, aktywny, wygadany. Potrafi ostro skrytykować, ale kiedy trzeba poprzeć burmistrza jak przy oczyszczalni (a taki p. Wolski w swoje gniazdo w tym czasie robił). Ale w tle PO, które 8 lat kręciło i dlatego dziś mamy w PL co mamy.

 29. P. Wolski – “Burmistrz +”, z całym szacunkiem, ale na radzie wypowiedzieć się nie potrafi. Mierny ale wierny i jakoś nie dostrzegłem tej aktywności radnego na rzecz swojego, oczywiście jest partyjnie aktywny od kilku miesięcy, A chamskie zagranie z przekazaniem czeku burmistrzowi to obciach, tak traktujecie władzę w mieście, to było poniżej pasa, chamstwo, bez komentarza. P. Kolas “nowym burmistrzem Łowicza”, od niedawna aktywny, nawet na cmentarz 1.09 się pofatygował, tylko gdzie był wcześniej w życiu miasta, gdzie się angażował?

 30. Szkoda, że w takim mieście jak Łowicz rządzą partie. Trzeba wybierać ludzi działających dla miasta, a nie naznaczonych przez partie. P. Sobczak z PSL bis pokochał Łowicz od marca br, za nim stoi cała wierchuszka PSL ze starostą i posłem Bejdą. On raczej zrobi to co starzy wyjadacze polityczni nakażą. I będzie jak w starostwie. Zwalnianie niewygodnych lub niewiernych bez względu na wiedzę i umiejętności. Ciekawe skąd SM wiedział na kilka dni przed uchwaleniem o podziale okręgów, a o zgłoszonych kandydatach przed terminem nie mówię. Wcześniej w sercu miał Łódź.

 31. Pozdro dla wszystkich antyPIS!Zmobilizujmy sie aby ten typ nie wszedł do Ratusza!Wolski na Nowogrodzką!!!

 32. Wolski to PiSowski ortodoks. Jeśli chcemy kogoś kto myśli o Łowiczu a nie wsłuchuje się w dyrektywy z Nowogrodzkiej to chyba nie ten kandydat.

 33. Gratulacje dla Gazety z okazji 100-go komentarza. O “wizycie” nie chce mi się pisać

  • Panie Wojtku! Nie ma co gratulować, setka pęka tu od czasu do czasu, ostatnio przy temacie mleczarni. Ale skoro Pan się odważył pod nazwiskiem, jako człowiek Platformy, to niech Pan odpowie pisowskiemu trollowi na pytanie czemu wyniki łowickiej PO były zawsze tak żenująco słabe i czemu uciekacie teraz od szyldu partii kryjąc się razem z SLD z resztą pod szyldem Łowickie.pl?

   • A kolega chyba ma coś do PO i do PiS tzn. jest z łowickiego klanu co obłudnie zwie się Łączy nas Łowicz czyt. Łączy nas władza i wybory. Temu zespołowi podziękujemy -12 lat rządzenia miastem doprowadziło do wyludnienia i zadłużenia miasta.

 34. …ludzie to jest smutne, że ten osobnik pnie się w swojej karierze do góry i wykorzystuje ludzi… ludzi wiary bo utożsamia się z kościołem o.o. Pijarów, a mamusia w pierwszej ławce ręce składa i kokiety namawia, wykorzystuje kolegów dzięki którym znalazł się w Ratuszu, Burmistrza któremu dupe lizał, partię PIS – bo do niej należy…a prawda jest taka że to bucyfał i wiele kolegów przez niego cierpiało nawet wśród ministrantów…

 35. PiS za trzech kadencji burmistrza Kalińskiego współrządził miastem. W ostatnich wyborach miał chyba 9 radnych (prawie większość). Teraz odwraca się plecami do burmistrza mówiąc, że za to co było zrobione nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Ja widzę dużo pozytywów za kadencji Kalińskiego. Skoro PiS odcina się od odpowiedzialności, wnioskuję, że to wszystko jest zasługą obecnego burmistrza. Skoro było tak źle, to dlaczego tkwili w koalicji z burmistrzem Kalińskim przez 3 kadencje i siedzieli cicho. Może ktoś mi to wytłumaczy, bo ja tego nie rozumiem.

  • Może dlatego, że nie podzielono się z nimi kasą z MAO? Jakby nie było 800 tyś. już rozdane wśród swoich.

 36. Hahaha,wczoraj z ust p.premiera padły słowa a raczej szantaż;jak wygra Wolski-bedzie kasa z Komitetu Centralnego,jak wybierzecie kogoś innego-figa z makiem!Nic dodać nic ująć!

 37. przeciez kosiorek obrazil sie na kalinskiego za zacisze ze ten drugi głaba kosiorka wystawił na dyrektora zacisza.ten pierwszy sie wqur… i powiedzial ze kalinskiego nie poprze i musial wystawic swoja marionetke a nie zmieia faktu ze pis razemz kalinskim zadzili miastem przez tyle lat i co zrobili…a wielkie gówno!

 38. Wszyscy tu plujecie w burmistrza, a przypomnijcie sobie, że ten kandydat Wolski współrządził z Kalińskim. Nagle mu sie i tej PiSowskiej grupie burmistrz nie podoba. Pisiorki nie oszukacie mieszkanców, ze decydowaliscie przez ostatnie lata o miescie, teraz (????) chcecie się odciąć od współrządzenia, na kilkadziesiąt dni przed wyborami. Co do tego spędu na Nowym Rynku. Gdyby nie przywiezione i opłacone osoby (autokary z Łodzi) to pies z kulawą nogą by się tam nie pojawił i byłby pewnie wstyd dla PIS. Ciesze się, ze mimo tych kłamliwych słupków w TVPiS poparcie dla dojnej zmiany maleje.

  • lowiczaninBlichowiak

   PiS rządziło z Kalińskim parę lat to prawda, ale i Kaliński jeszcze w poprzedniej kadencji był inny i dzisiaj też jest inny. Osiadł na laurach dlatego podjeli dobrą decyzję co do tego by go już nie popierać. Trzeba wymienić Kalińśkiego i trzeba wymienić powiat, bo PSL też powinien odejść. Głosuje na PiS!

 39. Wolski pierwszy podpierdalacz w urzedzie miasta i dupowlaz tak sie robi kariere:)

 40. Szanowny Panie Premierze ! Jak się zawija rękawy od koszuli, to należy zdjąć krawat. Zwłaszcza występując publiczne. A tak, to nie wiadomo, czy to tylko brak elegancji, czy raczej szacunku dla zebranych.

 41. TYLKO PIS!!!!.LUDZIE IDZIEMY NA WYBORY I TYLKO WYSOKA FREKWENCJA PRZYNIESIE ZWYCIĘSTWO JAKUBOWI WOLSKIEMU.

 42. To co się dzieje w Łowiczu zasługa Kalina i PiS. Rządzili tak, że będziemy mieli ok.30 mln długu na koniec roku i ubytek mieszkańców (kiedyś było ok 38 tyś teraz ok. 25 tyś mieszkańców). NASZE MIASTO UMIERA – to dzięki koalicji Komitet Kaliński (teraz w większości Łączy nas Łowicz – łączy nas raczej obłuda i władza) + PiS i paru innych podlizujących się Panu z wąsem. Ludzie obudzę się bo za kilka lat to miasto będzie tylko muzeum i własnością kilku osób. Dość układów i układzików, obsadzania stanowisk rodziną i swoimi ludźmi (np. szykowana posadka w UM dla Krystka).

 43. Myślę, że Wolski wygra. Ludzie mają już dość wąsacza i jego urzędasów. Reszta się nie liczy. Powomyślali jakieś durne nazwy a tak naprawdę są z Platformy, SLD czy PSL. Tchórze.

  • ABC i dalej nie umiesz 😛
   Durne nazwy masz na myśli ŁnŁ?
   Brawo dla naczelnego za obiektywny teks w ostatnim numerze wydania NŁ.

  • Jak mawial satyryk “Dwie osoby to protest, a trzy to manifestacja.”
   Nowa definicja tlumu: Liczba miszkancow porownywalna do liczby pasazerow Mateo-Busa””. Gierek wiecznie zywy …

 44. Brawo! Przyszłość leży w rękach młodych! Czas na rzeczywistą lepszą zmianę w Łowiczu! Panie Jakubie trzymam kciuki żeby się udało. Pracą i wytrwałością zwyciężymy!

 45. Brawo Jakubie, obyś tylko pamiętał kto jest najwyższym SUWERENEM 🙂 nie daj się zwariować i płyń pod prąd! I oczywiście nie zapominaj o znajomych i przyjaciołach, bo ta niewdzięczna, społeczna robota kiedyś się skończy, więc dobrze by było, żebyś miał z kim pojeździć na rowerze 🙂

 46. WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 47. W końcu może się coś zmieni. Zmiana potrzebna jest i w mieście i w powiecie. Jak nie PiS teraz to już chyba nikt. Koniec ludzi władzy. Czas na lepszą zmianę.

 48. WSTYD!!!!!

 49. Znam Kubę i moge powiedzieć że to bardzo dobry materiał na burmistrza – dynamiczny, konkretny, odważny. Powodzenia Kuba!

 50. Przecież PIS jest wmieście w koalicji rządzącej od 12 lat – to jak wygląda Łowicz to ich zasługa. Tłumów to na Nowym Rynku nie było !!! Moim faworytem w walce o burmistrza miasta jest Mariusz Siewiera!!!

 51. człowieku nie nadajesz się na to stanowisko! ty jesteś bida z nędzą ! i zwykły lamus

 52. Nie godzę się na upartyjnianie Łowicza!!!

 53. Ojczyzne dojną racz utrzymać Panie…

 54. Kubuś na Burmistrza. Kaliński wróć do szkoły do nauki historii. Kaliński spierniczyl oczyszczalnie i udaje ze wszystko ok, mieszkańców oszukuje i truje. Trzeba to skorumpowane towarzystwo przegonić

  • Kubuś, nie gadaj tak. Brzydko.

   • Dokładnie, czas na zmianę. Trzeba to koryto oczyścić, zrobić porządek. Od lat rządzą Ci sami ludzie, którzy na tyle przyrośli do swoich stołków, że nie mają całkowicie pomysłu na Łowicz.

 55. Jak nie Kuba to kto

  Historyk ma wykształcenie, fajnie gada, a jak widac zesralo się z oczyszczalnia miejską, strefy ekonomicznej tyle ile kawy w filiżance….Wolski jest dynamicznym, młodym, kulturalnym i dobrym człowiekiem, wspierajcie go ludzie, bo on będzie najlepszym burmistrzem w historii miasta Łowicza.

  • Jaki On kulturalny i dobry czlowiek? Cham i prostak. Patrzac ludziom w oczy potrafi ich oszukac. Ci co znaja go blizej dibrego slowa o nim nie powiedza. Zmienil sie bardzo na nie odkad wszedl do tej dojnej zmiany

 56. Kaliński zabieraj ten 12-sto letni kurz i bałagan z biurka i z regałów i wynocha na swój rodzinny Pacanów.
  W ostateczności zabierz biurko, to ofiarujesz sołtysowi jako powrotne wkupne na wioche.
  Tam poczujesz się swojsko, nikt Ci nie zarzuci że Ci słoma z butów wystaje.
  P.S. Zabierz jeszcze tego z Bąkowa.

 57. Mądrzy i piękni ludzie musieli wyjechać z Łowicza z braku perspektyw. Wolski miał odwagę tam zostać i coś zmienić. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu – nie zmarnujcie szansy łowicoki.

  • Jakie ZOSTAĆ?!?! Ten buc jest z ŁODZI nie z ŁOWICZA, więc gówno a nie został, przyjechał z partyjnego nadania i nic więcej… kolejny etap dojnej zmiany…

 58. Logicznym jest, ze warto poprzec kandydata z PIS…. przy opcji w ktorej rządzący krajem zostana na nastepna kadencje, takowy kandydat bedzie mogl wiecej dla naszego miasta 🙂

 59. Czas do wyborów zegar już odlicza
  Wiem, komu pokażę gest Kozakiewicza!

 60. To jest człowiek od Kasiorki. Kasiorka została najpierw prezesem Kaliskiej 5 (ograł się sam), potem “doradcą” Wojewody, wyrzucili go bo co zrobił to spier…a teraz jest w radzie nadzorczej Term Uniejów – pasożytem. Głosujesz na Wolskiego – wybierasz Kasiorkę

 61. Maturę Wolskiego widziałem, ale bogusława nie!!!!

 62. Widać braki w wykształceniu tak i u Wolskiego jak i Siewiery. Mówcy żadni, udają inteligętnych a słowa po angielsku nie zamienią ? Niech się na kawkę umówią na rynku a nie startują na burmistrza aby zwiększyć rozpoznawalność i wejść do rady miasta. Wiecie jakie mają wykształcenie i doświadczeni? Wy ierajcie świadomie.

 63. Miasto jest Nasze

  Mam nadzieję, że jesteśmy zgodni co do tego, że Kalinski my czas po acha na pożegnanie. Dziękujemy, miasto stać na więcej

 64. Kuba dasz radę!!!! Czas na dobrą zmianę w Łowiczu!!!!!

 65. To jest szachowe zagranie i promocja aby Wolski mógł wejść do rady miejskiej. Już był i co zrobił?

 66. Banda nieudacznikow, wyciagających ręce po pieniądze. Klientela caritasu i mopsów. Z całej bandy nieudaczników wolę zamiast wolskiego, jednak kalińskiego.

 67. kto nie idzie do polityki dla pieniędzy – śmieszne – albo aby zdobyć więcej albo zęby zabezpieczyć to co ma

 68. Może i PiS ale Wolskie raczej nie – słaby kandydat – mogliby równie dobrze małpę wystawić – też ja można wytresować

 69. NIE dla partii w Łowiczu!!!

 70. Kto to jest ten Wolski
  ?j PiS rozdaje nasze pieniądze i promuje swojego kandydata. Ludzie zagslosujcie z głową.

 71. Kubus bedzie najwiekszym popychadlem Pisu. Zrobia z niego marionetke. Juz zrobili. Nie ma pojecia w co sie laduje.A taki gorliwy katolik…niby

 72. Kuba miły i śliczniutki jak ja 🙂
  ale co z tego ?

 73. Polska klęczy przed USA i krajem na pustyni. Realizowane są plany tamtych kosztem nieświadomych tubylców. Dają ? Aby zabrać jeszcze więcej.

  • No tak, bo USA to najgorsze zło. Byłeś i widziałeś…. Lepiej nam będzie w PIS-owskiej Rosji…
   Kto czyta, ten wie, gdzie po rozkazy jeździ pisowska wierchuszka… My mamy jednak sentyment do czasów, gdy w naszym pięknym mieście były koszary bratniej armii czerwonej… ach to były czasy! Na szczęście dzięki PiS-owi mają szansę powrócić!!! Oby jak najszybciej! Głosujmy na PIS!

 74. Łączy nas Miasto

  Popieram Wolskiego,popieram rozwój, nowe przedszkole, żłobek, a nie psiaki, kiełbasy na grillu, błędy urzędników, popieram Cie Kuba?

 75. Jedna wielka ściema. Jak można wierzyć bankowcowi ? On da ? A dwa razy tyle zabierze w podatkach.

 76. W XXI wieku proponować na burmistrza człowieka bez wyższego wykształcenia?
  Takimi kadrami niestety dysponuje łowicki PIS!

 77. no tlum ale w liczbie 100 oszolomow pisu hahahahahahahahahahah

 78. ofiara mafii łowickiej

  Cytuje: ” Taps
  2 września 2018 at 18:44 · Reply
  Wydaje się, że tłumów raczej nie było. Czy ktoś ma wiedzę, ile osób powitało pana premiera? ” – zapewne dużo, dużo wiecej niz na wszystkich masowych spędach integracyjnych.

 79. PeOwskia szczujnia na POsterunku.Macie POzamiatane,szkoda że nie ma paszarni,byście wory trzepali.

 80. Walczył orzeł z sępami, aż obrósł w legendę.
  Niestety – przy okazji podłapał też mendę.
  Wszyscy pytają orła: – Jak walczyłeś? Świergol!
  A menda w krzyk: – Spuściliśmy tym sępom wpierdol!

 81. Wolski kiedy przemówisz? Jakie masz wykształcenie? To prawda że nie masz matury? Głosujesz na Wolskiego wybierasz Kosiorka – nieudacznika.

  • Nie ma matury? Jeśli okażę się to prawdą, to może dlatego został wybrany na kandydata, bo jeśli przez przypadek wygra, to KOsiorek będzie miał kim manipulowac

 82. Wolski kiedy przemówisz? Jakie masz wykształcenie? To prawda że nie masz matury? Dłosujesz na Wolskiego wybierasz Kosiorka – nieudacznika.

 83. Koniec z Kalinskim tuż tuż. Nareszcie Panie Wolski proszę oczyść robactwo łowickiego urzędu. Usuń kolesiostwo i zaprowadź porządek. Skończmy z układami i korupcja

  • Jak koleś z partyjnego nadania PiS może skończyć z UKŁADAMI I KORUPCJĄ, którą to PiS TWORZYŁ PRZEZ OSTATNIĄ DEKADĘ?! Hipokryzja wchodzi mocno…

  • Jedno robactwo zastąpimy kolejnym. Może nawet nawet gorszym. Obiecuję! Macie to Łowiczanie jak w baku!
   Podpisane: Wolski…

 84. Premier na wstepie POWIEDZIAŁ że jedzie w POLSKE rozmawiać z ludem i co wyglosil 20 min. program i odjechał. Po jasną cholere ponosić takie koszty taniej byłoby PRZEDSTAWIĆ w telewizji. Nie wysłuchał bo pewnie nie chciał żadnego glosu i po co ten cały cyrk

 85. Wydaje się, że tłumów raczej nie było. Czy ktoś ma wiedzę, ile osób powitało pana premiera?

  • Ciut wiecej niz łyzwiarzy na lodowisku w okresie zimowym a dużo,dużo mniej niż koncerty np.disco polo na ksiezackim jadle…

 86. Żenujący spektakl z niezaradnymi życiowo czubkami z tzw.Veritasu i jeszcze lepszymi panami od Gedka wolni i solidarni wtle!Zenek Martyniuk w niedziele zgromadzi wieksze tlumy niz pan”ściemniajacy Mateusz”Wiekszość publiki to klakierzy na zamowienie,ktorzy pewnie sami nie uwierzyli w to co obiecał pan premier!

 87. Wolska dla Wolaków

  Jakub Wolski z Wolski?

 88. Najwyższy czas na zmianę Kalinskiego. Kaliński na emeryturę wio. Trzeba rozbić ten łowicki układ który stworzyl

 89. Szkoda że pan premier Morawiecki nawet nie bardzo wiedział gdzie go przywieziono skoro mówił o Łowiczu jako mieście z północnego Mazowsza i rozwoju Polski wschodniej w którym nie ma chodników i internetu

  • Pan premier mowił iz Łowicz zasługuje na taki sam rozwoj jak…Warszawa rządzona od kilkunastu lat przez….PO!!!

   • To pokazuje tylko oderwanie od rzeczywistości pana Premiera bo wystarczy porównać budżety obu tych miast by wiedzieć że jest to abstrakcyjne. I nie chodziło o Warszawę bo padły słowa ” TU na północnym Mazowszu” a padły one w Łowiczu

 90. niepopieram bardzo pisu ale precz z po i psl

 91. HA HA HA. KOD się odezwał. PiS działa od lat w Łowiczu. Reszta udaje, że jej nie było. Siewiera, gdzie twój Haraśny co długów narobił w ZEC. PSL też udaje, że inaczej się nazywa A Kaliński zrezygnował ze swojego nazwiska

 92. Mając do wyboru – Kalinskiego – który widać, że ma już dosyć wszystkeigo, WOlskiego z dzisiejszym żenującym wystąpieniem, SObczaka z PSL Bis, Gędka ze swoimi taczkami i Kolasa, który przypomniał sobie że znów kocha łowicz oraz Siewierę – wybieram tego ostatniego.

 93. A kto 3 mln zlotych przywiozl do Lowicza?! Wg mnie super ze wreszcie bedzie mozna zmienic burmistrza na sensownego.

 94. No to na szczęście zmiana….
  Nie dlatego, że wygra Wolski, ale prawda jest taka, że każdy z kandydatów to jest opcja przeciwko burmistrzowi. Czekamy na drugą turę – a tam będzie ciekawie.

 95. Wraz z całą rodziną na pewno poprzemy 21.10 Jakuba Wolskiego. To młody, dynamiczny i uczciwy kandydat, dzięki któremu Łowicz ma szansę na olbrzymie wsparcie z budżetu państwa!

  • Proszę się nie łudzić. Nie ma możliwości, aby każdemu dać, to są tylko obiecanki cacanki.

  • Jak Łowicz otrzyma olbrzymie wsparcie od budżetu, odbędzie się to kosztem innych miejscowości.
   Rozwój kraju powinien być zrównoważony!
   O dynamice mówmy na lekcji fizyki lub na posiedzeniu zarządu Twojej firmy.

  • I dobrze! Czekają was cudowne czasy w zaściankowej mieścinie! Ave! Dzięki Bogu wyjechałam z tej kościelnej dziury, która lada moment za PiS-u stanie się ogromnym dziurskiem! A takie fajne miasto to kiedyś było…

 96. Jakoś do tej pory PiS nic dla Łowicza nie zrobił. Ściema.

 97. Żenujące to było przedstawienie. Aby tak dalej i pożegnamy dobrą zmianę w łowiczu.

 98. Ja tego nie kupuje. Polityka nie tutaj.

 99. No w sumie skoro zna premiera to dobrze to wróży – pieniądze z rządu będą płynęły szerokim strumieniem.

 100. Młody, dynamiczny i jak podkreślił Premier NIE IDZIE DO POLITYKI DLA PIENIĘDZY!! JAKUB WOLSKI BURMISTRZ +

 101. Bardzo dobry kandydat. I bardzo ładny 🙂

 102. Wolski i kandydat… Buhahaha