– Polska bez polskiej wsi nie miałaby polskiej duszy – mówił na Ogólnopolskim Dniu Sołtysa, który odbył się dzisiaj, 17 marca w Łowiczu premier Mateusz Morawiecki. W spotkaniu w hali OSiR przy ul. Topolowej uczestniczyło około 800 osób, w większości byli to sołtysi z różnych zakątków kraju.

Spotkanie rozpoczęło się mszą świętą celebrowaną przez biskupa łowickiego Andrzeja Dziubę. Później nastąpiła część oficjalna Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa.

Premier w swoim wystąpieniu mówił również, że “polska wieś daje nam siłę, charakter, ogromną radość i moc czerpaną z tradycji, polskiej kultury i z chrześcijaństwa”.

Swoje słowa kierował głównie do sołtysów: – Drużyna polskich sołtysów będzie walczyć o Polskę naszych marzeń, razem z nami, razem ze wszystkimi ludźmi dobrej woli. Dziękował sołtysom za wszystko, co robią.

Według premiera Morawieckiego, bycie sołtysem to „ciężki kawałek chleba, trzeba siły i wytrwałości”. Docenił też panie z kół gospodyń wiejskich. Mówił o tym, że to właśnie one oraz sołtysi dbają o tradycję i o swoje korzenie.

– Polska wieś, polskie rolnictwo w trudnych warunkach też daje radę. Bruce Lee nie dałby rady polskiemu chłopu – mówił premier nawiązując do swojego dzieciństwa na wsi oraz popularnego filmu “Wejście smoka”.

Podziękował też – jak to określił “atakowanemu ze wszystkich stron” – ministrowi rolnictwa Janowi Krzysztofowi Ardanowskiemu. To według premiera bardzo trudna rola, a minister Ardanowski bardzo dobrze ją wypełnia.

O wsparciu mieszkańców wsi zapewnił też minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński. – Tu bije serce Polski i naszych rodzin – mówił. – Takie samo prawo do bezpieczeństwa ma Polska powiatowa, a nie tylko metropolitalna – mówił i przypominał, że to rząd Mateusza Morawieckiego podjął się trudnej reaktywacji posterunków w małych miejscowościach oraz pomocy kierowanej do Ochotniczych Straży Pożarnych. – (…) Do OSP popłynie w tym czteroleciu 500 mln zł – obiecywał.

Po oficjalnych przemówieniach wytypowanym sołtysom wręczone zostały Medale 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Z województwa łódzkiego otrzymali je m. in. Kazimierz Kowara były sołtys w Bełchowie Osiedlu, Elżbieta Stępień, Barbara Sobczyk, Zygmunt Jaworski, Barbara Lenart, Mirosław Stasiak, Krzysztof Panek oraz Anna Majchrzak.

Na hali występowali m.in. Blichowiacy, Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta działająca przy OSP Wicie. Później wystąpił też z krótkim programem zespół Golec uOrkiestra. Była to niespodzianka ukrywana do samego końca.

Fragment wystąpienia ministra rolnictwa:

 

Premier oraz goście odwiedzili wszystkie stoiska Kół Gospodyń Wiejskich oraz m.in. OSM Łowicz, Agrosu, Folkstar które były rozstawione na sali. Z naszego powiatu były stoiska KGW z Kocierzewa Południowego, Osieka, Bełchowa Osiedle, Zdun, Zofia Mycka i Alina Kołodziejczyk.

Zabezpieczeniem przyjazdu delegacji rządowej do Łowicza zajmowało się łącznie około 160 funkcjonariuszy, w tym policjanci z KPP Łowicz, oddziałów prewencji policyjnej z Łodzi oraz tamtejszej Komendy Wojewódzkiej Policji. Na miejscu byli tez strażacy z OSP Łowicz i jednostki straży zawodowej z Łowicza.
O tym, że policja oraz straż “stanęły na wysokości zadania” w swoim przemówieniu mówił minister Brudziński. Wspomniał też, że przejazd kolumny samochodów rządowych zabezpieczał również policyjny śmigłowiec. – Było profesjonalnie, prawda? – pytał retorycznie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz relacji filmowych.

Alarmowo kolumna SOP z Premierem Mateuszem Morawieckim w Łowiczu i śmigłowiec Policji (video: Polish Emergency Videos):

Galeria zdjęć część 2:

106 komentarzy

 1. Krytykujeta pisiory tak pedalow,a wejcta na struny internetowe ruchu narodowego l,dowieta sie tam ze tyn rabiej ktorego nazywota gejem to wspolpracownik z czasow PC jarka kaczora!I to nie jest balach to prawda bo jak lopowiadol tyn gangster masa to byl tyz chlopokiem na posylki bandziorow z pruszkowa!To wosz jarek 5yz jest taki uczciwy jak wy pisiory co piszeta tu kocopoly

 2. W Polsce władzę sprawuje Suweren bo wszystkie wybory okupant żydowski fałszuje od lat co zostało doskonale udowodnione przez Krzysztofa Puzynę ! Ci wszyscy nie tylko z okupacyjnego rządu to uzurpatorzy, oszuści, hipokryci powiadomieni i doskonale wiedzą ,ze są NIELEGALNI !!! Odgrywają przed naiwnymi jedynie teatr fałszu i obłudy!

  Szukaj w google i w błyskawicznym tempie stań się świadomym …LIST GRZECZNOŚCIOWY DO SZEFÓW I POMOCNIKÓW KORPORACJI UZNANYCH PRZEZ OPPT ZA “NIEISTNIEJĄCE”.

 3. Tak było za PO-PSL

  ABW w redakcji WPROST. Szarpanina Latkowskiego z funkcjonariuszami ABW
  https://www.youtube.com/watch?v=efAUCata4Hk

 4. Ludzie w wieku ponad 75 lat mają większość lekarstw za darmo. Uruchomiono w Szczecinie program odbudowy stoczni. Odkupiono bank PKO SA. Od 1 stycznia br przedsiębiorcy zapłacą nie 19 a 15% a teraz do 9% podatku CIT. Podniesiono płacę minimalną. Podniesiono minimalną stawkę godzinową. Podniesiono nieco emerytury oraz 13stka po 1100 zł,i zwiększono dodatek dla matek dzieci inwalidów. Polska jest niestałym członkiem ONZ. Prezydent Trump w Polsce ze świetnym przemówieniem.
  https://www.youtube.com/watch?v=jDtVNVULkWI

  • Program jest tylko stepka rdzewnieje. Papier wszystko przyjmie a tvpis pokaże. To kedy te statki będą? W Radomiu też stocznia powstaje. Bo wedle pis Radom ma dostęp do morza. Pewnie ktoś powiedział może ma dostep.

 5. Od ponad 3 lat – zanim został zaprzysiężony rząd, już było wycie totalnej opozycji, że Polska pod rządami PIS się zawali. Miało nie starczyć funduszy na program 500+, miało nie starczyć na obniżenie wieku emerytalnego. Wszystko pod rządami PIS miało być szkodliwe dla Polski. Miała też być ł… rozwiń całośćamana Konstytucja i niszczona demokracja.
  Minęło 3 lata i co mamy? Przywrócono wiek emerytalny z 67 lat na 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn. Program 500+ działa i to sprawnie, już jest i na pierwsze dziecko.

 6. Tak było za PO-PSL

  ak za PO-PSL strzelano do górników !
  Tak wygląda prawdziwy stosunek Platformy do problemów Śląska i dokładnie tak rząd PO realizował “potrzebę dialogu” z górnikami…
  https://www.youtube.com/watch?v=wfyFRDAf8Gw

 7. Brawo dla polskiego rządu z Prawa i Sprawiedliwości!!!
  500+ na pierwsze dziecko,
  rewaloryzacja emerytur os 1 marca 2019.,
  trzynastki dla emerytów i rencistów po 1100 zł od 1 maja 2019r,
  obniżki podatków,
  i odbudowa PKS-ów.

 8. Precz z PO i PSL (PZPR i ZSL)

  3 lata rządów PiS:
  Przywrócenie wieku emerytalnego:
  Kobiety: z 67 lat do 60 lat (7 lat mniej)
  Mężczyźni z 67 lat do 65 lat (2 lata mniej)
  500 plus na pierwsze, drugie i kolejne dziecko …

  • Kosiniak-Kamysz z tęczowego ZSL referował w sejmie ustawę o POdniesieniu wieku emerytalnego a koalicja PO-PSL go przyjęła:
   Kobiety: z 60 lat do 67 lat (7 lat więcej),
   z 55 lat do 67 lat dla kobiet w rolnictwie o 12 lat więcej !!!
   Mężczyźni z 65 lat do 67 lat (2 lata więcej)

  • Populizm i Socjalizm

   Kolejnych kilka lat rządów PiS i bankructwo w stylu greckim zapuka do naszych drzwi. Bogactwo bierze się z pracy, a nie rozdawnictwa na kreskę.

 9. wiarygodność oszustów z PO
 10. Stachlewiok do Ewy i pisiorow

  Kiedys za pelowcow i peselokow hodowolem swiniory i mi starcelo i na bimberek a tero co?Moje swogry jedyn ze sap a drugi z woli kalkowy tyz klepiom bide i myslom opylic lojcowizne bo tero nie do sie zyc!Popierejta dali pis to bedzieta hodzic na golasa.Ewka nie sluchej ich bo szydlowo idzido brukseli po jeuro dla siebie i swoi famili

 11. Stachlewiok do Ewy i pisiorow

  Moze ty ewka i dobro kobita jak zle ocenios pis.Te pisiory co tu bazgrajom kocopoly to baranie lby.Jo ewka cinzko haruje woze mliko w mlecarni za 3 tysiaki i mi brakuje do 1go ze musze handlowac jojkami na rynku by wyzyc.Mojo slubno jesce dorabio na handlu kisona kapuha.Minister gowin i tyn marsalek terlecki(tyn co w nos wciungnol wincy butaprenu niz odkuzacz smieci)zarabiajom20tysiakow i nie starco im na zycie.

 12. Zastanawiam się dlaczego ta impreza nie była szerzej dostępna. Nowy Rynek, Błonia, Skansen – jest tyle miejsc już sprawdzonych – a tu nagle OSiR. Dla kogo była ta impreza? Golec Orkiestra grająca do kotleta? Jakaś taka partyzantka…

 13. Piekne slowa na temat wsi chyba typowy mieszczych w nie uwierzy ,niestety wies raczej nie.Minister rolnictwa powinien odejsc jezeli ma jakas gognosc.Wies potrzebuje prawdziwego gospodarza a nie biznesena!!!!!!

  • za PO-PSL dla rolników

   Za PO-PSL z 55 lat do 67 lat dla kobiet w rolnictwie o 12 lat więcej !!!

   • PiS to jedno wielkie kłamstwo

    Łżesz jak PiS!!!!

    PiS podniósł wiek emerytalny rolnikom – kobietom z 55 do 60 lat, a mężczyźnom – z 60 do 65 lat.

 14. Panie Premierze teorie znamy ,zachecamy do praktyki .

 15. Oczywiście nie zabrakło Kowalskiej pogoniona z Agrosu szuka ciepłej posadki i smacznego jedzonka w kole gospodyń wiejskich. Czyżby chciała zagrzać miejsce tym razem jako sołtys gminy Nieborów. Drżyjcie sołtysi stanowiska zagrożone.

 16. panie BEJDA z tęczowego PSL, proszę przedstawić program do 99% Polaków !!!

  • panie BEJDA z tęczowego PSL, czy to jest program PSL?
   – LGBT+ – ( skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transgenderycznych jako do całości.),
   – o masturbacji dzieci do 4 lat,
   – o adaptacji dzieci w związkach partnerskich (wg Konstytucji jest to związek Kobiety i Mężczyzny
   a w TVP nie chce to tęczowym przejść przez gardło i tym samym manipulują).

   p.Bejda, proszę mi to wyjaśnić, bo to pan jest w kolacji z PO, SLD, Nowoczesną.

   • O! Kopalnia wiedzy, zwłaszcza o adaptacji… Do szkoły pod górkę było i pod wiatr?

  • proszę przedstawić program dla 99% Polaków !!!

 17. LGBT – “… W ogólnej definicji terminem tym określa się ogół osób, które tworzą mniejszości o odmiennej od heteroseksualnej orientacji seksualnej oraz osób o tożsamości płciowej
  niezgodnej z płcią biologiczną
  (osoby transgenderyczne i transseksualne)…

 18. W “dychę”:
  twitter.com/Jakub_Stefaniak/status/1107325350747521024

 19. PO, PSL, SLD, NOWOTWÓR – Pokazać program wyborczy !!!
  bo jak na razie to tylko słyszę od Trzaskowskiego i Rabieja o:
  – LGBT+ ( skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transgenderycznych jako do całości.),
  – masturbacji dzieci do 4 lat,
  – o adaptacji dzieci w związkach partnerskich (wg Konstytucji jest to związek Kobiety i Mężczyzny a w TVP nie chce to tęczowym przejść przez gardło i tym samym manipulują).
  TĘCZOWI proszę przedstawić program do 99% Polaków !!!

 20. Wstydliwy rodowód popleczników Platformy – list otwarty :
  . . . Coraz więcej osób zadaje sobie pytanie dlaczego, mimo serii kompromitujących wpadek, wciąż spora liczba potencjalnych wyborców zamierza głosować na partię, która nie potrafi rządzić.
  Otóż odpowiedź jest prosta. Ze strachu. Przed Kaczyńskim!!! – dopowiadacie Państwo chórem.
  I tu się Państwo mylicie!!! …
  http://niepoprawni.pl/blog/3795/wstydliwy-rodowod-poplecznikow-platformy-list-otwarty

 21. Gdzie i za ile jedli działacze PO:

  Wioska Rybacka w Katowicach 106 tys. zł;
  Hawełka w Krakowie 26,9 tys. zł;
  Karczma pod Wielką Solą w Wieliczce 25 tys. zł;
  Bankiet w Łodzi, catering 23,7 tys. zł;
  Gastropol w Poznaniu, catering 20,1 tys. zł;
  Restauracja Kuźnia Smaku w Warszawie 19,9 tys. zł;
  http://niezalezna.pl/58445-gdzie-i-za-ile-jedli-politycy-po-na-posilki-w-restauracjach-w-2013-r-wydano-majatek

 22. Przedstawienie dla starannie wyselekcjonowanych ogierów spośród sołtysów na tle pseudo lowiczanek co zapomnialy jak się chustki nosi ale pamiętają o wiankach. Obłuda za 500 tyś. Szkoda że Pan Premier Polskiego Rządu nie rozmawia tak że wszystkimi rolnikiami poza tymi z wicia. Kiedyś braknie na chleb i zostanie tylko słuchanie orkiesty

  • Zgadzam się w 100%w sprawie stroju. Panie piękne ale Czy to taki wielki wstyd założyć chustke na głowę? To łowickie czy krakowskie? Trzymajmy się folkloru…

  • Wojciechowski jak popatrzyłem wczoraj i podsłuchałem to jest chłopek do kwadratu.

 23. ,,Ada czy tak wypada” Porażka nie jesteś WIELKA pograżasz się z dnia na dzień!

 24. Gdzie są Sołtysi z łowickiego??? Tragedia! Takie poparcie mają nasi włodarze!

 25. Gdzie był Rafał?. Sprzedał się Waldkowi za garść srebrników..

 26. Koło gospodyń Stachlew

  W Łowiczu powinni zakazać tych wiejskich strojów i tych wiejskich bab. Wstyd dla tego miasta taka reprezentacja

 27. Teatr fałszu i obłudy eskimoskiego okupanta! Tylko kolaboranci przyjmują uzurpatorów, wrogów Suwerenów, oszustów, fałszerzy ze zdelegalizowanych firm prywatnych symulujących instytucje państwowe, które zgodziły się być uznane za nieistniejące !!!
  Suwereni bojkotują okupanta!

  • Okupant to chyba w Brukseli z nadania niemieckiego.W Polsce Suweren demokratycznie wybrał władze tylko kolaboranci nie uznanją demokratycznie wybranych władz i donoszą obcym

   • W Polsce władzę sprawuje Suweren bo wszystkie wybory okupant żydowski fałszuje od lat co zostało doskonale udowodnione przez Krzysztofa Puzynę ! Ci wszyscy nie tylko z okupacyjnego rządu to uzurpatorzy, oszuści, hipokryci powiadomieni i doskonale wiedzą ,ze są NIELEGALNI !!! Odgrywają przed naiwnymi jedynie teatr fałszu i obłudy!

    Jak nie pojmujesz elementarnych pojęć to się nie ośmieszaj! Szukaj w google… np.

   • Szukaj w google i w błyskawicznym tempie stań się świadomym …LIST GRZECZNOŚCIOWY DO SZEFÓW I POMOCNIKÓW KORPORACJI UZNANYCH PRZEZ OPPT ZA “NIEISTNIEJĄCE”.

 28. Morawiecki chwali polską wieś a Brudziński każe wyłapać protestujących rolników w Warszawie-sciemniaja jak tylko się da aby głosik zdobyć

 29. To ilu tyn Łowicz mo sołtysów ? Pis szuko głosów pośród chłopów . Na Kompinę niech jadą tam dużo sadowników .

 30. Fajna impreza szkoda, że brak sołtysów z powiatu łowickiego . Przeoczenie, czy brak chęci z ich strony? Mam nadzieję ,że wielu z nich te ordery dostanie pocztą bo 500tyś to ogromne pieniądze i myślę że w pierwszej kolejności Sołtysi z Powiatu łowickiego powinni je dostać , bo to wspaniali ludzie którzy działają społecznie poświęcając swój czas i rodziny dla wsi

 31. Jeszcze nie zdajecie sobie sprawy, ale cały wizerunek Łowicza legł w gruzach. Żaden z odpowiedzialnych włodarzy nie pozwoliłby na organizację w mieście dnia sołtysa. Kampania wyborcza trwa w najlepsze. Wstyd także dla łowickiego kościoła. Jacy ludzie, takie igrzyska. Niestety.

 32. Widział ktoś okolicznego sołtysa na tym spędzie? Bo na zdjęciu nie widzę nawet jednego. Macie gdzieś ten Łowicz, chcecie się na nim poślizgać jak zwykle. O waszym podejściu do wsi to już szkoda gadać!

 33. porównaj PiS i PO

  gibka Ewa
  Premier Beata Szydło z PiS i premier Ewa Kopacz z PO w Berlinie.
  https://www.youtube.com/watch?v=4UCU7Udz0zA

 34. No to wybory wygrane Panie bedą !

 35. do łgarzy z PO-PSL

  Kosiniak-Kamasz z tęczowego ZSL referował w sejmie ustawę o POdniesieniu wieku emerytalnego a koalicja PO-PSL go przyjęła:
  Kobiety: z 60 lat do 67 lat (7 lat więcej)
  Mężczyźni z 65 lat do 67 lat (2 lata więcej)

  • Pisiory pier….ta e kolko te some bajki Te zondzonce nygusy dajom wom z waszych podatkow i zaduzaja panstwo.Podobno pszez te rozdawanie juz zaduzely kraj na 3 biliony.Byda tyn dlug splacac wosze proproproprownuki.Tak jak za gierka belo dobze do czasu.Zastanowta sie pisiory co piszeta glomby kapusciane

   • Stach…, a co do meritum, to jak zwykle Njc, ani me, ani be, ani kukuryku.

   • Do obory ciulu ,w chlewie się zakop ,w gnoju i pośpij durniu bo nie masz nic do powiedzenia.Nie podszywaj się pod Stachlew bo tam zacni ludzie mieszkają,a ty jesteś głupek czyli POżyteczny idiota.

  • Za Kosiniaka wiek emerytalny kobiet na wsi 55 meszczyzn 60 . Za pisu 60 kobiety a 65 mężczyźni. Niech mi ktos wytlumaczy jak to będzie? Ile lat bedzie mial teraz mlody rolnik jak bedzie czekal do emerytury rodziców.

 36. Co wolisz,
  Koniunkturę za PiS,
  czy Kryzys za PO-PSL ?

  • Koniunktura na kredyt to nie koniunktura. Każde dobre czasy się kiedyś kończą, a tu nikt nie myśli o przyszłości tylko przewala pieniądze.

 37. Prawo i Sprawiedliwość

  • NOWE PROPOZYCJE PROGRAMOWE PIS FINANSOWANE BĘDĄ M.IN. ZE ZMNIEJSZENIA LUKI VAT I CIT. Przykładowo:
  • Zmniejszenie luki VAT przyniesie 4-6 mld rocznie.
  • Niższe podatki od pracy, niższy CIT, mały ZUS, program Polska Bezgotówkowa i technologie ograniczające m.in. przemyt przyniosą w ciągu 2-3 lat 14-24 mld zł.

 38. Prawo i Sprawiedliwość

  #NowaPiątkaPiS #NowaArenaProgramowa
  • NASZYM CELEM JEST DBANIE O ZWYKŁEGO CZŁOWIEKA, O RODZINĘ, O SZANSE ŻYCIOWE POLAKÓW I ICH PERSPEKTYWY.
  • NASZYM CELEM JEST LEPSZE, ZASOBNE, EUROPEJSKIE ŻYCIE POLAKÓW, ŻYCIE NA POZIOMIE EUROPEJSKIM. Mamy wytyczoną drogę, wiemy, jak tam dojść.
  • NOWA PIĄTKA PIS TO PROGRAM PRZEŁOMOWY DLA WSZYSTKICH POLAKÓW. Dzięki niemu będziemy tworzyć Polskę naszych marzeń. Polska będzie się rozwijać szybciej i będzie krajem jeszcze zasobniejszym, silniejszym, krajem, w którym wszyscy chcą żyć.

 39. W pierwszym rzędzie jakieś tłuste te sołtysy siedzą .

  • wiarygodność oszustów z PO
  • Kapusie z PO, którzy donosicie na Polskę to ONI POpierali p.Komorowskiego z PO ——– >
   „gen. Franciszek Puchała – jeden z głównych planistów stanu wojennego, autor paszkwili atakujących płk Ryszarda Kuklińskiego;
   gen. Roman Misztal – wieloletni szef komunistycznego wywiadu wojskowego, który zwalczał opozycję demokratyczną;
   gen. Józef Użycki – szef Sztabu Generalnego LWP, członek WRON;
   gen. Józef Baryła – członek WRON, członek Politbiura KC PZPR, autor książki „W marksizmie-leninizmie nasza siła”;

  • gen. Józef Szewczyk – w stanie wojennym Naczelny Prokurator Wojskowy, który domagał się jak najwyższych wyroków dla uczestników strajku w kopalni „Wujek”, podległe mu organy doprowadziły do zaocznego skazania płk R. Kuklińskiego na karę śmierci;
   gen. Mieczysław Michalik – komendant Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego;
   gen. Zbigniew Nowak – wieloletni wiceminister obrony narodowej PRL, zastępca gen. Jaruzelskiego;

   • Niech zyje stasiek od piotrowicokow tyn patryjota towazysz prokurator i jego brociok tyz prokurator

  • Seniorem klubu, … jest 95-letni generał dywizji Teodor Kufel – wieloletni szef bezpieki wojskowej, absolwent kursów KGB w Moskwie w 1954 r., w czasach stalinowskich komendant wojewódzki MO w Poznaniu.
   Z młodszego pokolenia w klubie działa też m.in. gen. Bolesław Izydorczyk – były szef WSI, jeden z głównych bohaterów książki S. Cenckiewicza „Długie ramię Moskwy”.”
   http://niezalezna.pl/67251-i-wszystko-jasne-komunistyczni-generalowie-murem-za-komorowskim-nawoluja-do-glosowania

 40. nie wiedziałem że Waszczykowski też jest sołtysem

 41. Ty loszuscie moglys ino wspomniec o czaku norysie a nie wielki kinolu(od klamstwa)szargasz z grobu brusa li Kolodziejczak z agrouni wam pokaze wy loszusty!Suski tyn caryca katarzyna tyz wom soltysy lobiecol zlote gory?Nie wierzta im uny pinindze zamiost wom rulniki da rydzolowi

  • Tak wygląda Mowa Nienawiści, ale POżyteczny idiota Stach…. niczego się nie nauczył.

  • Chlewiok jak nic mądrego nie masz do POwiedzenia to coś wychlaj i na miejsce do chlewiku POleżeć w gnoju.

   • Morda w PISuar ty duraku PISdolony bedzieta sie smiac na jesini-baranim glosym!

 42. Weteran Solidarności

  O jak POstkomuna się rozbrykała!
  A za moment będę błagać:
  Panie Waligórski zablokuj Pan komentarze ….

  • Weteran Solidarności

   O jak POstkomuna się rozbrykała!
   A za moment będą* błagać:
   Panie Waligórski zablokuj Pan komentarze ….

  • Te solidarnusciowy jec do gdanska pilnowac pomnika zboczenca co to dzieciokom zaglundol w majtecki i lapol za siusioka a dziewcynki gwolciel!Jec tam i klync pszed pomnikiem jankoskiego a nie tu sie wymadrzosz!

   • Myślę że w Stachlewie takich debili nie ma więc trolu sam widać masz jakeś pedofilskie zapędy a Twoje wpisy. mają tyle wspólnego z gwarą łowicką co złodziej z bankiem albo Ty z rozumem

   • Ewka konewka tyz japa w pisuar jo zpradziada stachlewiok na lojcowiznie w stachlywie sie uplinglem i tu lodwole kopyta a pisu nie cierpie

   • But ma więcej rozumu niż Ty ja też sceptycznie oceniam PIS ale nie ma we mnie nienawiści Więc taki jesteś głupio mądry to odważ się jaka partia powinna według Ciebie rządzić tylko nie ucieknij od odpowiedzi

 43. Kto to przedstawienie organizował i finansował ? Sadownicy też byli z podziękowaniami ??

 44. żenujący spektakl – przykro to oglądać :/

 45. Czy o “chuliganach” z AGROUNII tez pamiętano ? Bo nie widzę na zdjęciach …

  • Niestety nie. Pamiętano tylko o tych pokornych, którzy uważają, że wszystko jest super…